Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mala09 efekty będą szybciej:) zaczerwienienie u mnie zeszło po paru dniach, a chropowata skóra dopiero po zmianie emolium na latopic. Ewentualną prowokację alergenem najlepiej zrobić po takim czasie:) i wtedy już jest pewność, czy to skaza, czy nie:)

Chociaż te zmiany wyglądają identycznie jak u mojej córki. Tylko, że moja miała tylko na policzkach i za uszami..
A występują jakieś objawy ze strony brzuszka?

Odnośnik do komentarza

Witam nowe Mamunie :)!!
Karola pytałaś mamy kp kiedy zaczynaja rozszerzać dietę. Ja planuje już w 5 miesiącu życia. 8.02 mamy szczepienie. Jak Pani dr da nam zielone światło to zaczniemy od jakiejś marchewecZki pewnie. Mam zamiar kupić taki fajny gadżet do karmienia, wyglada jak smoczek z dziurkami :) i tam się wkłada te wszystkie musy i tak podaje w tym do buzi. Ciekawa jestem czy Nusia będzie potrafiła ssać to skoro ma problem ze smoczkiem. Ale koszt tego cuda to 25 zł wiec nie jakiś majątek.
Nusia była dzisiaj mega marudna. Nie spała prawie w ogóle w dzień. A i zasnęła dopiero o 21:45. Teraz tez słyszę ze jeczy przez sen, szumis się włączył. Ja idę się myć i do spania.
Dobrej nocki Kochane :*

Odnośnik do komentarza

Witam :))

U nas dziś i wczoraj Franus duzo śpi w dzień, tzn czesto bo co godzinkę, półtorej ma pół godzinne drzemki. Wiec i tak niewiele można przez ten czas zrobić. Ale też już wiem kiedy płacze jak jest głodny a kiedy jak śpiący, dzięki Bogu.. bo na początku wręcz bałam się własnego dziecka. Trzeba było się Go nauczyć :)

Dziś zjadł tylko 3 butelki mm po 120 ml. Reszta cyc. Ale jakoś szczególnie głodny chyba nie był. Niby piszą na puszce ze 180 juz ma jeść ale nie daje Mu tyle.. czasem ledwo 120 zje.

Kurcze do tej pory miał twarzyke gładka jak własna pupcia hehe :D ale od 3 dni w jednym miejscu ma taki mały różowy placuszek na policzku. Gładki stosunkowo w dotyku.. piszecie o skazie albo alergii ale ja prawie nic nabialowego nie jem a do tego jestem na diecie ze względów zdrowotnych wiec same chude i zdrowe rzeczy.... myślę kupić ten fluid la Roche. Często o nim piszecie. Sprawdza się rzeczywiście? Ile takie cudo kosztuje? :)

Ja tez planuje kolo 5 miesiąca zacząć podawać marcheweczke i ziemniaczki :D juz nawet kupiłam 3 słoiczki i grzecznie czekają :D nie wiedziałam że jest specjalny smoczek na te musy, zaopatrze się też :>

Franek tez się budzi w nocy co 3,4 godziny, a jeszcze niedawno przespal 6,7 ciągiem. Coś wisi w powietrzu, ale dzięki Bogu zasypia kolo 23!! Jak dla mnie rewelacja bo do tej pory była to 2 w nocy, pewnie pamiętacie moje żale na ten temat.

Dobranoc Mamusie :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Witam Nowa mamusie Edziule:)
Super, ze nas co raz to więcej. I od początku miałyśmy tak szerokie grono odbiorców.
Pierwsze Wow moja przespala 6 godzin. Ale za to ja tylko 3. Bo dziwne dla mnie było, ze się nie budzi. Teraz zjadła tylko 90 ml i dalej lula. Moja najwięcej zjada 120 ml. Także nie patrzę w ogóle na opakowanie. Kurde dziewczynki tyle stron przez dzień, ze już sama nie wiem na co odpisywać. Moja tez się uspokoila. Ale za to miała atak płacz wieczorem. Ale chyba wiem dlaczego. Zmieniłam jej butelkę i nalykala się powietrza:( wraca do tommego tippeea. Dzisiaj nawet udało mi się nagrać jak się śmieje w głos:)
A że smutniejszych wiadomości to się ostro poklocilan z mężem. Aż mu kazalam się wynosić. Wkurza mnie jego durne gadanie o macierzyństwie. A do tego doszła jego rodzina. A mianowicie brat, który mieszka 2 domy dalej i przychodzi zawsze jak coś chce. Też mu to wygarnelam. A najlepsze jest to,ze jego żona nawet nie była u nas odkąd się urodziła Ninka. Wielce zazdrosna. Ale jak trzeba było jej coś pożyczyć to też zawsze dzwoniła. Ale od lipca odkąd nazwała mnie leniem w ciąży( w której jak pamiętacie byłam na podtrzymaniu i nakaz leżenia) i dzieci bachory normalnie mam do niej wstręt. I jakoś tak się to nawarstwilo. Jest mi przykro i mam żal. A,ze jestem uparta i lubię stawiać na swoim. To nie wiem jak to się skończy. zawsze się o jego rodzinę klocimy. Zazwyczaj stawał po mojej stronie i nie pomagał. A teraz to już się tak wkurzylam, ze szkodą mówić. Oj nie do składu pisze,ale chociaż się wyzalilam:(((

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kinia! :)

Milutka po pierwsze gratuluję tych 6 godzin! Pamiętam że ja też budziłam się zdziwiona i nawet chodziłam sprawdzać ale szybko się przyzwyczaiłam ;-) Życzę aby u Ciebie juz tak zostało. U nas już trzecie karmienie od 21...
A co do męża to trzeba uzbroić się w cierpliwość. Może to dobrze że mu wygarnelas? Przynajmniej wie co o tym myślisz i przemysli sobie . Najgorzej kumulowac w sobie emocje. Babcia mi opowiadała, że swego czasu lekarz kazał jej tłuc talerze żeby się

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Ucieło po posta :/

wyladowala. Podobno tak jest zdrowiej ;-) Pamiętam jak już wcześniej pisałaś o tej bratowej... ręce opadają :/ Ale z drugiej strony myślę że w końcu to jego brat... wiec jak chce mu pomagać... hmm najwyżej się sparzy i następnym razem nie pomoże. Ale pewnie raz na jakiś czas będzie chciał dać mu szansę. Wiec może nie warto się denerwować?
Wiem że łatwo powiedzieć...
Mój mąż na przykład dzisiaj wrócił z pracy o 18 i od drzwi wypala że Błażej ma strasznie odstajace uszy i trzeba mu kupić opaskę bo będą się z niego dzieci śmiały... Po czym stanął nad nim i sam zaczął przezywac: :"uszaty, uszaty...." nie wziął go na ręce, nie przytulił, nie przywitał się. Facet 33 lata skończył i ma drugie praktycznie odchowane dziecko... poza tym chyba odstajacych uszu nigdy nie widzial.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

My nie śpimy, Ola jak zasnęła po 19 i dojadła o 20 tak się obudziła teraz koło trzeciej, zjadła i sobie leżymy, ziewa więc może to nie potrwa długo, aktualnie patrzy w telefon co ja robię, nawet przestała rzuć swoje paluszki taka jest zaciekawiona.
Milutka paskudna sprawa z tą rodzina twojego męża, też bym była wściekła. też jestem uparciuch więc cie rozumiem.
Jak mnie męczy suchy kaszel w nocy, drapie mnie tam i swędzi. A jak mnie dopadł w poniedziałek w biedronce, akurat w kolejce do kasy już, nie miałam gdzie uciec, aż mi wstyd było przez ten kaszel.
Mindstrikcs u mnie Ola też ma katar ale ja wychodzę na spacer, podobno , że przy katarze to nawet dobrze robi bo się obkurcza śluzówka. Ja wczoraj odpuściłam kąpiel a potem przeczytałam, że też jest nawet wskazana.
No dobra podejmujemy próbę spania.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Wstała koło 4 nie 3.
Ktoś pytał jak tu dodać zdjęcie, Edziula chyba, jak chcesz dodać post to pod tym okienkiem na tekst jest "dodaj zdjęcie" wyszukujesz w galerii w telefonie bądź kompie lub robisz na bieżąco i klikasz opublikuj :) jeśli wyskoczy ci błąd albo krzyknie że za dużo tych mega czegoś to zdjęcie będzie trzeba pomniejszyć czy przyciąć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Miltuka a Ty się trzymaj i się nie daj super jest kogoś wykorzystywać i nie dawać nic od siebie zazdrość zazdrością ale wypadałoby żeby przyszła powitać maleństwo zwłaszcza ze to bliska rodzina no ale cóż podobno rodziny sie nie wybiera a zwłaszcza rodziny męża i wiadomo nikogo nie zmusisz żeby ktoś Cię odwiedził bo tak wypada no ale niech potrafią być honorowi i nie potrzebują nic od was w takim razie

Odnośnik do komentarza

Hejoooo ale szalejecie aż miło.... Zaraz nadrobie zaległości z wczorajszego dnia.byłam z młodym na szczepieniu odziwo obyło się bez krzyku i histerii.ładnie usiadł i dał rączkę jestem dumna z mojego pięciolatka.Amelka wieczorem włączyło się marudzenie na maksa nawet jak poszłam siku to córce tak się rozdarla że szok a tylko ja brałam na ręce to była cisza terrorystka mała.
Milutka szkoda nerwów na szwagra i szwagierke.ja mam podobnie kiedyś Wam pisałam ze mój mąż pokłócił się z bratowa to nawet nie oddali nam łóżeczka naszego i dla Amelki musiałam kupować nowe.a na chrzest szwagier przyjechał sama z córką....
Ale ja nam ich w d...
Naszczescie z mmoją rodzina i dalszą rodziną męża żyjemy baaaardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie z rana . Dopiero nadrobiłam czytanie bo wczoraj niemiałam czasu ,byłam na zakupach a potem przyszła sąsiadka na pogaduchy . U nas noc jak zwykle wstawanie czeste na cycusia juz nawet nielicze ile razy a do tego sie kreci jeszcze jak byla malutka do dwoch miesiecy spala ładnie a teraz jest coraz gorzej ,marzy mi sie choc jedna noc przespana normalnie . Mam pytanie czy słyszałyscie ze masaż stóp pomaga w takich problemach u naszych maluszkow ? Bo jak byliśmy u lekarza to dwie panie opowiadały ze dzieci lepiej śpia po tych masażach , ze kolki mineły ,podpytałam je o to i byly bardzo zadowolone . Sprobuje i ja sie dziś umowić na ten masaż może akurat pomoze Zuzi.Niemartwcie sie dziewczynki moj mąż też mnie wkurza , ale ten typ tak ma .Moje dziewczynki juz wstały . Miłego dnia dziewczynki.

Odnośnik do komentarza

Witam. U nas mróz odpuścił bo jest minus 6 a nie 12, ale za to zawierucha. Wieje śniegiem. I nie wiem czy wyjdę z małym bo przy takiej pogodzie wirusy gorzej szaleją. Może na pół h chociaż na taras. U nas nocka ok. Zasnął po 19, potem jadł o 24 i 4 a pobudka o 7. Milutka prawie każdy ma w rodzinie czarną owce. U mnie to tesciowa. Edziula Sevenka Ci dokładnie wytłumaczył a jak dodać zdjęcia więc czekamy. A ja nadal nie mogę wstawić suwaczka, może ciemna masa ze mnie, chociaż ciążowy wcześniej wstawiam.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Łojezu ale na tym naszym forum produkcja postów trwa!
Greenrose super że w końcu się odesłałaś. Martwiłyśmy się wszystkie! Mam nadzieję że rodzice ci pomagają. Swoją drogą, wytrzymujesz z nimi mieszkając? Trzymam za ciebie kciuki i podziwiam... Podziwiam jak zwykle kochana! Zdrówka dla dziewczynek!
Mind ja już polecałam wcześniej po tym jak maaaaaag mi poleciła- Katarek+. Niezastąpiony!
Sevenka jak ostatnio Maciek miał suchy kaszel to pediatra przepisała Drosetux syrop. Pytałam jej czy ja też mogę używać, powiedziała że tak i mi pomógł.
Mała ale bym się wkurzyła na męża jakby tak wypalił. Co najmniej bym na niego nawrzeszczała...
Milutka biedactwo, nie dziwię się że się zdenerwowałaś. Nawrzeszcz może na tego twojego też, co? Co się dzieje z tymi facetami ostatnio? Może też pełnia ma na nich wpływ...
Nika la roche poleca większość z nas;-) ja zamawiałam w Gemini i za 400ml płaciłam 45zł.
Edziula witam!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze a mój suwaczek chyba nie liczy dni, ciągle pisze ze Mały ma 3 miesiące i 6 dni od przedwczoraj, a ma już 3 miesiące i 8 dni :D wtf...

Dzis super Franek spał, 6,5 godziny ciągiem... oby tak dalej.

Współczuję zachowań mężów, trzeba wytrzymać, pogadać z nimi, w końcu zrozumieją. A z tym uszatym to ja nie moge, aż mi się żal tego Maluszka zrobiło, napewno jest śliczny! :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...