Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

To im oddaj,a co! tez się boję bo zamówiłam,sprawdzę,ocenię. Nigdy do konca nie wiadomo co się zamówi.

mam straszne problemy ze spaniem, nie moge w ogole w nocy i w dzien sie zmuszam,ale tez nie moge. Wyglada na to,że tak bedzie do konca.

dzis mam nocne obzeranie sie,ciagle mi sie czegos chce i chodze do lodowki,a to sledz,potem kanapka,jogurt grecki z platkami,a teraz chipsy do mnie ida,a mam tylko paluszki.

Odnośnik do komentarza

Pięknie... A ja ze swoją wyprawką w lesie jestem... Teraz zamiast gonić za rzeczami dla Malutkiej, to lataliśmy za płytkami, drzwiami i farbami. Mam dopiero parę ciuszków, kocyk, fotelik samochodowy i wczoraj zamówiłam smoczki z Lovi. Może któraś z Was miała już z nimi do czynienia? Bo kurczę ja kupuję wszystko po opiniach w Internecie, w sumie to trochę w ciemno :)
A niedrogie ciuszki i fajne jakościowo są w Pepco. Póki co tam kupiłam większość. Nawet udało mi się dorwać kaftaniki po 2,99 zł za sztukę :)
I też macie problem z kupieniem nie różowych ciuszków dla dziewczynki? Ja się tak uparłam, że nie zrobię z niej Różowej Landryny, że na razie ma prawie wszystkie rzeczy białe lub biało szare i czarno niebieski fotelik :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/posciel-do-wozka-kolyski-4-elementy-wypelnienie-i5753847471.html?reco_id=1afef3c7-4a64-11e6-b9d2-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9
to bylo cos z takich, zamawialam w Pl i nie moge znalezc w historii dokladnego linku. rozumiem rozne rzeczy ale jak sie zamawia dla dziecka z bawelny, to przeciez mi zalezy zeby to byla bawełna nie poliester... zanim to odesle i dostane zwrot to mi sie zyc odechce.. niech lezy.
wysle Wam zdjecie w nastepnym tyg jak bede miala to w reku...
Cukinka remont to tez przygotowania, ja tez chcialabym zdarzyc odswiezyc kuchnie przed Frankiem :)
musze wgl za koszula do szpitala sie rozejrzec...
poki co przegladam sukienki bo 5.08 mamy wesele i robi mi sie smutno, mam nadzieje ze wroce do S.

Odnośnik do komentarza

Rozpatrzylam to totek,Twoje tez. Nasz napisane na swoim jak ja posciel 100% bawelna,ale nie wypelnienie!!!ja na wypelnieniu mam sam poliester!!w sumie wiekszosc kolderek tak ma,to nic zlego. Ja za to jeszcze kupilam becik i jest bawelna i poliester a miala byc sama bawelna. Czyli z zewnatrz jest tylko bawelna,a w srodky juz nie. W sklepach te tansze rzeczy tez takie sa. Patrzylam. Chybs ze sie kupi za ok 80zl

Odnośnik do komentarza

Hej, ja za kołderkę + poduszka razem z wypelnieniem zaplacilam więcej, bo to jest kołdra 2 w 1 i nie zmienia się poszewki tylko pierze całość. Na zewnątrz jest 100% bawełna a w środku antyalergiczne wypełnienie silikonowe. Tu daje linka co kupilam: https://colorstories.pl/produkt/kolderka-i-podusia-milkyway-whitez-wypelnieniem/:
Najlepiej kupować na stronie jak rabaty są, trzeba polować :)
Nic wiecej w sumie dla małej nie kupiłam, ubranka mam typu męskiego czyli też nie różowe. Chociaż ostatnio skusilam się na body z myszką miki z pepco :) postaram się potem jakieś foto załączyć.
Misia to poprosimy o linka do smoczkow :)

Odnośnik do komentarza

Totek1989 zazdraszczam tylko odświeżenia. Nas czeka generalka łącznie z burzeniem i stawianiem ścian oraz przeróbką wszelkich instalacji, bo na razie jest tam tylko goły beton :D Istny industrializm :D
A ja zaczęłam się zastanawiać jaki materac Młodej zakupić, bo chciałam pgk, ale jak się naczytałam o robakach to mi przeszło... Chyba po prostu kupię porządny piankowy.
I wrzucam męski tron Młodej, jakoś tak strasznie mi się podoba :D

monthly_2016_07/pazdziernikowe-mamusie-2016_49707.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0ak4fq60ai.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam bo byłam na urlopie a jak wróciłam i zaczęłam czytać wasze komentarze o wyprawkach to tez postanowiłam się za to wsiąść :). Większość kupiłam u jednego sprzedawcy i czekam na kuriera, a smoczki i butelki kupiłam tommee tippee. Fotelik i wózek też do nas jadą a pościele do wózka i łóżeczka szyje mi koleżanka z minky z wypełnieniem antyalergicznym. Kosmetyki kupiłam w intermarche bo jest promocja na nivea i tak dodatkowo dostałam dwa misie ;)

Odnośnik do komentarza

Tez kupilam butelke tomee tippie ale tylko 150ml,chce miec jeszcze avent natural 260ml. Matko tyle czasu do konca,a juz wiekszosc mam. Najbardziej martwi mnie mieszkanie,nic nie rusza do przodu z remontem,mojemu nie chce sie dzialac. Nawet drzwi musimy wymieniac.
Zaczne czytac ksiazke bo jakod sie nudze i zrobilam sie senna.

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny,ja na szczescie zakup kombinezonu mam z glowy bo dostałam 2 szt jeden na 62 drugi troszke wiekszy.i w smyku kupiłam ostatnio z wyprzedazy taki to nie kombinezon tylko taki jakby bardzo cieply pajacyk z takiego bardzo milusiego materiału ,bo te zimowe kombinezony bardzo sztywne a chcialam tez cos elastyczniejszego jak wejdzie zdjecie to pokaze.

monthly_2016_07/pazdziernikowe-mamusie-2016_49714.jpg

Odnośnik do komentarza

O jaki swietny ten kombinezon, też szukam właśnie podobno w 5,10,15 są wyprzedaże 70 % w czwartek sobie tam pójdę :)
Kurde no a ja kupiłam jedną butelkę za 29 zł... :\
Franus ma dziś śpiący dzień chyba bo tylko widzę po brzuszku że zmienia pozycje. Też czasem macie taki śmieszny nie kształtny brzuch po jednej stronie? :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...