Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Sowka-
Narobilas smaka jej.szarlocia i tarta na slono mniam. Kocham to.Ojj apetyt mi dopisuje:-(
Ja niby jako ja teraz wyjatkowo jestem ogarnieta,e ciuszki prawie poprane i pochowane z tymze ja mam bardzo malo,od nikogo nie mialam o bedena biezaco kupowala. Z remontem w du....jestesmy i widze,ze jeszcze ze 3miesiace:-(((

Dzis spakowalam calkowicie malego do szpitala i siebie,ale jeszcze musze swoja koszule wyprasowac i koniec. Nawet juz batony i ciastka spakowane:-))

Bylam dzis tylko na momencik na dworze...w aptece po sol fizjologiczna,a taka cudna pogoda.

Ona1981-
A Ty na wakacjach,ze plazing?

Totek-
Moj tez tak tyle wazy.Prawidlowo,chyba giganty z tej wagi juz nie beda:-)

Wisieneczka-
Troche colki nie zaszkodzi.

Ja dzis od 4rano mam cholernie twardy brzuch,rwie mnie w...prawym poldupku i w pachwinie z prawej str...czuje malego tak nisko...
Fizycznie duzo gorzej niz wczoraj,ale z bolu nie umieram:-)

Odnośnik do komentarza

wczoraj coś mi się forum zawieszało i nie mogłam nic napisać :/

ja praktycznie torbę mam już spakowaną, wczoraj kupiłam kapcie. brakuje mi chyba tylko rzeczy na wyjscie dla małej, ale to najpierw pranie musze zrobić. i sama się sobie dziwie, ale mam małą torbe, bardzo :D

kupiłam 2 ręczniki z kapturkiem w Pepco, 100% bawełna super są ;)

u mnie teraz spokojne dni, mała tak nie wierzga, ale zawsze miała 2-3 dni spokojniejsza raz na jakiś czas ;) czasem mi tylko o pęcherz zachaczy :( :D

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop - zalezy o ktorej chcialas isc jutro na badania i o ktorej jadasz kolacje :-D mi znajoma pielęgniarka mówiła, żeby na 12h przed badaniem juz nic nie jesc, a pic to jedynie wode i wtedy wyniki wyjdą okej :-D wiec pizze jak zjesz o 20:00 to idz na pobranie krwi po 8:00 i bedzie git xd

Odnośnik do komentarza

Agitsguciop-
W pepco super te reczniki. Ja mam 1,ale ten mniejszy i zaluje,ze nie mam 2.Ktos mi musi kupic.Piora sie dobrze.Pralam i sie nie zniszczyl:-)
Pewnie,ze zamow pizze jak masz checm pi porodzie gotowany kurczak+warzywka.Nie powiem,lubie takie zarelko,ale taka monotonia.

Ja to zawsze dbalam o diete(ostatnie 5lat)a teraz ostatni miesiac ciazy nadal mysle o wygladzie,ale nie zaluje sobie i wpycham ciastek,chipsow itd.

Ona1981-
A juz myslalam,ze gdzies nad morzem i mnie lekka zazdrosc wziela,ze ja w Centrum w bloku na 1 pietrze caly dzien.

Bede oblesna,ale odnioslam sukcesik..."zalatwilam sie"w miare normalnie pare chwil temu.:-) kurna mam w ogole mdlosci jak do 13tyg.

Byla przed chwila u mnie mama i zostawila masr jezyn,sliwek i nektarynek. Niby owoc,ale kto tyle zje. Na kolacje zatem owoce.

Odnośnik do komentarza

oczywiście, że na czczo, inaczej bym nawet nie mogła :D tym bardziej że to zajmuje około godziny, to da się wytrzymać.

WawAnia niestety nie wyrobię się w 12h.. kończe szkołe rodzenia o 19, zanim bym zjadła to 21.. a do labolatorium ide już przed 7, bo przyjmują od 7.15 chyba, ale kolejka taka że daj spokój, cały dzień bym tam spędziła jakbym przyszła później. dobrze, że mam labo po drugiej stronie ulicy praktycznie :D

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie wiem co i jak do tej torby, ale wszystko mam w innym miejscu. Muszę chociaż to gdzieś poukładać to w razie co będzie już łatwiej.

Pauka89 też tak sobie pomyślałam i mąż po pracy po drodze kupił, także już szklaneczkę zimnej z lodem takiej mocno gazowanej wypiłam ;)
Co do owoców to ja odpaliłam wyciskarkę, bo tyle dostaliśmy różnych owoców, że też nie byliśmy w stanie przejeść, a jakoś nie mam teraz chęci na robienie przetworów..

Ona1981 mam nadzieję, że się przekręcą te nasze dzieciaczki, wizytę mam w poniedziałek to się dowiem.

U mnie pepco jest bardzo blisko i też mam sporo rzeczy z niego. Ostatnio kupiłam śliczny kombinezonik taki przejściowy z misia - jest taki milusi :)

Ja z "dwójeczką" mam problem w drugą stronę.. nie raz muszę szybko lecieć... biegunka to chyba nie jest, bo robie normalnie 1-2 dziennie.

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak od wczoraj umieram. Nie potrafie ani leżeć na ktorymkolwiek boku ani chodzic ani siedziec. Mam bole po obu stronach brzucha-wygląda mi to jakby kolkowe było bo ani nospa ani panadol nie pomogl. Nieraz jak zakłuje to gwiazdki widze. Jutro ide na krew żeby te próby watrobowe zrobić a w poniedzialek mam wizyte to powiem lekarzowi co mi znowu dolega. Moja księżniczka dzis jakas bardzo pobudzona. Nieraz szalała ale dziś to ani chwili spokoju,na okrąglo sie wierci kopie niewoem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza

Boże dziewczyny które mają problem z wyproznianiem współczuję wam! Kawa wam też nie pomaga? Jak robię codziennie, nawet kilka razy dziennie a jak czasem nie zrobię to brzuch mnie boli... wspomnijcie o tym lekarzowi. Pauka współczuję sytuacji z mężem. Może przestań ty się do niego odzywać i nic za niego nie rób może zmadrzeje! Jesteś silną kobietą! Malenswto będzie miało super mamę. Groszek- zrób jak mówią dziewczyny! Jedz na ip. Lepiej sprawdzic. Wisieneczka i ona1981- moja królewna też się jeszcze nie obrocila. W sumie ma jeszcze czas,mam nadzieję,że się obróci. Nie chcę cc. Ja też wczoraj jadłam pizzę ale zamawiam zawsze margarite bo jestem wybredna w jedzeniu aż dziwne że mój mąż kucharz ze mną wytrzymuje. Co do przygotowań uu jestem daleko w polu, brakuje mi ciuszkow, kombinezonu, kosmetyków, materaca. Dla siebie to mam tylko podpaski :) najpierw torbę muszę kupić żeby popakowac ale to na wypłatę więc jeszcze kilka dni. I wtedy dopiero zacznę prac i pracować aż mnie to przeraża. Tyle tego :) a ja ciągle czuje rzadko ruchy kopniakow brak najwyżej pupcie wypina ale też sporadycznie. Lekarz mówi że jest ok. Zobaczymy po porodzie czy będę może miała nadzwyczaj spokojna córeczkę. Męża teksty mnie przerażają! Już mi daje do zrozumienia ze córeczką tatusia ze wszystko będzie miała itd.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Misia mój też mówi że będzie to jego synuś. Chyba ja będę ta zła. No cóż ktoś musi. Kacper został nauczony że niczego nie dostanie na ładne oczy. Może niektórym się nie podobać to. Ale przynajmniej jak już dostanie to szanuje. Od siostry dzieci za przeproszeniem pierdną i dostają co chcą. Tylko co z tego jeżeli niczego nie szanują i dodatkowo pyskują.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Misia-
może Ty tez rozwolnienia już na poród...:P lepiej żeby nie bo nie masz nic ogarniętego.
Ja za to w pełni gotowa z batonami moge się stawiac:) Mówilam od lat lekarzom o zaparciach,rozne specyfiki miałam. ten kazał teraz czopki i laktuloze w syropie i też nic.

Jak przestałam robić to od zeszłego czwartku słowa nie zamieniliśmy.!
Trochę mi się cierpi z tego powodu.

Ja przez całą ciaze nie zamawiałam żarelka ani razu i w knajpie byłam moze 4 razy.:P

To u mnie dziś np moj strasznie szaleje w brzuchu,ale to bardzo. Najmniej wtedy kiedy np jednego dnia bardzo duzo robiłam,bylam na calodziennych zakupach to potem prawie sie nie ruszal.

misia1994=
to sie szykuj powoli,chyba ze masz gdzies termin na koniec pazdziernika.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na IP nie pojadę bo mnie tam zostawią na bank tymbardziej ze zaraz na wejściu widza karte ciąży od doktora ktory jest tam ordynatorem i są mu podporządkowani.
A bóle mam ewidentnie z jelit. słyszę jak mi tam burczy jezdzi. byc moze to kwestia tego ze ostatnio poprawil mi sie apetyt i pozwoliłam sobie nawet na flaczki na ostro (nie mogłam sie powstrzymac) wczoraj znowu mizerie na ostro zrobilam uwielbiam takie rzeczy a dawno nie jadlam bo nie mialam apetytu. Skoro wrocil to zaszalałam i jelita mysle musza teraz podjąć konretna prace. jutro jade na badania to zapytam tam położną, a w poniedzialek mam wizyte wiec napewno o tym wspomne. Kruszynka szaleje wiec wiem ze z nią jest ok.

Odnośnik do komentarza

Wogole to zaczelam pakować sobie torbę do szpitala. Na szczescie tylko dla siebie musze mieć wszystko a dla dzidzi tylko na wyjście no i pampersy i chusteczki.Ale to mąż dowiezie jak juz dzidzia bedzie na świecie. Ja mam termin na 10 pazdziernik ale synow rodzilam 2 tyg.przed wiec mysle z coreczka moze byc podobnie tymbardziej ze pessar juz mamy to kwestia czasu jak szyjka pusci.

Odnośnik do komentarza

Ona1981- masz rację ktoś musi być ten ,,zły,,... :) moja sis też ma takiego syna i ciężko z nim wytrzymać w każdym sklepie ryk taki jak by ktoś ze skóry go obcieral. Pauka- broń Boże! za wcześnie na poród! :) termin mam na 28 października więc wydaje mi się że dużo czasu mam ( wydaje) w przyszłym tyg się ogarne! :* nie wiem co doradzić co do męża. Ja potrafię Focha strzelić ze aż mi głupio kilka miesiescy przed ślubem cały miesiąc ze swoim nie gadalam. A rozmowa pewnie też nic nie daje co? Nastrasz go ze się wyprowadzić jak będzie to ta wyglądać może groźba da radę. Trzymam kciuki żeby wszystko się między wami ułożyło. :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Pauka89 w sumie to nie wiem, nigdy z "tymi sprawami" problemu nie miałam, a takie "luźniejsze" zaczęły się mniej więcej w 28 tc jak zaczęłam dodatkowo wapno przyjmować, wyczytałam na ulotce, że może powodować biegunki, ale czy to to na pewno to nie wiem ;)

Groszek, mi ostatnio lekarz powiedział, że gdyby no-spa na mnie nie działała warto spróbować tabletki buscopan, podobno nie na wszystkie kobiety no-spa działa rozkurczowo, a jeśli faktycznie są to u Ciebie jelita to lek rozkurczowy powinien pomóc więc może spróbuj, cenowo wyglądają podobnie i łatwiej się je łyka.

Misia 1994 ja właśnie też wolałabym uniknąć CC, pierwsza ciąża zakończyła się porodem SN i nawet tak źle tego nie wspominam ;)

Jejku, ale to FORUM wciąga! ;) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Rany Dziewczyny tyle stron naskrobalyscie ze ledwie nadrobilam.
Ja jutro ostatni dzień do pracy idę - cieszę się bo już coraz ciężej się ruszać.
Dopiero dzisiaj przyszła mi zamówiona torba ktora chce do szpitala zabrac. Wiec moze w poniedziałek zaczne przygotowywac pakowanie. W moim wybranym szpitalu kosmetyki maja tylko ciuszki swoje trzeba - zawsze to jednak mniej do zabrania.
Niestety zamówione mebelki mają być dopiero za 3 tygodnie - mam nadzieję że jednak przyjdą szybciej.
Spokojnej i przesłanej nocki Wam życzę Mamusie

Odnośnik do komentarza

Witam kochane ja też kilka razy dziennie tu jestem ;) zżyłam się już z wami rano oczy otwieram forum idę spać to samo;).
Byłam dzisiaj u położnej serduszko pięknie bije;) Przytyłam już 7 kg.
Ja dziś za to nie najlepiej się czuje, brzuch się stawia i ciągnie. Jeszcze ta przeklęta głowa mnie znowu boli. Kręgosłup spać mi nie daje.

U mnie też ja jestem ta surowa. Powiem wam, że najgorzej to dziadkowie i babcie u mnie rozpieszczają i nie słuchają co do nich mówię. Mój Franek ma teraz bunt dwulatka, więc ciężko.

Co do jedzenia do szpitala ja przy pierwszym porodzie nic nie zabrałam a taka głodna później byłam. Teraz narobię kanapek nawet jak się palić będzie ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...