Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Karolicia ja dzisiaj jestem po wizycie... Trochę zniesmaczona zachowaniem Pani doktor, która spojrzała na wyniki powiedziała, że wszystko ok i tyle. Przed wejściem do gabinetu zdążyłam luknąć na wyniki i widziałam, że kilka jest z literką H czyli wysokie gdy zapytałam o właśnie te podwyższone powiedziała, że tak musi być... A dlaczego to już niełaska było wyjaśnić... W środę mam badania w poradni genetycznej i już nie mogę się doczekać żeby usłyszeć czy wszystko dobrze no i zobaczyć jak wygląda dzidzia.. Ja tez czasami fiksuje ale musze być cierpliwa, jeszcze dwa dni.... Mam nadzieję, że i Tobie jakoś zleci ten czas do 09.03.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, ale macie tempo od soboty miałam trochę do czytania:-) co do porodów to u mnie obydwa cesarka.Pierwszy zanik tętna po odejściu wód szybkie cięcie i później depresja bo nic nie szło tak jak sobie to wyobrażałam. Z karmieniem nie ma co się stresować próbowałam pobudzić laktacji i z doradcą i sama ale szkoda stresu i męki po ms prób i pobytu w szpitalu z malym z gronkowcem zrezygnowałam. Przy drugim uparłam się na poród naturalny wszystko szło super przy 7 cm rozwarcia sytuacja ta sama co przy pierwszym i szybka decyzja o cięciu. Przyznaję same bóle były znośne ale przy krzyżowych myślałam że umrę. Przy drugim tez próbowałam karmić podeszłam trochę bardziej na luzie ale mały w ogóle nie przybieral i musiałam dokarmiać sztucznie. Jestem jak najbardziej za karmieniem piersią i bardzo bym chciała karmić ale nie będę się tym stresować bo nie warto robić nic na siłę .po porodzie jesteśmy dość w rozsypce hormony szaleją i do tego stres z kamieniem. ..spotkałam się ze ludzie komentowali ze nie karmie ze za mało się starałam miałam przez to do siebie pretensje ale teraz wiem ze nie warto kierować się tym co inni sądzą bo u każdego laktacja przebiega inaczej a tym bardziej po cc.z dochodzeniem do formy po cięciu nie miałam problemu wiadomo jest ciężko wstać i wszystko rwie w miejscu przecięcia powłoki brzusznej ale da się żyć .po 3 ms po cc nie mogłam zrobić jednego brzuszka :-)Co do imion to mam przeczucie ze to trzeci chłopak narazie tak wstępnie sid przymierzam z wyborem : Borys, Bruno mam Jasia i Aleksandra. A co do dziewczynek to podoba mnie się Olga albo tradycyjnie Anna ale Nela ,Kaja ,Klara tez brzmią fajnie. Lubie proste krótkie imiona. Pozdrawiam serdecznie!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k6xc1hkce.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wltrd8ze9rhi8b.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cru1dhlhz6jh4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Szczęściara09
Robiłam dziś wszystkie badania Z krwi i wyniki są dobre. Bez zastrzeżeń. Radość wielka ;)

Gratulacje, super wieści.
Witam Nowa mamusie.
Jureczka to może zadzwoń do lekarza. A jak nie to jedz na izbę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...