Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia452

Fotobudka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia452

Hej dziewczyny? Miała któraś z Was na weselu fotobudkę? czytalam ze sie moda na nie zrobiła ale nie jestem do końca przekonana czy fajnie to wypada.. co sądziecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdallenna

Ja miałam w sumie trochę z przypadku bo jak miałam barmana to jak zamawiałam to chłopaki z craicford powiedzieli mi że maja cos takiego no i czy bym nie chciała no i jakos tak mnie namówili i było super! Goście zachwyceni zdjęciami takimi a nie pozowanymi od fotografa albo że fotograf biega im pod nogami wiec nie dziwie się ze się moda zrobila bo to super rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam okazję widzieć fotobudkę na żywo, ale nie na weselu ;)
Dla tych co nie wiedzą jak może wyglądać fotobudka załączam poniżej fotkę :)

monthly_2016_02/fotobudka_44109.jpg

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milenka33

u mnie była fotobudka [reklama usunięta] i bardzo się cieszę, że się na nią zdecydowałam chociaż przed zastanawiałam się czy nie wyrzucam kasy, goście się super bawili a pamiątka jest nie tylko przezabawna ale i wyjątkowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MCGrzesiu

Fotobudka dzisiaj to przeżytek lepiej te pieniądze wydać na dobrego fotografa zrobi o wiele ładniejsze zdjęcia i jak coś to można go poprosić o prywatne zdjęcia i jak jest dobry to zrobi dobrą oprawę [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MCGrzesiu, fotobudka to nie jedyny sposób na robienie zdjęć na weselu, przecież fotograf też zawsze jest, no i goście też robią zdjęcia. Fotobudka to przede wszystkim coś zabawnego, czego fotograf nie dostarczy.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od gości. Jak sie ma dużo młodych to warto zamówić na 2 godziny, popstrykają sobie fotki, podzielą się na fb i takie tam ;p ale jak sztywne towarzystwo albo same ciotki, wujki to nie ma co bo nawet do tego nie wejdą i szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość basienka2844

Fotobudka na wesele to fajna sprawa. Nie widziałam jeszcze, żeby ktoś się przy takiej nie bawił. Mówicie, że przereklamowana - OK, ale mega skutecznie urozmaicają imprezę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...