Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mdłości jak długo nic nie jem, a rano biorę tabletki po których nie można jeść przez co najmniej pół godziny. No i jest pewien zapach, który jak poczuję to od razu wymiotuję - pasta do zębów... :-( To kest jakaś masakra i to mnie jeszcze trzyma. Poza tym zauważyłam, że już ogólnie z mdłościami jest lepiej, niż na początku. Tym bardziej jak leżę, to nie jestem narażona na zbyt dużo zapachów i nie muszę otwierać lodówki. ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3bo2oa2q2.png

Odnośnik do komentarza

Widzę że wszytkie mamy zbliżone terminy usg. A co do badań robiłam dziś rano cała listę ponad 200zl zapłaciłam tyle pobrali że pobierala z lewej a prawa zsiniala pierwszy raz taka sytuacja. Nadal z jedzeniem mam różnie. Ciśnienie niskie jutro mama ma wizytę u kardiologia to pójdę z nią niech rzuci okiem i się wypowie że swojego punktu widzenia. Co do wakacji... Chciałabym pojechać nad morze.. Ale zobaczymy jak to wyjdzie bo raczej chyba na wyrost w obecnym stanie planować nie będę. Zdrówka Wam życzę dziewczyny! U nas jelitowka panuje głównie wymioty bez biegunki i tak się boje zeby mnie nie wzięło. Mdłości też towarzyszą ale nie wymiotuje tyle dobrego.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy któraś w Was ma zamiar robić testy nifty albo harmony? W sieci krążą różne opinie na ten temat, że bez sensu i takie tam. A dla mnie nie do końca jest to bez sensu, jeśli można dowiedzieć się przed narodzinami czy dziecko jest chore to wolę to wiedzieć. Nie chce mieć przykrej niespodzianki....a w łonie matki też wiele chorób dzidziusiowi możne leczyć w razie " w". Co Wy sądzicie na ten temat, może któraś z Was to rozważała.
Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/b46ff46288.png

Odnośnik do komentarza

patrycja2403
Widzę że wszytkie mamy zbliżone terminy usg. A co do badań robiłam dziś rano cała listę ponad 200zl zapłaciłam tyle pobrali że pobierala z lewej a prawa zsiniala pierwszy raz taka sytuacja. Nadal z jedzeniem mam różnie. Ciśnienie niskie jutro mama ma wizytę u kardiologia to pójdę z nią niech rzuci okiem i się wypowie że swojego punktu widzenia. Co do wakacji... Chciałabym pojechać nad morze.. Ale zobaczymy jak to wyjdzie bo raczej chyba na wyrost w obecnym stanie planować nie będę. Zdrówka Wam życzę dziewczyny! U nas jelitowka panuje głównie wymioty bez biegunki i tak się boje zeby mnie nie wzięło. Mdłości też towarzyszą ale nie wymiotuje tyle dobrego.

też chętnie bym się wybrała nad morze....ale 20 minut do pracy to dla mnie koszmar a co dopiero nad morze. W ogóle nie toleruję jazdy samochodem.

http://www.suwaczek.pl/cache/b46ff46288.png

Odnośnik do komentarza

Ania_nomi
AmyLee
A ja muszę się pochwalić, że unormował się mój poziom TSH! :-)

gratulacje:)
super!!!! W ciąży często tak bywa!!!!

A co do wyjazdu to też zależy jak będę się czuła itd to moje takie ciche nadzieje ze się uda a jak będzie... Zobaczymy!

Jeśli chodzi o badania to ja na ten moment planuje wykonac te co zleci lekarz i są konieczne chyba że po drodze coś wyskoczy i lekarz zasugeruje żeby dla pewności robić a na własną rękę napewno nie będę kombinować szukać i się zadreczac!

Odnośnik do komentarza

Ania_nomi
patrycja2403
Widzę że wszytkie mamy zbliżone terminy usg. A co do badań robiłam dziś rano cała listę ponad 200zl zapłaciłam tyle pobrali że pobierala z lewej a prawa zsiniala pierwszy raz taka sytuacja. Nadal z jedzeniem mam różnie. Ciśnienie niskie jutro mama ma wizytę u kardiologia to pójdę z nią niech rzuci okiem i się wypowie że swojego punktu widzenia. Co do wakacji... Chciałabym pojechać nad morze.. Ale zobaczymy jak to wyjdzie bo raczej chyba na wyrost w obecnym stanie planować nie będę. Zdrówka Wam życzę dziewczyny! U nas jelitowka panuje głównie wymioty bez biegunki i tak się boje zeby mnie nie wzięło. Mdłości też towarzyszą ale nie wymiotuje tyle dobrego.

też chętnie bym się wybrała nad morze....ale 20 minut do pracy to dla mnie koszmar a co dopiero nad morze. W ogóle nie toleruję jazdy samochodem.

Witaj w klubie dla mnie jazda autem to tez tragedia.. Nawet blisko do sklepu :/:(

http://www.suwaczek.pl/cache/1339ad020c.png

Odnośnik do komentarza

Tusiak91
Listopadowka a nie było już lepiej? Myślałam że przeszły Ci już mdłości i wymioty. Kurde trochę długo to się u Ciebie ciągnie....
Samych wymiotów to już chyba nie da się opanować. Imbir, cytryna, migdały to raczej przy mdlosciach.

Kochana bo mi ogólnie lepiej... Nie mdli mnie caly czas.. Tylko jak jeżdżę autem :o .... To w skali od 1-10 czuje sie na 8. Z mdlosciami. Bez porównania tego co bylo

http://www.suwaczek.pl/cache/1339ad020c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...