Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

bordo
Cześć, miałam sen. Śniło mi się ze urodziłam córeczkę i dałam jej na imię Oliwia, opowiedzialam mężowi i powiedział ze bardzo ładne imię, więc jak 18 maja okaże się ze będziemy mieć dziewczynkę to zacznę już tak do niej mowic.
Co do wózków firmy anex szukałam opinii. Póki co chwała sobie mamy ale jedna napisala. ze z czystej ciekawości przeszła się do sklepu żeby zobaczyć te cudo o którym się tak mówi. Wzięła ze sobą 2Letnią córkę i poprosiła o montaż spacerowki i ja przymierzyla. Dodała zdjęcie na dowód i powiem Wam ze ładnie to już nie wygladalo. Spacerowka bardzo mala. Jak poszukam to prześle link do zdjęcia.
Moje maleństwo ostatnio tak szaleje i już zaczyna mnie powoli kopać po bokach a nie tylko na dole więc pewnie niedługo zmieni pozycję główka w dół.
Czy Wam też zmienia się pepek? Miałam taki ładny wklesly a teraz zaczyna mi wychodzić i jest na równi. Wczoraj jak leżałam w wannie to zaobserwowalam ze niunia musi jakoś się nim bawić bo raz takie dziwne uczucie i pępek chowal się na swoje miejsce i raz wychodzil. Zabawnie to wyglądało. Też tak macie?

Bordo,tez mnie przerazilo to zdjecie dziecka w spacerowce anexa.no ale po raz kolejny okazalo sie ze nie warto wierzyc internetom.nie wszystkie osoby ktore sie w nim udzielaja maja ten minimalny poziom intelektu.otoz ta dziewczyna pisze ze mierzyla ten wozek z corka w "ukryciu"przed sprzedawca,bo bala sie ze ja opiepieprzy ze takie duze dziecko w nim siada.a szkoda.bo jakby byl tam sprzedawca to moze by powiedzial sierotce ze najpierw trzeba wyjac wkladke dla niemowlaka i dopiero wsadzac przedszkolaka.wiadomo ze taka wkladka dla maluszkow celowo pomniejsza wnetrze spacerowki zeby bylo stabilne.wiem co mowie bo wczoraj skladalismy w domu naszego anexa i stoi tak do dzis.jak ktos by potrzebowal to moge wrzucic zdjecia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

reniiiia
Hej dziewczyny :) tak czytam jak rozważacie na temat wózków i my z mężem wczoraj oglądaliśmy wózek firmy BabyMerc. Polska firma, duży wybór kolorystyczny, największa z dostępnych gondola, lekki i cena przystępna jak na wózek 3w1. http://sklep.babymerc.pl/3w1-zestawy-wozekfotelik/136-wozek-3w1-baby-merc-neo-style.html
Nawet ten kolor nam odpowiada, wstawki czerwone są skórzane wiec praktyczne na zimę. Anex tez stał ale cena większa a gondola mniejsza.
Pytanie apropo glukozy, 75g rozpuścić w 3/4 szklanki wody ale wypić na ile przed pobraniem krwi ?

Renii,faktycznie designe obu modeli jest mega podobny.tylko anex wazy 11 kg(co bylo dla nas wazne bo mieszkamy w bloku),no i ma stabilna regulacje zaglowka w gondoli.baby merc ma niestety z takiej plastikowej kratki i jak delikatnie przylozysz dlon po jednej ze stron to ona sie zapada i juz mialam przerazajace wizualizacje jak nasza Mala wpada w ten dolek,a jaki sens kupowac wozek zeby upychac tam potem jakies pieluszki czy kocyki.a mierzylas gondole baby merc?bo ja jak mierzylam wozki to okazalo sie ze roznia sie od tych podawanych przez producentow.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Milutka86
MalaMi trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
Ja dziewczynki jakoś psychicznie sobie nie radzę. Boję się, żeby było dobrze. Dzisiaj kloje mnie mocno jajnik lewy. A do tego zarazilam się od córki i kaszlam aż brzuch mi podskakuje :(

Milutka ja też psychicznie sobie nie radzę tak bardzo bardzo sie boje.... tez ciągle cos mnie pobolewa ale łykam końskie dawki magNezu. Mój dr powiedZiał, że musialabym wziąć 70 dziennie zeby przedawkowac, albo wyrządzić sobie bądź dzidzi krzywdę. ..

Odnośnik do komentarza

aniusiaa92_ciąża
Moja kumpela ma x lander move czy jakoś tak i generalnie wszystko byloby ok gdyby nie fakt ze ma troche slabe amortyzatory (o ile w ogóle są) twierdzi,że jaedzie nim to dzidzi główka lekko podskakuje... :-) mówi że w tej cenie powinien być ciut bardziej dioracowany :-)

Moja koleżanka ma to samo zdanie ogólnie nie poleca. Ja juz prawie go kupowałam ale teraz stanęło na jedo fyn. Dużo osób mi go polecilo.
Odnośnik do komentarza

Mindtricks widze, ze bardzo zglebilas temat ;p ja po twoich postach jestem coraz bardziej przekonana do anexa, ktory i tak juz byl moim faworytem ;) tylko maz marudzi, ze drogi, ale ja mam odlozone pieniadze, takze chyba nie ma za wiele do gadania ;p

Wlasnie doczytalam do konca wasze posty, myslalam juz ze nie nadrobie, a nie wchodzilam tylko poltora dnia.. mialam dzis zapieprz w pracy, bo dostalam na przyuczenie dziewczyne, ktora bedzie mnie zastepowac na moim stanowisku. Generalnie troche wolno czai no ale nie bede jej oceniac po jednym dniu, mam nadzieje, ze sie rozkreci. I powiem Wam, ze mi ulzylo, bo powiedzialam dzis szefowi, ze z koncem maja ide na urlop. Nie mial nic przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza

Ja anexa nie polecam,zeby nie bylo:)My go wybralismy bo spelnial akurat nasze wymagania,ale czy warto go polecic okarze sie w trakcie uzytkowania.
Bordo,ja poprzednio mialam kola piankowe,a tym razem uparlam sie na pompowane z amortyzatorami,wiec pierwszym kryterium szukania w necie byl najlzejszy wozek z takimi kolami do max 2tys.kolejne kryterium to dlugosc gondoli bo Mala cala zywotnosc spacerowki bedzie jezdzic pozawijana i opatulona w kocyki czy spiworki.potem juz byla jazda po sklepach,mierzenie itp.Wracalam do sklepow po kilka razy bo w kazdym sklepie odkrywalam cos innego i nie pamietalam jak cos wygladalo wczesniej.Podobal mi sie camarelo,zwlaszcza figaro i vision tylko mi nie spodobalo sie to ze tam jest bardzo nisko pałąk w spacerowce i nie ma regulacji,maz cos narzekal na slaby plastik w mechanizmach.podobal mi sie tez amelis bo super zgrabny i zwrotny,wreszcie regulowzny pałąk w spacerówce,ale ta wredna plastkowa niestabilna kratka ktora podnosi zaglowek w spacerowce.super sa tez bexa line,mega lekka gondola,no ale tam ten niski pałąk:(w camarelo fajne bylo wypinanie gondoli bo mozna nacisnac najpierw z jednej,potem z drugiej strony i wyjac,a anexie trzeba to ogatnac na raz.ma dwa amortyzatory,fajnie podbija wozek podczas wyjezdzania na kraweznik.a wracajac do comarelo to wydaje mi sie ze konkurencja robi mu zla reklame w necie.widac to po opisie.poza tym dziwne ze wiekszosc modeli camarelo rozni sie tylko kolorem a jeden model oceniany jest jako super a inny jako beznadziejny...Ciezko zaufac intetnetowi,lepiej popytac mam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Troszke namieszalam:)piszac ze Mala bedzie jezdzic opatulona mialam na mysli gondole a nie spacerowke.a piszac o plastkowej kratce podnoszacej zaglowek mialam na mysli tez gondole.
Charlotte,tez mi sie wydaje ze sporo sie naszukalam zglebiajac temat,ale to byl chyba najciezszy zakup i ciesze sie ze mam go za soba,ze zrobilam to poki dobrze sie czulam bo z czasem to jezdzenie po sklepach przestalo byc przyjemne.sprzedawcy tez wymiekali i mowili "wie pani,idealny wozek nie istnieje" i pewnie cos w tym jest.amex niedawno dostal jakas nagrode w kielcach kids time,no ale do takich "konkursow" tez mam dystans.no zobaczymy,to bylo ryzyko,bo faktycznie nie ma opini w necie

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

To mam wlasnie na mysli, podeszlas merytorycznie do tematu, ja jeszcze nie mialam na to czasu. Zamierzam obejzec kilka wozkow na zywo i wybrac najlepszy, aczkolwiek nie ukrywam, ze anex na ten moment widzi mi sie najbardziej. A twoje uwagi po prostu uwazam za cenne, ale nie przejmuj sie, jesli kupie anexa i za rok bede go przeklinac, to tylko wozek, Ciebie nie ;p

Odnośnik do komentarza

Już jestem po wizycie, maluszkowi nic nie jest, serduszko bije i to chciałam usłyszeć.. od razu jest mi lżej. :) a te bóle w kroczu to powiedziała, że mam słabe mięśnie kręgosłupa i miednicy dlatego mnie tak boli.. podobno pod koniec ciąży będę chodziła jak kaczka nogi szeroko tak mi powiedziała Pani gin:) a w piątek będe miała wizyte to dowiem się więcej szczegółów, ile moje szczęście waży itd:) normalnie kamień z serca:) bo sama przetrwam i przeboleje wszystko, oby yo złego wpływu nie miało na synka

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kaska1714
Dzieluje AnkaAnka.
Laura caly czas próbuje jakby cos odkrztusić ale nie moze. A tak poza tym jest ok.
Martwię się tylko czy jesli faktycznie cos polknela i jej tam utknęlo ,to czy nie dostanie zakażenia czy jakiegoś innego diabelstwa .
Standardowo do pediatry nie można sie dostać , od 7:15jest rejestracja , po czym nie odbierają telefonów a jak już o 7:40sie dodzwonisz to juz nie ma miejsc ... Ehh nasze kochane NFZ.

Wykończyć sie można..
A tak dla sprostowania , to moj Kubel kawy to plaska lyzeczka kawy rozpuszczalnej zalanej do pol kubka wody i drugie pol mleka , do tego 2lyzki cukru. Żebyście nie myslaly ,ze wypijam kubel czarnej mocnej kawy .
Nic z tych rzeczy.

Pozdrawiam Was kochane , spokojnego dnia .
Ps. Maz wymyslil imie dla malej :Natalka.
Ja z reguly wole dwusylabowe imiona ,bo mamy dlugie nazwisko . Ale jako ,ze pierworodna miala być Lenka a maz mi ustapil i mamy Laurenke to teraz jego kolej wyboru i obiecałam,ze nie bd krytykować jego wyborów .

A myślicie ,ze skoro mamy Laurenke to glupio byloby dać drugiej na imie Lenka ?
Wydają mi się takie podobne te imiona ..

Kaska,i jak tam corcia sie czuje?co do rejestracji nfz to jakbys pisala o naszej przychodni,punkt 7 zajete albo w ogole zero sygnalu a 7:05 "przykro mi,mamy komplet.moze jutro..."ech:(Musze moja corcie zapisac bo chyba musze jej zrobic badania na astme bo nie ma wysilkowej wydolnosci oddechowej,dusi ja jak zalicza biegi na wf:(
Moja corcia ma na imie Emilka,moi rodzice sugerowali zeby teraz byla Amelka(imie samo w sobie ladne),ale stwierdzilam ze jak dla mnie zbyt podobne,Emilka i Amelka brzmi troche jak Flip i Flap;)Dla mnie Laura i Lena nie sa tak podobne,rodzice czesto wybieraja imiona na ta sama litere.Lenka to nasz Aniolek,Natalia podobalo sie mi i mezowi ale Emila cos krecila nosem,wiec trzeba bylo zmienic;/

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wybór wózka też jest trudny. Chyba dlatego że jest za dużo ofert i ciężko zdecydować się.
Ale za to dziś zaczęłam myśleć o sesji z brzuszkiem. mój mąż bardzo chce zrobić takie zdjęcia żeby miał pamiątkę. Wiadomo ze modelka że mnie marna ale chyba zdecydujemy się w czerwcu bądź lipcu na taka sesje. marzy mi się gdzieś nad jeziorem albo nad morzem. Co myślicie o Tym?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Ja juz mam taki mętlik w głowie ze masakra :( tyle jest tych wózków ze sama nie wiem który jest dobry:( moj R. Uparł sie na x landera a mi sie podoba ten anex. Mojemu sie w ogole nie spieszy z kupnem wózka.

Maag,tak mi sie przypomnialo,ze jak ogladalismy x landera to pani mowila ze mozna go zamowic z kolami pompowanymi,wiec tez fajna opcja.tylko nie pamietam o jakim modelu mowila i czy kazdy tak mozna.

Iwa,co do sesji to moj maz chyba nie chce mnie uwieczniac w tej wersji;))a tak serio to ja nie przepadam za soba na zdjeciach,za to chce zrobic profesjonalna sesje moim dziewczynkom jak urodzi sie Lilka,obdarowac dziadkow i powiesic w duzym formacie w ramce.widzialam przepiekne w tv i stad pomysl,ale w necie nie znalazlam jeszcze fajnych inspiracji.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam Amelke i uważam, ze mogłyby się mylić z Emilka. Podobne w brzmieniu:)
Iwa co do sesji To super sprawa. Właśnie dzisiaj czytałam, ze najlepiej robić na w 26 tyg, bo brzusio już ładny, a możemy jeszcze się ruszać.
Właśnie oglądałam pogodę i ma się popsuć. Spada ciśnienie, to dlatego głową mi peka. Ah tragedia

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...