Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja1992

Ojejku dziekuje za tyle odpowiedzi :) No ja tez 18 tydzien i 3 dzien :) najgorsze jest to dziewczyny, że ja nie czuje w ogole ruchow Malego. Zaczynam sie niepokoic ale czytalam ze czasami nawet ruchy wyczuwalne są po 20 tygodniu :) Mi jeszcze nie puchna nogi :) ale wiem ze mnie to nie ominie :) polecicie jakies sklepy z ubrankami dla niemowlat ? :)

Odnośnik do komentarza

Patrycja jak mniemam jest to Twoje pierwsze dzieciątko więc i ruchy odczuwała będziesz pózniej i brzuszek pojawi się troszkę pózniej jak u mam które są w kolejnej ciąży. Ale już niebawem będziesz czuła swoje maleństwo a brzuszek będzie jeszcze przeszkadzał. Ja mam spory brzuszek i narazie bardzo nisko wiec przeszkadza mi już w zakładaniu butów czy skarpetek, ale myśle że po 20 tyg się podniesie i będzie mi lżej ;)

Odnośnik do komentarza

Mój brzusio rośnie sobie. W niektóre spodnie się nie mieszczę. Zaczyna się już dźwigać do góry. Ale buty na wszelki wypadek kupiłam co schylać się nie muszę.
Dziewczyny jak z waszymi szyjkami? Bo u mnie jest bardzo wysoko. Lekarka miała problem aby dosięgnąć i zbadać ;). Hi hi normalnie czuję się jakbym pierwszy raz w ciąży była. Zapomniałam już jak to jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ja dziś po wizycie u lekarza, ciąża prawidłowo się rozwija i nadal jest dziewczynka, nic nie wyroslo między nogami :) nie mogę się doczekać badań połowkowych, wtedy w 3 D zobaczę maleństwo.
Brzuch mam już też spory i na dole juz mnie uwierz jak np. Nogę podniósł lub sychlam się to mam wrażenie, że gniote ją :/
Pati ja mam termin na 8 października a z usg 9 wiec zobaczymy czy wyjdzie w terminie ;)
Ogólnie nie wiem czy to ten upał ale jestem non stop zmęczona i zero energii na cokolwiek. Najchętniej non stop bym leżała.
A i czuje czasem pojedyncze ruchy juz :)

Odnośnik do komentarza

Cześć nowe mamusie :)

U Molli w stopce jest link do tabelki, wpisujcie się :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-pmXMx10WMzuzBwYwyjFa0MdzIxC33YglA1LZDci1zc/edit?pref=2&pli=1#gid=0

Velveti, ja mam dokładnie to co Ty, że nie mogę nogi podnieść, usiąść to najlepiej po turecku itp bo inaczej czuje opór ze strony małego mieszkańca :)
Ale w nocy się przesuwa w inne miejsce, więc poranki są łatwiejsze, najgorzej to wieczorem, wtedy już siedzi dosłownie między nogami :P
Ja w dalszym ciągu czuje tylko takie.... przemieszczanie się, kopnięcia czy szturchnięcia się jeszcze nie pojawiły, ale to już końcówka 20 tygodnia, więc pewnie lada chwila się pojawią :)

Powiem Wam, że najbardziej aktywny jest ten mały ktoś w środku jak jestem na jodze, bo wtedy tak głęboko "przeponowo" oddycham, podobno dzieci lubią jak się tak oddycha - wiec polecam :)

U mnie szyjka ponad 3cm ale skręcona - nie wiem czy to dobrze czy co to może oznaczać, ale też mam jak niektóre coś tam na przedniej ściance czy jakoś tak :)

No i odliczam dni do 19 maja - usg połówkowe i może ktoś w końcu pokaże co ma między nogami :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

WawAnia ja jestem z Bydgoszczy :) Obecnie mieszkam w Toruniu ze względu na pracę, ale we wrześniu przeprowadzka z powrotem do Bydzi bo tam mam rodzinę i po porodzie będzie miał mi kto pomóc z dzieckiem. Mąż i tak pracuje w Bydzi, a ja jakiś czas nie będę pracować to po co tu siedzieć.

Mój brzuszek jest magiczny. W sb rano jestem pewna, że go nie było a w pn przed wizytą wyskoczył i teraz też mi przeszkadza przy zakłądaniu butów. Ale żeby było zabawniej to nie codziennie, czasem się chowa.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie trwa odliczanie do skanu, termin mam na 20 maja.
Ruchów jeszcze nie czuje, serduszka tylko słucham, samopoczucie bardzo dobre ponieważ w końcu wyglądam jakbym była w ciąży i zamiast ukrywać brzuch w szerokich ciuchach to mogę chodzić w moich ciążowych kreacjach i podobam się sobie.
Fajnie że tylko rośnie mi brzuch i piersi a reszta bez zmian, na wadze już niestety 3 kg do przodu.
To już 5 miesiąc, jesteśmy JUŻ w połowie drogi do rozwiązania ;-)

monthly_2016_05/pazdziernikowe-mamusie-2016_47627.jpg

monthly_2016_05/pazdziernikowe-mamusie-2016_47628.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość WawAnia

Alice85
WawAnia ja jestem z Bydgoszczy :) Obecnie mieszkam w Toruniu ze względu na pracę, ale we wrześniu przeprowadzka z powrotem do Bydzi bo tam mam rodzinę i po porodzie będzie miał mi kto pomóc z dzieckiem. Mąż i tak pracuje w Bydzi, a ja jakiś czas nie będę pracować to po co tu siedzieć.

Mój brzuszek jest magiczny. W sb rano jestem pewna, że go nie było a w pn przed wizytą wyskoczył i teraz też mi przeszkadza przy zakłądaniu butów. Ale żeby było zabawniej to nie codziennie, czasem się chowa.

Ooo, super :) na kiedy masz termin? i w jakim szpitalu chcesz rodzić? :)

Ja czuję się dobrze, brzuszek bardzo widoczny :) coraz częściej przepuszczają mnie w kolejce, miłe uczucie :) wizyta już w środę :) a niespełna tydzień później połówkowe :) chociaż już zaczynam 20 tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzu111

Mila, u mnie tez takie kłucie. W zasadzie mam cały wachlarz objawów od rozpychania, ciągnięcia aż do kłucia. Twardnienie odpukać nie pojawia sie od wczoraj. Wszystko konsultowałam z lekarzem i nie widział nieprawidłowości. Porozmawiaj ze swoim na wizycie ale nie martw sie na zapas :) pewnie dziecko robi przemeblowanie

Odnośnik do komentarza

"Za Tobą już 140 dni ciąży! Do porodu pozostało 140 dni." fajne są te kalkulatory na necie :) podobają mi się. u mnie śliczna pogoda i od rana panowie z kosiarkami śmigają. czy Wam pamięć też zaczyna dokuczać? wyszłam rano do sklepu z myślą, że do lidla zajdę zobaczyć sukienki iii zapomniałam...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usadf9h5fcv095m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...