Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamusie i cudowne dzieciaczki:-) wszystkie są takie słodkie ze mozna by je schrupac:-) jak patrzę na mojego niunia to nie wiem kiedy nam ten czas ucieka, niby jest taki malutki a z drugiej strony taki duży w porównaniu do tego jaki był kiedy się urodził.... My dzisiaj byliśmy na specerku pomimo chłodu i padajacego śniegu... Gdyby nie te spacery to mój synek chyba by nie spał cały dzień... Maag widzę że Twoja Hanulka otulona pieluszkami jak mój Tobiaszek, a i tak muszę go przebierać w ciągu dnia.... Masz piękną pościel w łóżeczku, można wiedzieć gdzie zamawialas?
Powodzenia na wizytach:-)

Odnośnik do komentarza

Madzikcz,ja jestem fanka twojej Emilki,to nasza mala miss forumowa z doleczkami do schrupania!Lilka tez miala dwa torbiele w glowce ale wszystko sie wchlonelo.trzymam kciuki zeby i u twojej corci sie tak skonczylo.

Mama Joasi,Lilka tez miala krostki na buzi podczas szczepienia i dla naszej pediatry nie bylo to przeciwskazaniem.
Ach,pol dnia blad serwisowy i juznie wiem co mialam napisac:(
Maag,ja mam rainforest fisher price i polecam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Dziewczyny mam prośbę. Moi Rodzice chcą Hani zrobić prezent na Mikołaja i pod choinkę. I pytali się mnie co bym chciała dla niej. Myślałam o karuzeli nad łóżeczko. Jakie macie i polecacie ?? Pomóżcie !!:)

Maag my mamy vtecha Ninka ja uwielbia. Nawet godzinę potrafi z nią leżeć:) tylko baterie szybko idą. Ale my nawet do usypiania włączamy zdejmujac górę.

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52699.jpg

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara - uśmiałam się z Twojej historii o droczniu przy kąpieli ;D

Jestem 6 stron do tylu ale nadrobie przy karmieniu. Nie miałam dziś za bardzo czasu. Rano wpadła przyjaciółka, posiedzialysmy trochę z Małym a potem pojechalysmy do galerii. Błażej został z babcia bo kark mnie dalej boli i mogłoby być ciężko. Ogólnie fajnie spędziłam dzień, nie było czasu żeby zajrzeć na forum.
Bardzo dziękuję Wam za wsparcie i dobre słowa! Kochane jesteście :*
Podróż przebiegła w ciszy.... warunki ma drodze fatalne, w samochodzie też, do tej pory trwa cisza ale wierzę że jest potrzebna.

Mój Maluch pierwszy raz przespał wczoraj 5h!!! Teraz śpi od 20:00, ja idę się myć i zmykam. Błażej ma jutro imieniny, a mój dziadek urodziny i wybieramy się z pierwszą wizytą do pradziadkow :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Dziewczyny mam prośbę. Moi Rodzice chcą Hani zrobić prezent na Mikołaja i pod choinkę. I pytali się mnie co bym chciała dla niej. Myślałam o karuzeli nad łóżeczko. Jakie macie i polecacie ?? Pomóżcie !!:)

Ninka uwielbia swoją vtech:) potrafi nawet godz. Z nią spędzić. Szybko idą bakterie. Ale ja odczepiam górę i kołysze.

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52703.jpg

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Ale cisza chyba wszystkie niunie ładnie śpią. Moja zasnęła o 22;30 i obudziła się po 3 z powodu bólu brzuszka i gazów. Zastanawiam się kiedy w końcu ten brzuszek da spokój i odpuści. Marze o tym bo mi Nusi szkoda :(
Dziękuje Wam za informacje o karuzelkach. W środę jadę z mama i Hanus do galerii to coś wybierzemy :) ja pisze post a Hania zamiast usypiać to gapi się w mój telefon taka ciekawska jest hihi

Odnośnik do komentarza

Dałam Małemu prezenty od rodziców i przekazałam dziadkom, a sama wskoczyłam do wanny. Tutaj nadrobiłam zaległości ;-) Słyszę że Błażej gada do kolejnych prezentów i się relaksuje.
Jak juz kiedyś pisałam mamy karuzele TinyLove A kuku. Bardzo ciekawa i naprawdę porządnie wykonana. Minusem są wielkie baterie ale może będą trwalsze. Mały jest jeszcze za mały bo po 20 minutach zaczyna poplakiwac, chyba się trochę boi. Kupiłam w empiku, polecam tam zaglądać bo mają też mega promocje. Na zabawki, kosmetyki. Książki kupuje gdzie indziej bo na tym akueat empik nadrabia ;-)
Naszemu pediatrze nie przeszkadzalo że Małemu coś wyskoczyło na buzi, ani ciemieniucha, ani zasmarkana mama. Teraz na takie szorstkie zaczerwienione placki na ciele, może to od ciemieniuchy jak piszecie. Musze mu kupić ten krem la roche.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę relaksującej kąpieli. Maciek dzień na dzień płacze jak biore wieczór prysznic, o której by to nie było. Czy śpi kamiennym snem, czy gada zawsze zacznie płakać Mężowi. Więc słysząc to ograniczam się do namydlenia i splukania.

Jeszcze się dzień nie zaczął a ja padam. Może mocna kawa coś pomoże.
Noc 1.15-6 z dwoma karmieniami...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Hej z rana :) jeszcze raz dziękuję za kciuki, mała09 wizytę mamy w piątek więc jeszcze chwilka, ja odliczam dni. Qarolina w najgorszym wypadku przewiduje opcje noszenia poduchy na właśnie na noc, a wy kiedy będziecie mogły już na dobre pożegnać się z tą pieluch ą?
Milami współczuję, że tak długo musiałaś nosić to coś ale też, że dziś tego nie pamiętasz a dwa, że dzięki temu czemuś dziś ładnie chodzisz. Wiecie jak słyszę, że np. W Irlandii gdzie nie ma profilaktyki w kierunku bioderek się zdarza że dziecko nosi pół roku gips to ja już z dwojga złego wolę tą pieluche. Oczywiście w piątek odrazu was tu mamuśki powiadomię, nie śmiałabym inaczej :) dzień bez was dniem straconym :)
Qarolina to chyba ty pisałaś, że wypiłaś pierwsza kawę od lutego, gratuluję :) a czemu tak długo nie piłaś? Ja piłam całą ciążę jedną dziennie i teraz przy karmieniu tak samo, uwielbiam zapach świeżo parzonej kawy, mi rozpuszczalna jakoś nie przechodzi.
Ola wczoraj bardzo mało spała i spać poszła dopiero po 23, więc w nocy była tylko jedna pobudka na karmienie, za to miałam dziś nic koszmarów, obrzydliwców takich po których już nie mogłam dobrze i spokojnie spać, więc czuje się jak dętka :/
Mała09 widać, że pobyt u rodziców ci służy, odpoczywaj :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamuśki!
U nas dzień jak nigdy się zaczął. Po pierwsze nocka - pierwszy raz Maciuś przespał od 20 do 4.30. Oczywiście nie był to spokojny sen jak zwykle, ale zapłakał z głodu dopiero po 4. Potem o 7 wstaliśmy, odciągnęliśmy glutki, o 8 zjadł, ja się ubieram a młody w kimę... No tego jeszcze nie było. I tak śpi od godziny. Pierwszy raz... Jakbym wiedziała, to bym w ogóle nie wstawała tylko z nim spała...
Tak czy inaczej o 10 przychodzi do nas Pan naprawiacz pralki. Mamy nową pralkę, kupioną w tym roku. Wczoraj podczas prania w jedną z dziurek w bębnie jakimś cudem wszedł sznurek od moich spodni dresowych. I to sznurek z pętelką... Nie wiemy jak to się stało. Ale oczywiście mąż postanowił zostać bohaterem domu. Po 5! Godzinach udało mu się ten sznurek wymanewrować ale zdjął uszczelkę od bębna i nie potrafił spowrotem założyć... Po to przychodzi pan naprawiacz... Pewnie wyśmieje mojego MacGyvera.... Swoją drogą, ciekawe ile zapłacimy za to...
Miłego dnia Mamusie!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Milutka86

moja miała to samo, spanie po 10-20min pobudka z płaczem lub piskiem, cały czas na rękach a i tak płakała.. naprężanie, gazy, później problemy z wypróżnianiem i dopiero jak wywaliło jej na twarzy rumieńce lekarz skapował, że może to od nabiału. Po ponad 4 tyg bez nabiału mała jest niemal aniołem w porównaniu do tego co było. W prawdzie w dzień śpi max 2-3 godz. ale w nocy budzi się tylko 2 razy na karmienie, gdzie kiedyś budziła się co godzinę, rwała się od piersi i płakała..

Próbowałaś odstawić z diety alergizujące produkty (niekoniecznie mleko) na moją działa też kakao i jajka. Z tym, że efekty widać przynajmniej po tyg diety..
A alergia nie zawsze pokazuje się na skórze.. Mi przez 2 miesiące prawie wciskali, "że tak ma być, że układ trawienny jest niewykształcony itp." a dziecko coraz bardziej się męczyło, na szczęście sytuacja już wstępnie opanowana:)

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie. U nas na szorstką buzie z krosteczkami i zaczerwieniona szyje pomógł krem bepanthen. Poleciła nam go lekarka przy szczepieniu i ja też polecam. Znaczna poprawa w przeciągu dwóch dni. U nas była sytuacja, że ze względu na krostki na buzi i uczulenie na mleko zaszczepili go dwa tygodnie temu jedynie przeciw wzw. Dzisiaj maluszek ma dostać pozostałe dwie szczepionki. Wszystkie chwalą się dzidziusiami i ja się pochwałę :)

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52711.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, nie miałam jak wczoraj spodziewać bo Elizka strasznie maruda była. Może kupa się zbliża. .. ktoś pisał że już tydzień nie załatwia się i jeszcze ktoś ze od 3 tyg życia tak ma, widzieć ze u nas to samo. To już chyba norma ze kupa jest średnio raz na tydzień. Tylko szkoda mi córci bo dzień przed strasznie płacze aż wkoncu zrzuci z siebie ten balast. :p
Co do spania w łóżeczku to sama nie zaśnie w nim. Muszę ją oszukiwac i albo zasypia na mnie albo przy karmieniu na lezaco w łóżku i na spiocha ją przenosze do łóżeczka. Wtedy muszę ją delikatnie odkładać tak jakbym miała bombę w ręku by nie wybuchła hehe bo jak się znudzi to zabawa W usypianie na nowo.
My bardzo mało wychodzimy na dwór. Ostatnio płakałam z tego powodu. Co ja próbuje ubrać to taki ryk jest. Nawet na śpiocha mi się ostatnio nie udaje. ..

U nas jest teraz taka akcja. Zbieramy maść altan + dla dziewczynki bo jest poparzona i 10 dziennie przez dwa lata musi się tym smarowac. W aptece gemini inicjatorka zbiorki wynegocjowala cenę ok. 4 złotych. Myślę że to uczciwe że strony rodziców ze nie chcą pieniędzy a maść. I dzięki temu szybciej zbiorą dla niej. Biedne dziecko tak musi cierpieć. ..

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...