Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Iwa dzięki za info i gratulacje. Znamy się tylko z forum ale jestem z Ciebie dumna! Napewno będziesz w tym świetna i podejmiesz dobrą decyzję!!!
A ja tylko się pochwalę, że dziś mój Maciuś po raz pierwszy leżąc na brzuszku samodzielnie podniósł głowę i oglądał z zaciekawieniem świat z tej perspektywy! To było z godzinkę temu i pewnie teraz dlatego nie może zasnąć z wrażenia... Jestem taka dumna! Tyle ćwiczeń! I ani razu mu nie opadła, pewnie dlatego że trzyma już od dawna w pionie główkę jak go noszę do odbicia. Ale dopiero teraz na brzuszku. Jakoś tak sprytnie go ułożyłam że rączki podparte miał pod główką a nie szeroko po bokach i zaskoczył! Jejku nie mogę się nacieszyć!!!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monika gratulacje dla Maciusia :).
Iwa i Tobie tez gratuluje informacji z uczelni :) a to w kierunku ratownictwa ?.
Boje sie dzisiejszej nocy po tak mega marudnym dniu. Dziewczyny ktore sie meczyly calyni dniami z brzuszkami i kolkami - szacun. Ale jakos w nas jest sila zeby byc przy tych dzieciakach i im pomagac i na dobre i na zle :) ehh ten instynkt macierzynski kiedys w to nie wierzylam :)).

Green a Ty to juz w ogole z dwiema ksiezniczkami razem :) jak tu je na spacer samej wytaraskac ?;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Wow Iea gratulacje. To Wiktorek zdolniacha po Mamie.

Sevenka piękne ozdoby.
Madzik cudna Emilka, powodzenia na usg.
Maag dobrze że Hania dała radę i pięknie wypiła. Teraz oby bez powikłań.
Monika u nas też wiecznie głowa zdrapana. Tak to mają te nasze kurczaki.

My mieliśmy po chrzcie tylko obiad i deser, ale rodzina z bliska przyjechała tylko najbliższą, rodzice i rodzeństwo. Wiadomo, że jak przyjeżdżają z daleka to inna sytuacja.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Agness u nas to samo z płaczem, ostatnio bardzo często. Nie wiem dlaczego, ale to chyba normalne.

Pamiętacie jak z brzuszkami marzylysmy o świętach, że będą już nasze Szkraby na świecie. A potem po porodzie myslalysmy byle do świąt bo będzie już łatwiej z 3 miesiecznymi maluchami. I to już za tydzień, ale zleciało, nie wiem kiedy. Aż mi szkoda, że te dni tak szybko mijają.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie,
Ale świątecznie na forum ;-) my jutro ubieramy choinkę, będziemy mieć sztuczna.
U mnie kryzys z karmieniem. Polka walczy z cyckiem, nie wiem, co jej jest, pręży sie, nie chce ssać. Nie zmieniłam nic w diecie. Daje jej po 90ml mm, wypije to z fochem.... ogólnie chyba mało je, jak Was czytam ....:(
Jestem zmęczona, codziennie chodze spac o 2.00. Taki ma dziewczyna rytm...
No, to sie pożaliłam... ;))

Zdałam sobie sprawę ze juz niedługo na forum pojawia sie Wrześniówki 2017 ;D
ale ten czas leeeeeciiiii...

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Padme świetnie, że nadal jesteś z nami ;) powiem Ci, ze prężenie przy piersi może miec milion powodów.. moj Bąbel też to robi, czasem ma takie dni, ze 5 minut ładnie pije a potem zaczynaja sie cyrki i tak przy każdym karmieniu.. nie daj się, jak Polcia walczy z piersią to odstaw ją na troche i spróbuj po chwili. A moze nie jest głodna? Trzymam kciuki za Wasze kp!!!

Iwa to wszystko jasne po kim Wiktor taki zdolniacha ;) gratuluje sukcesu i wiem, ze na pewno poradzisz sobie z tymi obowiązkami, jesteś silna babka.

Madzik powodzenia na usg, trzymamy kciuki, zeby po torbieli nie bylo sladu ;) sliczna ta Twoja Emilcia ;)

Maaag jak noc po szczepieniu? Hania dalej senna, czy na odwrot, jakies rewelacje? Oby bylo wszystko ok ;) a w ogole to troche mnie przeraziłyście tymi zaleceniami po szczepieniu na rotawirusa, mielismy miec je 28 grudnia, ale ze wzgledu na to, ze na Sylwestra mamy byc u tesciowej i siostry męża, przełożę chyba to szczepienie zaraz po nowym roku.. nie chcialabym im żadnej sraczki przywlec, a tam są małe dzieci i łatwiej mi będzie utrzymać tą szczególną higienę w domu, bo u teściowej to nawet nie mialabym jak wykąpać małego..

A no i pochwale Wam sie, Stas co prawda zasnął późno bo o 23, ale spał do 2! O 24 przebudzil sie, ale włączyłam mu suszarke z youtube i spal dalej. Teraz juz po zmianie pieluchy i karmieniu spi smacznie. Dzis po 4 dniach byla kupa, oczywiscie standardowo taka, ze sięgnęła pach.. ech uroki ;)

A jak nocka u reszty? Czuwa jeszcze ktos?

Odnośnik do komentarza

Charlote ja się melduję a młoda rzuca się w łóżeczku przez sen:)

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia :)trza będzie dac radę; )

Nie mialam czasu dziś pisać. Unas chrzciny 18 os. I podobnie jak u Iwy byly po obiedzie, deserze zakąski i jedno ciepłe na koniec.

Ja w tym roku zrobiłam duży stroik ze swiatelkami bo na choinkę nie mam miejsca. Jedynie prZy kaloryferze. A sztucznej nie kupuję bo nie wiem jaki rozmiar a nie stac mnie co rok Nowa kupowac:)

My święta zawsze wigilie umoich , pierwszy dzień świąt u teściów a i tak zawsze jest obraza i teściów ze powinniśmy wigilie tez być u nich. Jak próbowaliśmy 2 wigilie w jeden dzień to też masakra. Teściowa dalej.nie zadowolona że za późno, za krótko, że nie zostajemy na noc itd. A my umeczeni jak ... takze podziwiam te i których podwójne święta z tym że ja moich teściów nie lubię to pewnie też ma znaczenie;)

Ja czytałam że dzieci waga urodzeniowa mają powoic w okolicach 5-6muesiaca .

Padme spokojnie moja też je duzo mniej niż tu dziewczyny piszą I jest dużo drobniejsza.

Iwa gratulacje;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte maja ma racje. Pierwsza dawka musi zostać podana przed upływem 12 tygodnia.
Padme moja tez czasami się pręży a przyczyna tego są ruchy jelit i odchodzące gazy. Także u Ciebie tez może to byc ten problem.
Madzikcz cudna masz Emilke ! Trzymamy z Hanusią kciuki żeby torbiel poszła w zapomnienie !!!
Iwa serdeczne gratulacje, na pewno sobie poradzisz !:)

Hanusia zasnęła wczoraj o 21:30 jakoś i spała do 4:00 wiec bez żadnych zmian tutaj po szcepieniu. Zjadła i po 15 minutach już znowu ja odłożyłam do łóżeczka. Śpi nadal ale tak niespokojnie. Wydaje z siebie dziwne jęki i dźwięki :) ale śpi. Ja się przebudziłam bo mąż wstał do pracy. Dzisiaj ma dłuższa trasę bo do nowego sącza a chce objechać w jeden dzień.
Agness nie martw się koszmarami. Moja Nusia tez je ma. Ona w ogóle czasami przez sen zachłystuje się ślina a ja wtedy na równe nogi wstaje. Tez zdarza jej się zapłakać przez sen.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny! U nas noc piękna. Maciuś zasnął po 22 i do 6 spał. Potem od 7.30 do teraz.
Kurcze jak to jest z podwojeniem tej wagi urodzeniowej? Któraś ma pewne Info?Ja na szczepieniu w środę dowiem się ile waży mały. Napewno ponad 6. W ogóle jest dluugiiiiii... Nie uwierzyłybyście jakbyście go na żywo zobaczyły że ma 3 miesiące (w sobotę kończy 3). Nosi ciuszki teraz już tylko na 74. Taki ma długi tułów, że pod pampersem mniejszych nie da się zapiąć. A w rękawach i nogawkach miejsce. Chyba spróbuję go zmierzyć dziś...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. U nas noc okropna. Mała do 2 wybudzala się z płaczem co 15 min. Już miałam dość! Później Było lepiej bo spała do 6 ale i tak noc dla mnie za krótka. Teraz od 6 drzemie z przerwami na cyca. A ja miałam dzisiaj w domu coś zrobić bo mamę mam żeby z Asia posiedziala ale czuje że nie dam rady. Już nie wiem jak mam ja usypiac żeby spała od tej 22-23 :(

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o usypianiem może ja się podzielę doświadczeniami bo moja mała na pocztę to do 23-24 się darlam a teraz o 20 góra 21 śpi. A więc tak kąpiel codziennie około 19:30. Od 17:30 juz jej nie kładę na drzemkę tylko walczymy. Później kremowanie itd. Zawijam w becikowe i karmie w wozeczku, wietrze pokój, odbija my i do wózka, zawijam rączki otulaczem żeby nie machala. Daje smoczek i buja ( ostatnio juz nawet nie musze) Jak śpi tak 10 min to do łóżeczka. Często się budzi w lozeczku wtedy daje resztę mleczka albo smoczek bo najczęściej jej wypada. Szumis pomaga. No i dzidzia śpi do rana. Wiem ze każde dziecko inne ale może u kogoś zadziała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...