Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Pościel ubralam juz w tamtym tygodniu mysle ,ze nic sie z nią nie stanie jak poczeka troszkę .. A te ballsy sa właśnie super specjalnie je kupiłam zamiast lampki bo one dają taki hmm zolty kolorek jaknod świeczki wiec właśnie nie powinny budzic dzieciatka ani np mojego w nocy jakbym miała swiatlo palic wiec mysle ze to trafny wybór bo nawet nie mam miejsca na lampkę : ) ahh to musze doczytać o paznokciach albo zgryze je w drodze do szpitala hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Super łózio, tez bym chciala juz miec tak ladnie zlozone i czekajace :) chyba tez zamowie ten baldachim.. ale ja w rozsypce ze wszystkim. Ten remont mnie wykonczy :( nawet szafek kuchennych nie mam zlozonych, czekaja do wtorku na mojego :(
Strasznie mnie glowa boli i slabo mi..
Dobrze ze to krocze troche przestalo bolec bo bym zwariowala.
Frank mi czkawkuje i chyba sie juz na to wkurza :) u mnie raczej tez bezsenna noc ..

Odnośnik do komentarza

Moj.maly ma taka czkawke,ze az mi cala dupa lata!!!!od 10min nie moze sie uspokoic.Juz dzis jego 3 czkawka. Czuje taki straszny luz...tam na dole,jakbym miala 1 wielka dziure. Dziwne uczucie.

Zawsze remonty sa przed waznymi wydarzeniami i trzeba sie nastresowac. My z naszym niestety na 100% nie zdazymy wiec moze bede dochodzila czasem do rodzicow chociaz nie maja warunkow. Kurcze,ale w takim kurzu i syfie z noworodkiem...siwo jest w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza

Śliczne łóżeczko. Fajny pomysł z tymi lampkami.
Odebrałam dzis wyniki z wymazu i jest OK.
Dziewczyny ja mam termin z OM na 5.10 jednak na 2.10 z USG.
Strasznie boli mnie zoladek:-(Wypiłam miete i nic:-( Oszaleje zaraz.
Nie wiem czy ktoras tak miala. Siedze ostatnio i cos mi w brzuchu jakby strzelilo hehe mysle sobie, ze mam.jakies parajoje juz. I dzis znowu taki strzał. Czytam na necie a położna na swoim blogu napisala, ze tez tak miala.i to sa pęcherzyki powietrza. Dziecko ruszajac sie je przebija☺

Odnośnik do komentarza

Czasem jeszcze rodzą się im zdrowe dzieci, bez FAS, czego ja już zupełnie nie ogarniam, bo takim ludziom którzy pragną mieć dzieci nie wychodzi.. Ale większość jest rzeczywiście w jakiś sposób "upośledzena" i niestety rośnie kolejne pokolenie takich ludzi. Może to głupie co mówię, ale takim ludziom w ogóle nie powinno pomagać państwo, jak matka w ciąży piła, to już wiadomo na co pójdą wszystkie pieniądze po porodzie, bo na pewno nie na maluszka.. Mi brak słów! I ja dziś niewyspana, późno poszłam spać, a budzik już na 7, żeby mierzyc cukry, które nie są najlepsze dodatkowo.. Ale idąc do salonu zobaczyłam pełna suszarkę ubranek dziecięcych i jakoś tak mi się miło zrobiło na sercu. Już niedługo nasze maleństwa będą z nami :) ale jestem ciekawa, która z nas tu pozostałych będzie pierwsza nam tu pisać, że jest szczęśliwą mamusią..

Odnośnik do komentarza

mnie też ostatnio żołądek bolał, ale to chyba z przejedzenia :D
zjadłam mc donalda na kolację, w nocy wymiotowałam.
ale mała mi chyba uciskała, bo czułam, że jak się poruszyła to nagle wszystko mi do góry podeszło..

na 5-10-15 można fajne okazje dorwać, a często są tam przeceny! :) też tam zamawiałam do wyprawki rzeczy ;)

cotton ballsy ostatnio w każdym sklepie. ja dopiero wczoraj wyczaiłam, że w netto są od poniedziałku. jade zobaczyc, ale pewnie już wykupione, chociaż śniło mi się, że kupiłam hahah :D

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, ale sie rozpisalyscie. Czytam na bierzaco, bo z tel, ale nie lubie na tel odposywac. Ja mam jakos wiecej energii, wczoraj wysprzatalam lazienke i kuchnie, wlacznie z piekarnikiem, szafkami, wszystko. Dzis sie chyba za nasza sypialnie wezme. Czuje potrzebe przejrzenia wszystkiego, wywalenia co nie potrzebne itd.
Dagmarcia fajny pomysl z tymi swiatelkami, ja sie wlasnie zastanawialam nad czymsc jak bede wstawac w nocy, tylko, ze przy 2latce mojej to one 2min nie powisza.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73qq58mc2l.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3leg3crmo.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam termin na 7 października, ale coś czuję, że moja Zosia wyjdzie szybciej... i mam w sumie taką nadzieję :) ale byle nie za szybko...

W poniedziałek miałam bóle jak na okres i biegałam co chwilę do wc. Wczoraj czułam się dużo lepiej. Nawet upiekłam mojemu ciasto do pracy, bo dziś ma urodziny :) ale dziś znowu kiepsko się czuję... znowu mam dziwny ból podbrzusza, momentami jak na okres. Chciałabym, żeby Zosia urodziłą się jeszcze we wrześniu, ale też żeby nie wyszła szybciej niż po 16 września, bo wtedy skończymy 37tc i będę spokojna :)

Odnośnik do komentarza

WawAnia u mnie też będzie Zosia ☺☺☺
Fajne te kule, ale dla mnie za duży i zbędny trochę wydatek. Mam w sypialni i w salonie podsufitowe oświetlenie LED, więc w nocy spokojnie będę miała półmrok. Dodatkowo kupiłam za 15 zl lampkę na ścianę, księżyc z Ikei, też daje takie fajne delikatne światło. A w pokoju Małej będę mieć gwiazdki fluorescencyjne na ścianach ☺

Odnośnik do komentarza

w 37 juz mozna spokojnie rodzic tak? :)
od dzis nie biore luteiny, bo gin powiedzial ze tydzien bierzemy a potem juz tylko czekamy na Franusia :)
jakiejs wiekszej zmiany nie czuje na razie, a w nocy o dziwo spalam az do 6:30!!
ja to mam praktycznie wszystkie ubranka na 62, az wlasnie domowilam na allegro do szpitala tych 56 i dzis na targu troszke bo jak bedzie niedlugi to sie mi bedzie topil w tych ciuszkach.
dzis wyczekuje kuriera, jedzie do nas nosidelko maxi cosi i firaneczki do kuchni :P
i moze nawet te ubranka dzis beda.
gdzie moge kupic te liscie malin, bo bylam w aptece i nie maja..

Odnośnik do komentarza

EmMadlen - super :D to już mamy dwie Zosie na forum :) ciekawe, która wyjdzie pierwsza :)

A co do tych światełek, to kurcze, podobają mi się. Patrzyłam nawet w Netto, że mają :) ale się waham. Chyba muszę z mężem przedyskutować :D

Odnośnik do komentarza

WawAnia coś mam przeczucie, że Twoja ☺ moja mama (polozna) twierdzi że jak mam taką twardą szyjke i trzymająca to przed terminem nie urodze. Ja mam zamiar od 1.10 wywoływać ja na świat :)
Mi też się strasznie te kule podobają, ale nie mogę sobie niestety na nie pozwolic w tym miesiącu... na allegro widziałam po 19.99 ale tylko 10 kul, może w późniejszym czasie zamówię.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis bylam w urzedzie pracy się dla formalności podpisać. I kurcze jak chodze to tak mnie boli podbrzusze ze jakos podświadomie zaciskam nogi bo mam wrażenie ze zaraz mi ta moja córcia wypadnie. W dodatku brzuch robi sie twardy skurcze łapią ale nieregularne wiec musze kurcze przystopowac i wiecej poodpoczywac.
Mi tez doktor juz calkiem kazal odstawić luteine ale my jeszcze 35tc wiec troche sie boje.
Te cotton ballsy sa super,jak znajde gdzies w sklepie to kupie. fajna ozdoba a ze niemam jeszcze jakiejs lampki nocnej to sie przyda.

Dziewczyny a podklady na łóżko kupujecie? W aptece sie to kupuje czy gdzie? Hmmm

Odnośnik do komentarza

Totek - 37tc ale skończony to juz ciąża donoszona, czyli tak naprawdę jak wejdziesz w 38tc mozesz rodzic bo zaklada się ze ciąża trwa od 38tc do 42tc :)

EmMadlen - ja właśnie na ostatniej wizycie nie mialam badanej szyjki. Ten lekarz był dziwny :/ ale we wtorek będę dzwonić czy moja juz wróciła więc liczę na wizytę w przyszłym tygodniu i wszystkiego się dowiem :)

Odnośnik do komentarza

ja to tez jestem dobra, bo kupilam te ceratkowe podklady ale jak przyszly to sie zastanawialam po co mi wgl one, no i tak wlasnie stwierdzilam ze do lozeczka pod przescieradlo... :D
jeju 17-18 znowu zaczynam szkole... a ja moge w kazdej chwili urodzic a nie chce tak znowu tej szkoly opuszczac bo i tak pewnie w listopadzie omine.. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...