Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

U nas nocki też są super czasem budzi się dopiero koło 3 i potem o 6 czy 7 rano. Ale w dzień jest masakra marudzi ciągle nie poleży wcale caly czas na rękach i jest wiecznie glodny wyssa z obu piersi i dalej piastki do buzi i drze się przy tym strasznie ale czasem wypije tylko 30 mleka i ma już dosyć a czasem 60 i jeszcze by pil.
Byla dziś położna i maly wazy już 4,5kg.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Magda,tak od 21 do 4 bez karmienia. Dzisiaj ja sie obudzilam bo cycki juz pelne,ale ona spi:-) nie bede jej budzic,moze znow pospi do 4,oby. Na pocieszenie powiem ci,ze moj syn do skonczenia roku nie przespal ani jednej nocy w calosci. Co noc budzil sie conajmniej po pare razy a jak mial ok pol roku to budzil sie z wrzaskiem i potrafil plakac (drzec sie) nawet 2 godziny. Najedzony,przebrany i na rekach,bo on nawet na rekach sie nie uspokajal. Takze moja niunia w porownaniu z nim jest kochana jesli chodzi o spanie w nocy;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Hello mamusie co tam u was?? Taka cisza na forum.
PeggiSu to nieźle śpi Twoja mała. Ja mojej to daje posypać max 4-5h bo później jest taka forma że najeść się nie może i ja gniecie. Spanie nocne mamy dobre także nawet nie narzekam. W dzień to krótkie drzemki i jedna taka dłuższa. Moja w nocy zasypia przy cycu.
Zaliczyliśmy pierwsze spacery aż miło wyjść z domu i byle do wiosny.
Pozdrawiamy was cieplutko.
Co tam u świeżych mamuś? Kornelia jak tam u Ciebie i maluszka?
Kruszka urodziła już??

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakuchni pieluszek uzywacie ? Ja kupiłam pampers białe i dada biale , używam ich na zmianę. Dziś koleżanka przyszla w odwiedziny i przyniosła fioletowe. Tak się zastanawiam bo nie mam doświadczenia bo dwoje moich starszych dzieci to już nastolatki, a jakie Wy polecacie ?

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :) Ja wciąż w dwupaku, termin na piątek wtedy też ma się zgłosić do lekarza i pewnie po badaniu zdecyduje co dalej. Pozostaje mi tylko dalej cierpliwie czekać aż synek zechce wyjść :) Czytam was na bieżąco, ale forum raczej wymarło, dzieciaczki pochłaniaj wasz czas, co jest całkowicie zrozumiałe ;) Kornelia daj znać co u Ciebie, jak twój mały- duży synek ? Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

No u nas wczoraj był kiepski wieczór nie wiem czy to nie kolka bo krzyk przez godzinę i nic nie pomagało.
Asymetria wynika z ułożenia główki przez większość czasu na jedną stronę dlatego trzeba zmieniać. Mam pediatra poleciła ćwiczenie dźwigania główki w leżeniu na brzuszku, nawet ładnie trzyma przez chwilę. Wtedy wzmacnia się mięśnie grzbietu i trzeba zwracać uwagę żeby dzidziuś kręcił ta główka na boki ona bo zawsze ma swój ulubiony.

Odnośnik do komentarza

Ja ukladam malego raz na jednym boku raz na drugim a gdy ma chęć chwilkę poleżeć to też klade go na prosto tylko wtedy pilnuje bo ostatnio często ulewa no dziś aż nosem ostro poszlo a on aż czerwony się zrobił.
Też ostatnio w dzień śpi takie chwilowki a wczoraj po spacerze to spal jeszcze 2.5godziny za to potem do wieczora marudzil.
Ang ja pampersy tylko dada kupuje malemu odpowiadają więc innych wcale nie próbuje są tanie i w miarę dobre.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Na tym etapie pampersy sa dobre każde które nie uczulają i nie obcieraja itp.kesli chodzi o chlonnosc to przynajmniej u nas nigdy nie zdążą sie napelnic bo kupa wyjdIe w międzyczasie :p u nas Male kopmlikacjr Ninusia zaczela sikać w majtki spowrotem mimo iż czasu jej poświęcamy bardzo dużo oboje z mężem i bardzo jej się braciszek podoba to mamy jakiś problem tylko nie wiem jeszcze jaki :/

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqv5gg1s9up.pnga href="[url=[img]http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqv5gg1s9up.png

Odnośnik do komentarza

Megs , tez Twój synuś ulewa? Dziewczyny mój to aż wymiotuje, takie chlusniecie, przy tym strasznie się prezy i placze, jak uleje to już dobrze. Tez strasznie łapczywie pije, słyszę jak to mleczko mu wpada do brzuszka, aż się o to martwię. Jutro umówiłam go do rodzinnej bo się boję czy prawidłowo przybiera przez to ulewanie, a miał z tym problem bo przez 2 tyg odo porodu nic nie przybrał wiec chce to sprawdzić. Oczywiście pewnie wyjdę ze skierowaniem na bad moczu i krwi, bo ona jest przewraźliwiona kobietką. Oj każdego dnia coś z tymi naszymi bąblami. Dziś w nocy mało spał płakał, karmienie, ulewanie, kupka i tak po.kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Ang81 moja wcale a wcale nie ulewa ale za to od 5 tyg ma kolki,nie wiem co gorsze:/ wczoraj pierwszy raz kolki nie miala normalnie inny wieczor:-) a moj maly przyniosl z przedszkola grype i teraz mnie zarazil. Wczoraj caly dzien walczylam z goraczka az boje sie pomyslec,ze malutka moglaby sie zarazic...
My na spacery wychodzimy praktycznie co dzien chyba,ze mocno wieje. I tak ok 40 minut do godziny. Dzis bylo piekne sloneczko i -5 na term.wiec meza wyslalam na spacer.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

PeggiSu , mała nie powinna się od Ciebie zarazić. Myślę, że zachowaj maksimum ostrożności, myj ręce, staraj się Jej nie całować. Powinno być dobrze. renatki ja troszkę mało go kładę na brzuszku, raz dziennie i tylko po 2, 3 milutki bo mały płacze.

Odnośnik do komentarza

HEJ mamuski! nie bylo mnie sto lat, jutro napiszę cos więcej bo wiele się wydarzyło, 2 grudnia wylądowałam w szpitalu ale to był fałszywy alarm i do 6 potrzymali mnie żeby zrobic cc. Historia ze mna jest niezbyt entuzjastyczna ale najważniejsze że moj mały Seweryn jest miód malina, urodził się z wagą 3740 i 53 cm, super rośnie i jest słodziak nieznośny to rekompensuje mi wszystko co do tej pory muszę ogarnąć ze swoim zdrowiem...miłej nocy i do jutra.
PS Gratki dla wszystkich lasek które w międzyczasie zostały mamuśkami!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9jcg5c6k1i21.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u nas to samo lapczywe jedzenie ulewanie( na szczescie coraz mniej, karmie ja co 2h zeby jadla mniej a czesciej) i po kazdym jedzeniu musi sie odbic bo inaczej ja gniecie i jest bardzo niespokojna.
ang81 my dopiero bylysmy 2 razy bo albo mroz albo duze zanieczyszczenie i max 20 min. Moja tez dopiero zaczela przybierac po 2 tyg. Takze to normalne a teraz mimo tego ze ulewa(tez tak chlustala) to tyje w oczach.

Odnośnik do komentarza

My na spacery chodzimy co dzień już od tygodnia i tak około godziny czasem 45minut jak wieje.
Na brzuszku ten mój misio leżeć nie lubi więc w ciągu dnia kilka podejść ale tylko chwilę i zaraz placz a raczej krzyk.
Mój maly też ulewa ale nie zawsze dużo. Na wadze przybiera ale też je łapczywie a jak wieczorem ma nerwa to pociągnie ryczy i tak caly czas nawet nie chce zassać by pić. Dziś też nie mogl usnąć do tej pory za to po spacerze spal ponad 3 godziny. Lubi spacery i zawsze dosypia ladnie w domu.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

To widocznie taka uroda tych naszych łakomczuszkow. Przestraszylam się bo mi koleżanka nagadała głupot o tym ulewaniu. Oby tylko przybieral na wadze, jutro się okaże. No właśnie ta pogoda jest nieciekawa na spacery, oby tylko mój Oliwier chciał leżeć spokojnie w wózku, bo jak ma nerwa i chce go powozić w domu to wrzeszczy. Tez tak miałam z córką, szlysmy na spacer, a powrót z nią na rekach. Zima to nie bardzo by wyjąć malucha z wózka, jutro jeszcze może go powęraduje, w sobotę do babci i dziadka odwiedziny z okazji święta, a w niedziele jak będzie ładnie to spacer.

Odnośnik do komentarza

Eszel podziwiam ze 3 godz wytrzymujesz przy takiej pogodzie, ja to jestem zmarzlak (synek ma to po mnie ;-) ) i maksymalnie 1,5 godziny a jak wroce to skosniala jak lod ale dla synka zrobi sie wiele... Moj byl w srode na szczepieniu na szczescie nic sie nie dzialo po, ani goraczki, ani jakiegos obrzeku, maly byl zbadany niestety pani doktor troche mnie przerazila bo stwierdzila ze slyszy jakis delikatny szmer przy serduszku wiec dostalismy skierowanie do kardiologa... Do tego mlody zaczal uwielbiac prawa strone swojego ciala czyli odezwala sie asymetria mimo ze caly czas pilnowalam zeby raz na jedna strone raz na druga go klasc, wiec teraz jest walka zeby tylko na jedna lezal mam nadzieje ze sami damy rade a jak nie to na rehabilitacje.... Mlody ladnie przybiera mimo ulewania jest na 40centylu :-) a no i jeszcze mam zagwozdke bo Krzys byl na zwyklym bebiko i wyszla mu wysypka na jednym policzku, smarowalam emolium ale nic nie dalo no i pani doktor powiedziala ze to moze byc alergia zeby zmienic mleko, miala dac recepte na nutramigen ale chyba zapomniala no wiec kupilam bebiko ha tez dla alergikow i mam wrazenie ze wysypka zamiast znikac to jest wieksza... I teraz pytanie czy znow mu zmienić mleko na inne, czy isc do doktorki zeby dala ta recepte na nutramigen chociaz nie chcialabym ladowac w niego mleka na alergie bo moze sie okazac ze to nie alergia tylko bebiko mu nie podpasowalo... Zdrugiej strony kolejna zmiana mlekaa? Ah te dzieci... Dzis moj tata zabiera mlodego do nich do domu a my dopiero jutro dojedziemy nie wiem jak przezyje dzien rozlaki, a w dodatku martwie sie jak sie mlody bedzie zachowywal czy nie da popisu dziadkom... ;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Ang mi polozna zarówno w szpitalu jak i w domu powiedziala że niema czegoś takiego jak werandowanie wychodzimy na spacer i stopniowo wydluzamy spacery. Dawid skonczyl 2 tyg. Przeszły te większe mrozy i wychodzę z nim co dzień bez względu na pogodę jak jest ładnie to chodzę dluzej jak brzydko to 40 minut i do domu. I chociaż mi wtedy ladnie pospi bo te jego spanie ostatnio jest beznadziejne malo tego chcę być ciągle na rękach noszony.

Kornelia jak tam maly? Jesteście już w domu?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...