Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mindtricks
reniiiia
Hej dziewczyny :) tak czytam jak rozważacie na temat wózków i my z mężem wczoraj oglądaliśmy wózek firmy BabyMerc. Polska firma, duży wybór kolorystyczny, największa z dostępnych gondola, lekki i cena przystępna jak na wózek 3w1. http://sklep.babymerc.pl/3w1-zestawy-wozekfotelik/136-wozek-3w1-baby-merc-neo-style.html
Nawet ten kolor nam odpowiada, wstawki czerwone są skórzane wiec praktyczne na zimę. Anex tez stał ale cena większa a gondola mniejsza.
Pytanie apropo glukozy, 75g rozpuścić w 3/4 szklanki wody ale wypić na ile przed pobraniem krwi ?

Renii,faktycznie designe obu modeli jest mega podobny.tylko anex wazy 11 kg(co bylo dla nas wazne bo mieszkamy w bloku),no i ma stabilna regulacje zaglowka w gondoli.baby merc ma niestety z takiej plastikowej kratki i jak delikatnie przylozysz dlon po jednej ze stron to ona sie zapada i juz mialam przerazajace wizualizacje jak nasza Mala wpada w ten dolek,a jaki sens kupowac wozek zeby upychac tam potem jakies pieluszki czy kocyki.a mierzylas gondole baby merc?bo ja jak mierzylam wozki to okazalo sie ze roznia sie od tych podawanych przez producentow.

nie widze amortyzatorow ;(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie wróciłam z II padania prenatalnego :( i jestem załamana :( mój maluszek ma dwie nieprawidłowości, które podobno mają się wchłonąć ale nie wiadomo jak to będzie. dostałam skierowanie jeszcze do innego lekarza. Poza tym mam cukrzycę i mam dostać skierowanie do diabetologa.
A było tak dobrze... :(

Odnośnik do komentarza

Nasza wczorajsza wizyta przebiegła pomyślnie, szyjka długa, łożysko wysoko na tylnej ścianie a maluch waży już 550g. Jeżdżę prywatnie i to dosyć daleko bo u mnie prywatnie a co dopiero na nfz nie ma dobrego lekarza.
Dzisiaj byłam na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia i były to ćwiczenia oddechowe. Mimo że będę miała cc myślę że warto chodzic do szkoły rodzenia. A prowadzi ją położna którą znalazłam na necie, na nfz za darmo. Po prostu pojechałam do niej i wypełniłam deklarację że wybieram ją. Bardzo miła babeczka.

http://fajnamama.pl/suwaczki/y5ee1ff.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/5x3x26s.png

Odnośnik do komentarza

My dzis tez po wizycie. Nadal duphaston i magnez ale szyjka w miarę okej. Kolejna wizyta 8 czerwca, w międzyczasie test obciążenia glukoza(na sama myśl o pobieraniu krwi 3x na czczo mam ochote uciec) i oczywiście morfologia+mocz.
Najgorsze jest to, ze mam infekcje grzybicza i niczym tego wyleczyć nie moge :(

Skonsultuj to z lekarzem, jeżeli to sa wady, ktore mogą sie z czasem wchłonąć to bedzie dobrze i trzeba w to wierzyć! A diabetolog nie taki straszny, bedziecie pod kontrola, bedzie dieta wiec to dla waszego dobra, dobrze, ze juz to wykryto i mozna działać :)

Odnośnik do komentarza

Tesia nic się nie przejmuj, nie umiem nic powiedzieć co do pierwszej wady, jeśli chodzi o tą w serduszku, to moja malutka też to ma, mam to na opisie z badania, moja pani doktor nam to wyjaśniła, że kiedyś tego nawet nie trzeba było opisywać, teraz wymóg jest taki że trzeba o tym pisać, w tej wadzie chodzi o szmery, które powinny zniknąć, ja się tym nie przejmuje póki co, my i tak będziemy jechać na echo serca bo takie jest zalecenie po nieprawidłowym teście pappa, ale pamiętam, że u mojego pierworodnego po porodzie też były szmery, które potem po kilku miesiącach zanikły. Głowa do góry, możliwe, że twój stres, jest niepotrzebny. Mojej siostrze przy którymś usg powiedzieli, że jest dziura w żołądku, a potem się okazało, że wszystko jest dobrze. Tak więc spokojnie poczekaj na opinie innego lekarza.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...