Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was z rana :) ja nie mam usg na każdej wizycie, niestety... A na usg połówkowe ide do innego ginka bo moj mnie tam wysłał. Mozliwe ze on nie ma po prostu takiego sprzętu i uprawnień. Na tym usg z przeciętnością karkowa tez byłam u innego. W sumie to dobrze ze juz 3 lekarz bedzie parzył na moje Maleństwo :) im wiecej par oczu tym lepiej moim zdaniem :) jeśli chodzi o sukienki z happy mum. Ja tam kupuje swoje ciążowe ubranka. Mam narazie 2 pary spodni. Jedne czarne rurki a drugie dżinsowe :) jestem baaaardzo zadowolona z nich choć jest duża rozmiarówka i wchodzę w xs. Nie wiem jak bedzie z sukienkami. Ale tez sie wybieram po wizytowa bo mam wesele 4.06 :) ta biała w kwiatki jest śliczna ale jest tez taka tunika i chyba raczej tunikę kupie. Dziewczyny martwię sie bo ja praktycznie noe mam brzucha nadal :( pokażcie swoje !;)

monthly_2016_04/wrzesnioweczki-2016_46960.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ! Ja w czwartek byłam u lekarza, 1 9t5d, maluszek w pozycji takiej ze nic nie można było zmierzyć. I jak z mężem mówiliśmy ciągle do brzuszka Kacperek, tak doktor mówi ze między nogami nic nie ma :)) mąż wniebowziety ! Córeczka Olusia. Łożysko na przedniej ścianie, główka dziecka przy szyjce ale ma się wszystko podnieść. Rozszczepu wargi nie ma no i serducho bije. Termin z usg na 10.09. Kolejna wizyta 19.05 i wcześniej mam zrobić obciążenie glukoza. Brzucha ciążowego tez nie ma, tylko tluszczyk bo jem za dużo! Od piątku na zwolnieniu to trochę odpoczne ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Maag mój jest podobny, zdjęcia wstawić nie umiem. Wieczór trochę większy s tak to w talii się zaokrąglilam. I problem z sukienka mam ogromny bo ciążowe odpadają, za wcześnie na nie zresztą byłam w happy mum w necie przepiękne, a w sklepie ze 3 sukienki o koniec. A zwykle jednak w brzuchu ciasne a góra luźna. Pol dnia szukałam na wesele :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Agnees przeczytałam dwie książki póki co :p dziewczyna z pociągu bardzo polecam ! I lekcja tańca o baletnicy :) taka luźniejsza książka troche. Ale teraz nie bede juz miała czasu bo zaczęłam pisac prace mgr i do końca maja musze sie wyrobić :( na wakacjach po obronie nadrobię hihi. Cos mi tam urósł ten brzuch bo w kurtkę ledwo sie zapinam :p ale nie widac go jeszcze tak ładnie. Marzy mi sie taka okrągła piłeczka :p

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny u mnie bez zmian leze w szpitalu i szukaja stanu zapalnego bo w badaniach wyszedl dostaje antybiotyk dozylnie brzuszek troche sie uspokoil bo nie napina sie tak czesto wiec antybiotyk chyba dziala malenstwo codziennie szaleje.A co do sukienek ciazowych to bardzo ladne sa w bonprix-ie :)a brzuch juz mam duzy tak mi sie wydaje wklejam zdjecie:)tydzien temu jakos robione

monthly_2016_04/wrzesnioweczki-2016_46961.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. A pro po Drezdenka to moja mama miała rodzic w Choszcznie ale tam miejsca nie było i kazali jechać jej do Drezdenka. Z Drezdenka do Gorzowa ja wysłali gdzie w końcu urodziła: ) a ja w Drezdenku bywalam na koncertach bo wygrałam w takim zespole no i na pielgrzymce pieszej : ) ja jestem z Bierzwnika ale teraz przenioslam się na Szczecin.
Co do badań polowkowych to będę mieć teraz w srode. PrEd nimi muszę zrobić badanie krwi na przeciwciala bo mam niestety grupę ujemna. A po nich jak będzie już wszystko ok i będziemy wiedzieć kogo nosze w sobie to zaczniemy powoli rozglądać się za wyprawka.
Miłego dnia zycze

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Moja wczorajsza udręka "spodnie" chciałam kupić. Byłam w h&m i katastrofa wybór żaden tylko super skiny gdzie mi się nogawki w połowie łydki kończy :p Pozatym nie lubię tych obcislych nogawek bo to dla mnie jeginsy a nie jeansy. Załamała się narmalnie. :( A boyfrendy tylko wielkie rozmiary. Brzuch u mnie prawie niewidoczny wiec nie martw się maaaag jeszcze nadrobimy. Brzuch żaden ale moje jeansy cisną, musze guzik odpinac jak siadam. I co tu robić? Zamówiłam na allegro takie poszerzacze do paska dam wam znać czy się sprawdza...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...