Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Szczesciara,ale sie usmialam!:)))
Sevenka,powodzenia na wizycie,trzymam kciuki zeby Ola juz nie musiala nosic poduchy!
My sie wlasnie karmimy,mam nadzieje ze potem zasnie i pospi jak zawsze do 10.Od dwoch dni nie bylysmy na spacerku,ja przeziebiona i nie wiem czy to samo w sobie przeziebienie powoduje ze mam mniej pokarmu czy jakis skladnik lekow ktore biore.jeszcze dwa dni temu po cieplym prysznicu samo z piersi cieklo a wczoraj podczas 2 wieczornych odciaganiach tylko 60ml z obu piersi!tragedia!:(no nic,dzis robie butle wody ze slodem jeczmiennym i zobaczymy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mindstrikcs dzięki za kciuki, przydadzą się :) a dla ciebie życzę zdrówka i żeby mleczko ładnie przybierało. Ja też ostatnio miałam jakiś nie urodzaj :/ zaczęłam więcej pić płynów, małą w miarę możliwości starałam się częściej przystawiać, i chyba że dwa razy użyłam laktatora przy pomocy metody 753 i jakoś się unormowało ale miałam pietra. Tak myślę, że może i ja się powinnam zaopatrzyć w ten słód jęczmienny.
Tyneczka wiadomo, że serce ściska jak dziecko kupki nie robi tyle czasu, sama bym to bardzo przeżywała ale podobno to nic złego więc uszy do góry. Może spróbuj popić ten koper włoski.
Dziewczyny u mnie prawdziwa zima, wszędzie biało, już za rok nasze dzieciaczki poznają uroki śniegu, choć ja sama zimy nie lubię. Brrrrr.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski.
Maaag gratuluje zaprzyjaznienua sie z lozeczkiem!
Pieknie te wasze dzieciaczki spia.
U nas nie dasz ,ze spac idzie okolo polnocy to wstaje co 2h czasami czesciej. Do tego meczy ja katar to juz same wiecie jak wyglada moj dzien i sen na czuju. Starsza tez chora,kaszle sue pol nocy takim dyszacym kaszlem ze ja za kazdym atakiem stoje w goyowesci by jechac do szpitala. Az jej lzy leca i placze potem. Ehh
U nas tez bialo a wczoraj burza sniezna dosłownie. Maz chce zabrac babeczki na sanki po powrocie z pracy. Dzis lekarz.
Pozdrawiam kochane.
Ps. Milena sie uśmiechnęła pierwszy raz! Jest nadzieja . I guga tez

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi, ja właśnie zastanawiam się nad panelem pediatrycznym lekarze nie chcą kierować na to badanie, bo mówią, że to bez sensu, bo mogą wyjść zafałszowane wyniki. Prywatnie u mnie to koszt około 150zł i w tym są alergeny pokarmowe i wziewne.
Moja również jak zjem coś kakaowego to ma krostki.
A jak wygląda skóra na całym ciele Twojej malutkiej? Bo u mojej jest mega sucha, a na twarzy czasami taka chropowata..

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane. Oczywiście znowu potrzebuję waszej pomocy... U mnie ostatnio same problemy, nawet nie mam czasu pogratulować wam pierwszych uśmiechów, gugania, podnoszenia główki itp... Przepraszam!!
Pamiętam że był temat katarka (aspirator). Kojarzę, że pisałyście żeby nie używać więcej niż 2 x dziennie i zawsze po wkraplać wodę morską. Czy tak Wam powiedział lekarz? W necie nie mogłam znaleźć żadnych zaleceń. Gdzieniegdzie tylko piszą, że używają tyle ile trzeba. Maciusia męczy ten katar strasznie. Gruszka nic nie wyciąga. I tak się zastanawiam co wy robicie jeśli zapycha się nosek częściej niż 2 x dziennie? Odciągacie częściej? Czy jakieś inne pomysły? Proszę napiszcie.

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

monikae moja mała ma wiecznie zatkany nos:) ja stosuję aspirator ale nie do odkurzacza. Rano zapuszczam małej po 2 krople soli fizjologicznej, układam ją na brzuszku żeby wydzielina spłynęła po chwili obracam na plecki i wyciągam, ile sił w płucach:) w ciągu dnia jak czuję że się męczy to najpierw psikam wodą morską a później odciągam.. Czasem i 3 razy dziennie, jakbym nie wyciągała, to mała już dawno miałaby zapalenie oskrzeli, bo wszystko ścieka do gardła.

A gruszki są do kitu!

Odnośnik do komentarza

Witam sie porannie.
My jutro mamy rezonans po 13 wiec prosze trzymajcie za nas kciuki.
Moja Emi juz od dawna napewno ponad miesiąc przesypia cala noc. Z reguly spi od 22 do 6 rano czyli ciagiem 8 godzin!!! Czasem ma tylko odchylki od normy ale rzadko.
Moniakae moja teraz ma katar niestety tu w szpitalu sie przeziebila. Zakraplam jej 4 razy dziennie sola fizjologiczna i co 2-3h woda morska klade ja na brzuszku i wszystko splywa samo biore tylko gazik i wycieram śpiczki. Moja lekarka w ogóle nie poleca odciagania. W szpitalu robimy mleko z normalnej wody z kranu przegotowanej a w domu mamy filtr w kranie wiec w domu ma z przegotowanej z filtra. Nie ma co popadac w skrajności przegotowanie wody usuwa wszystkie zarazki.
Pochwale sie ujeciem:)

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52659.jpg

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52660.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Monika ja cały czas używam wody z kranu, filtruje ja w dzbanku dafi .a z tym odciaganiem to zbyt często nie bo podrażnia sluzowke.
Ładnie Wasze dzieciaczki juz śpią. Moj tez zasypia o 19-20 ale ostatnio budzi się ok 2-3 a wcześniej dawał rade nawet do piątej. Strasznie się wierci i to go wybudza.
Usypiam go najpierw w wózku a potem do łóżeczka przekladam. W dzień tez w wózku. I właśnie uświadomiłam sobie że już niedługo wyrośnie z gondoli i co wtedy, lulanie na rękach? To nie na mój kręgosłup. Dla tego zrobiłam dziś eksperyment. Widzę że mały juz śpiący to go odrazu do łóżeczka i głaszcze po główce i mówię ciii ciii. ....po 5 min usunął. ...na 5 min bo coś mu podchodzi pod gardło i to go wybudza a chory nie jest. Czy to jakiś skurcz brzuszka czy co, nie wiem.to ja wtedy położyłam mu pod główkę mojego jaska żeby miał wyżej i śpi juz z pół godz. Będę go tak przyzwyczajać żeby sam usypial w łóżeczku. Dzisiaj zadziałało.
Dostałam dziś okres po 2 msc i 26 DNIACH od cc.zobaczymy czy będzie taki sam jak przed ciążą.
Mamusiom które mają wizyty u lekarza powodzenia a dzieciaczkom zdrówka.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...