Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

MaZos córeczka jest po prostu przepiękna, e-ciocie zachwycone :) Agitsguciop co do snu, to nie ma innej opcji, niż to że będzie piękna, wszystkie widzialysmy jak wyglądasz! Pauka ja też ciągle poluje coś w lumpeksach, są takie piękne rzeczy i płace za nie od 1zł do 3 zł, a wszystko z Nexta, h&mu itd. Nawet kupiłam na 56 takie mega jeansy, mam nadzieję, że nie będzie większy, żebym go chociaż raz w to ubrała. W Krakowie dziś piękna pogoda i cieplutko. Za chwilę idę na zakupy,bo będą goście na noc i rano trzeba jakieś śniadanko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Kochane e-ciocie!
Jak moja śpi to czytam Was na bieżąco :) Trzymamy za Was kciuki żeby wszystko udało się po Waszej myśli i czekamy na zdjęcia dzieciaczkow. Dla mnie wszystkie kruszynki są piękne!

Agitsguciop zgadzam sie z dziewczynami - będziesz miała slicznego bobaska już niedługo :)

A dopiero pamietam nasze początki - mdlosci, radosci i nadzieje. A tu już część rozpakowana a reszta lada chwila :)

Odnośnik do komentarza

Mój syn też czeka na październik. Na usg dalej mało wód mimo 12 kroplowek nie wiem naprawdę na co w takim razie oni czekają. Oczywiście że zostaję, rozwarcia i skurczy brak ale malowodzie może zagrażać dziecku. Pytałam dlaczego nie wywołują w takim razie, to powiedziała że może założą cennik ale to do decyzji ordynator... w poniedziałek... Ehh

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmt792vzp8.png]http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3i8d97z14.png]

Odnośnik do komentarza

Mała Izunia słodziutka :)
Jak kupowałam rzeczy dla małego (same granatowe, szare, brązowe i obowiązkowo w paski ;) ) to oglądałam wiszące obok dla dziewczynek. Pomimo 2 córek, aż zazdrość chwytała, że nie spodziewam się kolejnej córki i nie będę jej mogła ubierać w takie śliczne ubranka ;D
Ja dziś znów przestawiam meble i sprzątam spod nich "koty". 15 minut sprzątania i 30 siedzenia heheh..
Mam do Was pytanie.. Pomimo 2 porodów nie mam zielonego pojęcia jak wygląda ten czop śluzowy?? Zawsze jest podbarwiony krwią?
Tydzień temu w szpitalu lekarka powiedziała mi, że mój już się "odkleja" czy jak to powiedzieć i po dzień dzisiejszy nie stwierdzam żeby cokolwiek się działo..

Odnośnik do komentarza

Ja w domu, więc mogę teraz Wam an spokojnie napisać wszystko :)

Dla tych, które jeszcze nigdy na porodówce nie były, to mimo że ja byłam tam wczoraj tylko około 2h, to wrażenie i emocje niesamowite. Samo leżenie już tam sprawiało, że bardzo chciałam urodzić :) no ale Zośka chyba zmieniła zdanie :) miałam być przeniesiona na salę przedporodową, ale mieli komplet, więc ostatecznie trafiłam na salę noworodkową i... dzięki temu miałam okazję podziwiać dzidziusie zaraz po urodzeniu (w przypadku cc) czy po 2h po zabraniu od mamy (przy sn). I tak w nocy urodził się Kuba (4200g), Kuba (2500g) i Szymon (3800g), a od rana przez cc: Blanka (3900) i Ksawery (3500g). Szczególnie zainteresowałam się Ksawerym, bo na dzisiejszym usg wyszło, że moja Zośka ma 3500g, więc miałam okazję zobaczyć jak takie dziecko jest duże :) powiem Wam, że wszystkie wyglądają na maleństwa :) tylko granica błędu w dzisiejszym usg to aż 500g, więc w sumie to nie wiem ile może mieć Zosia :)

Położna, która wczoraj była przy mnie na porodówce była genialna i mega chciałabym na nią trafić, gdy będę rodzić :) w sumie dziś rano przyszła i powiedziała mi, że ona wszystkie moje dokumenty chowa do szufladki, pokazala mi do której, bo na pewno w tym tygodniu urodzę :) więc zobaczymy czy ma rację :) pewnie gdyby nie fakt, że mają przepełnienia wszędzie, to i ja bym została w szpitalu, a tak to dziś wypisywali każdą, która leżała na przedporodowej :)

Odnośnik do komentarza

Naturalnie to chyba bym nigdy sie nie doczekala tego porodu!jeszcze jak zwiastunem jest biegunka to juz Wam kiedys pisalam,ze bym za cholere nie urodzila-tak powiedzial moj ginekolog bo sie prawie w ogole nie zalatwiam. Jak od niego to uslyszalam to myslalam,ze sie przeturlam ze smiechu.

agitsguciop
Ale po prostu za duzo kupilas i,ze 100zl wiecej??nie,ze sie nacielas??
Ja popelnilam taki blad i mam cholerne wyrzuty bo kiedy o 23wreszcie na smyka sie zalogowalam to zaczelam wrzucac do koszyka i na samym koncu tak sie nie moglam zdecydowac,ktore kolory,ze nie zdazylam!!dostalam takiej deprechy,ze nie masz pojecia!!!pluje se w brode bo w ciuchach u mnie nie ma body na dlugi rekaw!!!

karo
Ty chociaz jyz 2cory masz!ja to jak ogladam ciuchy to nauczylam sie olewac dziewczece,nawet nie zerkam. Bo moja siostra a moze to kupisz?(a pokazuje dla dziewuszki)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny,ktore czekaja na zwiastuny porodu: nie czekajcie bo to ze ich nie macie nie oznacza ze jeszcze dlugo poczekacie. ja nie mialam kompletnie zadnych objawow; brzuch wysoko nawet po odplynieciu wod plodowych bo patrzylam, zadnego oczyszczania organizmu, nie widzialam odejcia czopu (chyba ze wypadl podczas ktorejs nocnej wizyty w wc, zadnego zlego samopoczucia i nic kompletnie nic co by wskazywalo na to,ze porod ma wkrótce nastapic. takze czekajcie cierpliwie i badzcie zawsze gotowe.
gratuluje wszyskim mamusiom i zycze powodzenia tym przyszlym! nie jestem w stanie nadrobic wszystkich stron,ale zerkam codziennie.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgg368jcku.png

Odnośnik do komentarza

KasiKate - te, które rodziły naturalnie to w sumie od razu były "na chodzie". Jedna mama po cc bardzo długo prosiła o środki przeciwbólowe i pojękiwała z bólu. Z kolei jedna jakąś godzinę po cc powiedziała, że weźmie dziecko do cyca :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które chodzą po lumpkach wy kupujecie ubranka w dniu dostawy czy w ostatnim dniu?
Ja dziś tez poszłam i się skusilam na body dł rękaw i pajaca ale takiego malusiego. Bo nie chce aby córcia się topila w ubrankach i za 2 rzeczy 6 zł zaplacilam. A wy o wiele mniej placicie...
Wypralam od razu i jak wyschną to foto wrzucę. Ale powiem wam, że fajne marki można znaleźć :)

Odnośnik do komentarza

Velveti
U mnie od kiedy herbate z liści malin zaczęłam pić to się to trochę unormowalo, sposób mojej mamy: suszone śliwki popite mlekiem, ewentualnie len mielony można kupić w aptece, albo wieczorem przygotuj sobie miód rozpuszczony w przegotowanej wodzie i wypij rano, też powinno zadziałać :) no i ja po tych moich specyfikach po spacerze zawsze po schodach już ledwo lecę na górę :)

Odnośnik do komentarza
Gość -Pauka-89-

velveti
Ja chodze tylko po lumpkach i w ostatni dzien albo przed jak dzis.
Jutro ide do mojego ulubionego ost raz bo jest po 13zl za kg i zawsze wychodze z ok 5ciuszkami. Jutro od razu do prania co kupilam dzis i jutro i wieczorem albo nd rano prasowanko.

Oj suszone sliwki popite mlekiem to u mnie =wymioty bardziej niz 2,ale to tez jakas forma oczyszczenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...