Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mała kopie jak szalona chwile po jedzeniu ;) Nawet patrzylismy ostatnio jak było podwojne kopniecie i brzuch sie ruszal hehe ;) Ja wróciłam do wagi sprzed chudniecia i obecnie przytyłam plus 1kg ;) takze jest dobrze ;) A teraz tydzien zalatany bo oddajemy z moim prace licencjackie wiec konczylismy je pisac obrabiac itp ;) jutro oddajemy i bedzie spokoj do dnia obrony 22 czerwca o.O

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

Ja przytyłam 3kg jak narazie ale coś czuję że niedługo pojdę w górę jak bumerang. Dziewczyny chciałam sie Was poradzić,znalazlam fajny wozeczek w okazyjnej dość cenie ale Pani zalezy na sprzedaży teraz i nie chce czekać do mojego porodu. I zastanawiam sie bo te wszystkie zabobony mnie jakos tak hamują... Gdyby byl nówka na gwarancji to spoko czekam i niema gadania ale to używka i w sumie jak nie ja to ktoś inny go kupi...bije sie z myślami co zrobić.
W czwartek wylądowałam na IP mialam potworne bole na lewo od okolicy pępka,okazalo sie ze macica rośnie i przesuwa mięśnie na których mam zrosty po operowanej przepuklinie pępkowej. i tak oto musze sie męczyć dalej bo na to lekarstwa niema.Ruchy czuje bardzo słabe ale są. Moja królewna to czysty leniuszek wiec w wiekszej części chyba spi albo po prostu jej nie czuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Nie odzywałam się bo korzystałam z pogody :)

Jestem 4 kg na plusie bo odzyskałam apetyt, nadal nie jem jakoś strasznie dużo, ale tycie rozpoczęte!

Małą czuję, ale mąż nie bardzo. SKubana siedzi cicho jak tylko on przykąłda rękę do brzucha. Raz mu się tylko udało coś poczuć.

Groszku nie zazdroszczę :(

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Ja Was czytam na bieżąco, ale mniej pisze bo wyjechałam do taty w odwiedziny (mieszka w cudownej, uzdrowiskowej miejscowości pod Franfurtem) zeby sie do egzaminów uczyć, w przyszłym tygodniu obrona :/
U mnie na wadze jeszcze -1kg (na początku ciazy spadło cztery kilo) ale obawiam sie ze po tych wakacjach to bedzie z miliard do przodu :)
Tymek aktywny bardzo codziennie o... Czwartej rano :/ no chyba uduszę tego chłopaka, codziennie miedzy 4 a 6 jest czas aktywności i nie ma opcji żebym mogła spac :)
Ale wole to niz ciągły stres czy wszystko ok :)
Dziewczyny, niedługo będziemy tak poobijane ze będziemy wspominać czasy jak jeszcze małe nie kopały :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzu111

U mnie początek 22 tyg, ruchy są ale o rożnej intensywności. Jak jestem poza domem rzadziej czuje (i wtedy sie niepokoje). Napinanie jest ale jakby mniej odkąd staram sie tym nie zajeżdżać. Lekarz mówi ze jest dobrze. Szyjka była bardzo długa (ponad 5) teraz jest tylko długa (koło 4). Martwię sie ale gin uspokaja ze wszystko dobrze (ze takie zmiany nie są groźnie) i będziemy sprawdzać za mc. No i na usg w 21 tyg wyszło prawie pół kg wagi malucha, sporo. Ponoć od pewnego czasu rosniecie nie musi byc książkowe. Moja waga poszła dużo w gore ale w I trym schudłam 3 kg, wiec ostatecznie jest +4.

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny :)
Ja przytyłam do tej pory 9 kg, chyba najwiecej :)
Początek ciąży przeszłam bardzo dobrze, bez mdłości i wymiotów
Trwa 21 tydzien :)
Od wczoraj czuje mocniejsze kopnięcia, nawet juz mąż poczuł :)
We wtorek usg połówkowe :)
Na poprzednim usg pani dr powiedziała, ze raczej dziewczynka :) zobaczymy czy sie potwierdzi :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie oj długo mnie u was nie było brak czasu młoda chora maz chory i tak na przemian miałam dosc mały rosnie kopniakami sypie .Ja wózeczek juz kupiłam uzywany była okazja prawie nówka. Ciuchów nawet niespodziewałam sie ze mam tyle po corci duzo uniwersalnych kolorow tak wiec kupie tylko pare nowych na wyjscia do lekarza pozdrawiam dziewczyny napiszcie w skrócie co tam u was bo jest bardzo duzo do czytania

Odnośnik do komentarza

Ja piszę pracę mgr, w sumie już końcówka i pewnie pod koniec czerwca albo na początku lipca będę mieć obronę. Pan Mąż remontuje sypialnie, niedługo odbieramy łóżeczko :) Wszystko dobrze, chociaż trochę mi zaczyna lewe biodro dokuczać...
Zocha rośnie niesamowicie szybko, wyglądam jakbym miała trojaczki hehehe:) rusza się dużo, ale Pan Mąż kopniaków jeszcze nie czuje, póki co tylko ja.
Pozdrowienia dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

Ja czekam z niecierpliwoscia na poniedziałek,chce zobaczyc czy wszystko napewno jest okej.... :) I może inna lekarka powie mi dokładnie co do dnia który to tydzień. Bo według mojego lekarza jestem teraz w 17 a według innych kalendarzy i z moich obliczeń to poczatek 19.... Sama nie wiem,a ciagle nurtuje mnie te same pytania na które nie dostaje odpowiedzi od lekarza. A dla mnie ważny jest każdy dzień do przodu.... Wiem ciagle pisze o tym samym... Wezcie mnie doprowadzcie do parzadku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamuski;)
Nie czesto sie udzielam ostatnio bo troszke korzystam z pogody no i w dodatku ciezko mi pisac na telefonie. Ale czytam Was na biezaco ;)
Czas tak szybko leci ze jeszcze troche i bedziemy wszystkie wspominac sobie porod i opisywac jakie to nasze dzieci sa slodkie hehe :)
Ja juz powoli kompletuje wszystko dla synusia, tzn narazie to co moge dostaje itd a potem sie dokupi czego bedzie brakowac :) nie moge sie doczkekac tych ostatecznych zakupow, prania i prasowania malych ciuszkow, ukladania sobie wszystkiego tak jak powinno byc no i widoku lozeczka w sypialni :)
Nasz Maly Brzdac tak bardzo daje o sobie we znaki ze czasami az brzuch boli od jego wiercenia hehe
PoZdrawiamy Was ;*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...