Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mamo Joasia u nas tez tylko krostki i zero objawów z układu pokarmowego. Zero ulewa zero kółek tylko zadkie kupki. Tez nam zdjagnozowali skaze chociaż w rodzinie nie było. Dostałam nutramigen długo się broniłam. Mała je go jakieś 5 dni. Skórka bez rewelacji kupy mniej zadkie. Zmieniłam lekarza zobaczymy co on powie. A karuzele mam tą z misia mi ale kupowałam głównie dla projektora a on słabo świeci. Zabawki trochę zabardzo pastelowe mała woli Tiny love ta podróżna bo bardziej kolorowa.

Odnośnik do komentarza

Zasada jest taka, jeśli w tym panelu wyjdzie, że dziecko ma alergię, któregoś stopnia na powiedzmy białko krowie, pomidora i cytrusy to na 100% tą alergie ma. Haczyk polega na tym, że np. badanie może nie wykryć powiedzmy alergii na jajko lub coś innego, a w rzeczywistości jajko będzie uczulało dziecko..

U mnie na to badanie nie kierują "bo NFZ nie ma pieniędzy na wróżenie z fusów".

Ja chyba zdecyduję się a badanie prywatnie, jak wyjdzie to będę miała pewność, a jak nie to pozostanę w tym samym punkcie

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie na nocnym karmieniu :) coś dzisiaj cisza jakaś. Czyzbyscie tak ładnie spały ze swoimi Maleństwami ?!:)
Hancia zasnęła wczoraj o 22:00 i obudziła się o 5:00. Właśnie ja nakarmiłam i polonizuje. Przysypia mi na piersi. Męża nie ma i jakoś mi tak smutno samej w łóżku :( dzisiaj na szczęście wraca ale za tydzień znowu wyjeżdża od czw do soboty :( No cóż taka praca. Wiem ze nie mam co narzekać bo mężowie niektórych z Was wyjeżdżają do pracy na kilka miesięcy i jesteście same. Do wszystkiego można przywyknąć.
Miałam z Mama jechać dzisiaj do galerii po prezenty pod choinkę ale muszę czekać na kuriera bo wczoraj nie dotarł :/ i dupa....
Tak mnie jakoś głowa boli u w ogóle kiepsko się czuje :( idę położyć Nusie i do spania

Odnośnik do komentarza

My dziś wstalismy o 6 a wcześniej karmienie o 2: 30. Pobawil się 1,5h i teraz drzemie. Garolina a my po jutrze kończymy. Czy Twoja Gosia trzyma juz sama główkę? Bo mój ładnie juz dźwiga ale jeszcze z asekuracja.
Kończę kawę i idę coś zjeść. Mnie głowa boli juz 3 dzień i noc. Nawet w nocy nie mam siły zajrzeć na forum.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Calineczkamala moja trzyma główkę jak się ją trzyma w pionie - oczywiście zdarza jej się zrobić dzięcioła. Jeśli chodzi o leżenie na brzuchu to różnie - potrafi chwilę ją unieść ale często szura nosem po pieluszce bo sie jej po prostu nie chce wysilać.
Pakuje za to strasznie palce do buzi i od tego wyskakują jej krostki na brodzie. Pewnie to przez ślinę i brudne rączki (wycieram jej często no ale).

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy Wasze pociechy też praktycznie nie śpią w dzień?? Moja jak przez cały dzień złapie 2 godz. snu to max. Ostatnio jest strasznie pobudzona, okłada się rękami po twarzy, kopie.. W czasie snu muszę jej ręce lekko krępować kocykiem, bo w nocy budziłaby się co 10 minut.. Nie wiem czy swędzi ją skóra??

Któraś z Was też tak ma??

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewuszki i maleństwa :)
My mamy krem z nivea ale mnie denerwuje jego gęsta konsystencja, powiedzcie czy z tego babydream dobrze się rozprowadza?
U nas ze snem w ciągu dnia to różnie ale najczęściej jest go niewiele i w formie drzemek półgodzinnych najlepiej :/ a jeśli dłuższy to zawsze przerywany że trzeba dać albo cycusia albo smoczka albo pobujać i tak jak już pisałam zdarza się, że przy cycku zachowuje się głośno i jest taka rozdrażniona, ja to myślę, że coś jej w tym brzuszku nadal nie tak jak trzeba gra i to wszystko dlatego.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej,Mamusie:)
My po niezlej nocy,ponad cztery godzinki przespane ciagiem,wiec sukces:-)
Kinia,moj Igor ma dokladnie to samo,na wszystko reaguje calym cialem:) I w dzien tez malo sypia,ale to akurat od dawna:)
Ja sie w nocy przerazilam,u nas po ponad pieciu godzinach od zmiany pielucha sucha. Na szczescie rano wszystko zostalo nadrobione:-) Czy Wasze Maluchy tez tak miewaja?
Zimno i wieje,wiec kolejny dzien w domku,milego dnia:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

U nas tak jest zawsze z pampersem, w nocy nie zmieniam. Jak zaloze o 22 to dopiero o 6 zmieniam. A i tak nieraz muszę zaczekać aż się obudzi. I wtedy taka ilość że wazy z 2kg.

U nas odkąd chodzimy codziennie na spacer to śpi fajnie. Maciek lubi być naubierany ale żeby po buźce było chłodno. Jak jest zimno w sypialni i na spacerze to śpi super. I już się nauczył że ok 12/13 jest spacer. Fajnie śpi wtedy 2h.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...