Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

izolka85

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez izolka85

 1. izolka85

  Wózek

  A ja z rotterdam ameliska, z niebieską rączką. cena niska dobrze się jeździ, awarii narazie nie zaliczyliśmy. Podobają mi się teraz Hugo... ale niestety już za późno.
 2. na szkodniki roztwór z pokrzywy albo preparaty z ogrodniczego
 3. izolka85

  Fluoryzacja

  ciągle słyszymy aby używać past bez fluoru a na fluoryzację pozwalamy
 4. izolka85

  ADHD

  Nie ma czegoś takiego jak ADHD(to jest sztucznie wymyślona choroba, tak jek zespół niespokojnych nóg). Odstawcie cukier.
 5. Fajna sprawa. Wielu osobą pomaga. Na początku robi się badanie QEEG i określa obszary nad którymi trzeba popracować. I rozpoczyna się trening 1 sesja to około 10-20 wizyt. Po tym czasiew ykonuje się kolejne badanie QEEG. Trzeba dziecko obserwować jego reakcje bo osoby niedoświadczone mogą podkręcić pewne rzeczy w złym kierunku. Dziecko może stać się na przykład bardziej agresywne.
 6. Jeśli syn nie ma profilu w którym używa komputera do informatyki, grafiki komputerowej, tworzenia filmów. To bym się wstrzymała. Technologia idzie do przodu. Lepiej kupić dopiero na czas studiów. Rok później a da ogromną różnicę. Ktoś wspomniał, że mąż kupił komputer i służy mu do pisania skryptów <- do tego nie trzeba dobrego komputera.<br />
 7. d3 z k2 się podaje te apteczne nic nie warte
 8. izolka85

  Rozwój osobisty

  Jeśli masz dużą motywację i czujesz, że czasowo wyrobisz jeśli się postarasz to działaj! :) Powodzenia :)
 9. izolka85

  Prezent do 100 zł

  biżuteria, bon do kosmetyczki
 10. izolka85

  Dieta

  Dieta to 70 procent sukcesu. ;) Zacznij teraz! Ćwiczenia przyjdą z czasem. Odstaw słodkie, cukier i białą mąkę. Jedz lekko i zdrowo. I nie myśl o tym. :)
 11. Ja jestem świeżo po malowaniu. Sciany mam w kolorze jasnego beżu. Meble mam jasno czekoladowe a fronty białe z połyskiem. Wszystko zależy jakie masz meble. W modzie są teraz jasne kolory i biel.
 12. Fajna sprawa jeśli fajne towarzystwo ;)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...