Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja miałam krzywą akcję jeśli chodzi o wózek, w weekend wypatrzyłam piękną mimę z dodatkami. Pani chciała żebym całą kwotę przelała jej na konto a ona wyśle mi wózek. Oczywiście powiedziałam jej ze przelać na konto to jej mogę tylko koszt wysyłki żeby miała pewność ze odbiorę wysyłkę pobraniową,Pani się zgodziła poczym umilkł telefon i wycofała aukcję i weź tu człowieku niebądz czujnym :(

Odnośnik do komentarza

Bajka, masz racje. Dla takiego malenstwa mi tez wydaje sie o wiele lepszym pomyslem kocyk ale wlasnie na takiej zasadzie misia szumisia. Kuzynka uzywala napewno do 2 msc a co dalej to nie wiem. Obecnie jej mala ma 8 msc wiec umknelo mi z glowy jak dlugo dalej uzywala :)
A co do suszarek to prawda! Nie jeden bobas sie uspokaja jak sie tylko zalaczy to cudowne urzadzenie hehe to samo slyszalam o odkurzaczu na malych obrotach, kumpeli synek zasypial przy odkrzaczu jakis czas ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co do wòzkòw to bądźcie czujne. Ja się nabrałam i popłynęłam na 300zł zaliczki. Mierzę ludzi swoją miarą a więc nikogo bym nie oszukała. A jednak oszuści buszują i wykorzystują fakt ze przyszłe mamy szukają okazji by kupić coś taniej. Sytuacja dla mnie mocno stresująca.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgqgxhz496.png

Odnośnik do komentarza

U mnie na szkole rodzenia od 20 tyg mozna sie zapisac i sa bezpłatne ;) I mam zamiar w przyszłym tygodniu zadzwonić i sie dowiedziec ;) Moja mała to niezła wiercipietka najczęściej w nocy szaleje ;) W poniedziałek wizyta ! Baaaardo sie ciesze i nie moge doczekac ! W nocy mam bóle brzucha :( jak np wstane do wc i wroce do łozka to mnie brzuch boli troche tak dziwnie , czy macie cos takkiego?

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfxzkr4oowo0fg.png

Odnośnik do komentarza

no i mnie od kilku dni brzuch pobolewa. dzisiaj troche pochodziłam i w pewnym momencie zrobiło mi się słabo i zaczął boleć mnie brzuch. miałam wrazenie ze pępek mi rozerwie... teraz wzięłam nospe i czekam.
a co zakupów przez internet to trzeba bardzo uważać. ja znalazłam ostatnio ogłoszenie "oddam wózek" w swoim mieście i jak zadzwoniłam to Pan powiedział, że mam zrobić przelew na 50 zł a on przywiezie wózek. normalnie naiwnych szukają...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9h5fcv095m.png

Odnośnik do komentarza

Oooooh :) To musiało być piękne przeżycie :)
To dużo zdrowia dla mamusi i szczeniaczka :):):)

Powiem Wam, że ja ostatnio też zaczęłam myśleć o tym co nas w październiku czeka, chciałabym tak do września.... i potem już listopad :D
Zwłaszcza, że - przepraszam za dosłowność i intymność - ale mam wrażenie, że się skurczyłam, bo seks zaczął być może nie bolesny, ale po czuje takie.. nie do końca przyjemne rozciągnięcie, ciężko wytłumaczyć...

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Miła2 super, gratuluję aż Ci zazdroszczę że już jesteś po i wiesz że wszystko w porządku. Nas to wszystkie jeszcze czeka, ja mam 30 maja drugie badanie i już się nim oczywiście denerwuję. Ale liczę na to że wszystkim nam wyjadą dobrze.
W internecie trzeba bardzo uważać na sprzedających, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile jest oszustów. Najlepiej kupić z odbiorem osobistym.

Odnośnik do komentarza

Miałam własnie pytać Was dziewczyny o ten ból brzucha. Mnie tez czasem pobolewa. Gdy długo szłam poczułam ukucie, gdy szybko przekręcam sie z boku na bok, a wczoraj gwałtownie wciagnełam brzuch to tez mnie zabolał..Chyba taki jest juz wrazliwy..moja doktor na mój ból brzucha zawsze reagowała tak samo: nie powinien bolec! Nawet w tych pierwszych tygodniach gdy czułam lekki ból jak na miesiączke kreciła nosem..sama nie wiem, wszedzie w książkach czy internecie czytałam ze moze bolec a ona mi nawet luteine przepisala. W poniedziałek ide do lekarza i znów obawiam sie co powie, chociaz akurat na kłucie w boku mówiła ze to normalne..Ale skoro nie jestem w tym sama to chyba to normalne ze moze bolec..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Moja mama (polozna) mnie uspokaja, ze póki to jest tylko taki ból o którym jej mówię, a nie skurcze albo ból jak na miesiaczke i póki nie ma plamienia albo krwawienia to nie powinnam panikować. Wiele ciężarnych się jej właśnie na takie tepe bóle skarży. Albo ze biodra bolą, albo ze ciągnie w pachwinach. Macica się powiększa, zmienia się środek ciężkości powoli. Także póki nie ma krwawienia/plamienia/skurczow/bólu miesiaczkowego to spokojnie, dużo odpoczywac trzeba ☺

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Ja jestem polowkowych (wczoraj). Wreszcie dowiedzieliśmy się z mężem kto mieszka w moim brzuchu - bedzie dziewczynka :) Bardzo sie cieszymy bo dzidziuś zdrowo rośnie i wszystkie pomiary ma w normie. Ja cała wyprawkę dostanę od siostry, która ma 2 córki więc tylko kilka rzeczy będę musiała dokupić.
Mam nadzieję że wszystkim Wam też wyjdą takie dobre badania i zaraz posypia się same słowa szczęścia na forum - tego Wam z całego serca życzę!

Odnośnik do komentarza
Gość WawAnia

Ela - trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! :)

Ja już po wizycie kontrolnej :) wszystko dobrze :) Mały rośnie :) dziś na usg pokazywał jak się fajnie bawi w brzuchu, bo siedział sobie na dupci i bawił się rączkami :) oczywiście bardzo ruchliwy jak zawsze na usg, choć tym razem szybciej dał się "złapać" i posłuchać serducha :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...