Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo upieczone mamusie, gratuluję i przesyłam buziaki. Velveti, to Oliwka wymierzyla sobie idealnie ten październik. Tyle z Was już ma swoje maluszki, że wydaje mi się, że za chwilę, to już nikt tu nie zostanie na forum. Ja we wtorek będę miała donoszoną ciążę i czuję, że wtedy zacznę się bardziej bać. Cieszę się na poniedziałkowe usg i ktg, bo będę wiedziała, czy cokolwiek się tam dzieje. Nasze wczorajsze wyjście do restauracji super, chyba jeszcze nie jadłam takich pyszności. Od czwartku zaczynam zajęcia na uczelni, także jestem ciekawa jak to będzie. Jeszcze troszkę poleze i zacznę się zbierać na to wesele dziś ;)

Odnośnik do komentarza

Ale dreszczyk emocji jak wchodzę na forum rano i zastanawiam się ile z nas znów urodziło. gratulacje :*
Ela ja mam nosidełko co tylko jeździ tyłem do kierunku jazdy,dostałam od siostry ona twierdziła że wszystkie te najmniejsze są tyłem. Można z przodu przewozić ale pod warunkiem że wyłączysz poduszkę nie jakoś ręcznie tylko przyciskiem, w starszych samochodach np moim nie można tego tak zrobić więc na początek zamieniam się autami z mężem. Jak by mi przyszło gdzieś podjechać samej z małym to chyba bym oszalała jak by siedział z tyłu tyłem do mnie a ja nie mogłabym nawet spojrzeć czy wszystko ok. Ale to moje pierwsze dziecko i nosidełko więc mogę się mylić ;)
Ja dziś noc super,przespana raz tylko wstawałam na siku. A wczoraj z mężem rozłożylismy łóżeczko, śliczne wyszło. W ogóle są jakieś mamy co jeszcze nie rozłożyły bo chyba ja tak na ostatnią chwilę czekałam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Pauka nieee, o 100zł więcej by wyszło jakbym zamówiła wczoraj. z ciekawości sprawdziłam to wyszło ok 240 zł. a ja za te same zakupy dzień wcześniej na tej promocji zapłaciłam 140! :)

katka gratulacje!! :*

Velveti gratuluje pierwsza październikowa mamusiu!! :*

Ela chodzi Ci o przewożenie autem czy na stelażu? w aucie nie wolno z przodu a tym bardziej w kierunku jazdy!

dostałam reszte zdjęć z sesji ;) pokaze Wam ze 2 ;) :D

monthly_2016_10/pazdziernikowe-mamusie-2016_51260.jpg

monthly_2016_10/pazdziernikowe-mamusie-2016_51261.jpg

Odnośnik do komentarza

Ela27
Dziewczyny gratulacje dla tych rozpakowanych. Ja jestem z końca października. Mam pytanie czy dziecko w tych fotelika ch z wózków można wozić z przodu i w kierunku jazdy?

Mozna wozic z przodu,jesli wylaczysz poduszke powietrzna i tylko i wyłącznie tylem do kieunku jazdy, zeby nie narazić barkow na kontuzje podczas np ostrego hamowania. Dziecko tylem do kierunku jazdy powinno jezdzic do 1.roku zycia
Odnośnik do komentarza

maminka2016
Ela27
Dziewczyny gratulacje dla tych rozpakowanych. Ja jestem z końca października. Mam pytanie czy dziecko w tych fotelika ch z wózków można wozić z przodu i w kierunku jazdy?

Mozna wozic z przodu,jesli wylaczysz poduszke powietrzna i tylko i wyłącznie tylem do kieunku jazdy, zeby nie narazić barkow na kontuzje podczas np ostrego hamowania. Dziecko tylem do kierunku jazdy powinno jezdzic do 1.roku zycia

Nie moge edytowac...ja moje gwiazdy wozilam krocej niz rok,w tych poczatkowych fotelikach bo rak szybko rosly,ze przestały sie w nich mieścić i musielismy zmienic.
Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek :) aż mi się tak miło zrobiło jak zobaczyłam dzisiaj rano dwie małe Oliwie, moja Oliwka chyba ma w planie jeszcze posiedzieć, termin na 10, ale objawów ze poród się zbliża zero, nawet dobrze bo przeziębienie jeszcze trochę trzyma, a dzisiaj w planie składanie łóżeczka i ogólnie organizowanie kącika dla małej, ciekawe jak wyjdzie efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...