Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Po przewinięciu Wielkiej kupy przypomniałam sobie co chciałam jeszcze.
Czy macie jakieś sposoby na przykrywanie dziecka, żeby podczas nocnych akrobacji się nie odkrywało? Wczoraj założyłam Maćkowi rampersa do spania, bo w pajacu się już spocił. No i w nocy co chwilę się rozkopywał a nóżki zimne. Raz wręcz obudziło mnie jego kichanie! Ale co przykryje, rozkopuje się...

Natuśka, w poprzednim poście chodzi mi o to, jak podajesz jajo ugotowane? Na miękko? W kawałeczkach? Czy rozgnoatasz jak na pastę? A i Maciuś też całuje często"z języczkiem":-)

Nika my mamy keesa, ale że kosztował 800 to nie będę się nawet rozpisywać nad jego wspaniałością.

Aaa i właśnie przed chwilą zauważyłam kreseczkę w miejscu drugiej dwójki górnej, więc idzie już czwarty ząbek:-) czy wy myjecie ząbki już szczoteczką czy jeszcze tą nakładką silikonową na palec?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monia dzięki, i my życzymy sto lat dla Maciusia, zdrówka i szczęśliwości :) wczoraj miałam napisać jak i gratulacje dla męża Monmonka, ale wiecie postępująca skleroza :) Monia powodzenia na lumpkach.
Dziewczyny ja to się cieszę z tych postępów mojej córci owszem ale czuję się przez nie wypompowana uffff, kolejna noc masakra, mam nadzieję, że to na zęby, już tak ładnie mi sama w łóżeczku zasypiała, zostawiałam ją, ona się przewalała i zasypiała ale odkąd zaczęła stawać to nie ma mowy, więc wróciły w łaski lulanki na rączkach.
Mila mi ty to zawsze masz jakąś bombową historię no i ten wdzięk karalucha, moja wyobraźnia odrazu poszła w ruch haha :)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57518.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57519.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Łojezu co za pięknotka z tej Oleńki!! Następna Laseczka nam rośnie!! Jejku jak te dzieci się zmieniają!

Przypomniało mi się jeszcze.
Mamo Joasi jak tam nocki? Próbujesz jakichś metod?

A odnośnie herbatki uspokajającej zapomniałam dopisać. Po jej wypiciu Maciuś tak szalał, że M obserwujący go przez skajpaj stwierdził, że wygląda jakby się kawy napił...
Ach i odliczam dni do powrotu M... Jeszcze 10!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Sliczna Olusia :***

Wlasnie Mamo Joasi jak nocki?
U nas tez są akrobacje nocne próby siadania, próby stania na glowie, próby fikołków :D i wiecie co dzisiaj ubralam go w body na krotki rękaw , śpiochy bez stop zgasilam lampkę i pierwsza noc od x czasu bez kręcenia ! :)

100 lat i dużo zdrowka dla naszych solenizantow kochanych :***

Monikae dzieki za komplement ;) jeszcze nie słyszałam ale niech sobie mówią co chca :) kiedys bylam taka mala asertywna a teraz nie patrzę tylko mowie co mysle :)

Co do jajka to ja daje ugotowane na twardo , i dziabdziam widelcem nie tak zupełnie na pastę i tez nie takie duże kawałki :)

Nika nie pomogę ze spacerowka bo my mamy spacerowke od 3w1 i tez zabieramy ja na wakacje.

Monikae ja myje zabki narazie wacikiem z woda, jutro planuje kupic szczoteczkę i pastę :) nie chciałam mu dziąseł jeszcze bardziej podrazniac i tak bolaly jak zabki wychodzily :)
Udanego polowania na lumpkach :D

Monmonka wlasnie gratulacje dla męża ! :)

Nic ide zrobic sobie kawke i śniadanie :) do później :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Witam już w czwartek :) niby nie dzieje się nic ciekawego w weekend żeby go wyczekiwać ale tak zawsze odliczam. Mąż w trasie a my z Olą wędrujemy to i koleżanki na kawie to u mamy. Pepco oczywiście też odwiedzamy, wczoraj kupiłam takie śliczne joggery :D i chusta na głowie też jest z pepco. Mąż ostatnio widział bliźniaczki w huśtawce i kupił Oli tylko nie wiem gdzie ja zamontuje, w domu czy na dworze. Parasolke mamy i jestem zadowolona chociaż Ola wczoraj ją przestawiala jak chciała :P i bardzo mobilna się robi co codziennie wyprawia mnie w zachwyt :) matki wariatki ! A propo słyszalyscie o Matkach Wariatkach z Piły które remontuja sale szpitalne dzieciaków? To szpital w którym rodziłam i wspieram ta akcje. Co do teściowej to nie wiem czy coś kiedyś pisałam o niej ale mieszamy obok siebie, rodziła ze mną i za to szacunek ale rzadko się udziela w pomocy nad mała więc nie drąże dalej tematu :) dzisiaj pogoda ma być wszędzie upalna więc korzystajcie mamusie :*

Odnośnik do komentarza

Hej ciotunie. U nas skwar 24h . Mala na dwor ubrana w bidy z krótkim i cieniusieńkie przewiewne spodnie albo spodenki . I czapa z daszkiem. Oczyweco sue nie nasluchsm ze za cienko ,ze nogi gole bla bla bla. Zawsze mowie ,ze to mogę dziecko i nic nikomu do niego. Laura tez byla lekko ubierana i zyje. Ja cala zimę chodze bez skarpetek nawet na dwor k tez zyje. Nie cierpię być przegrzana i spocona to czemu dziecko mialo by to lubic ?
U nas pobufka 5:54 i juz po drzemce. Zaraz ogarniamy dom i lecimy na dwor gdzieś w cień. Mila dzis w rampersie a Laura mini i bluzka z krótkim plus kapelusiki.
Co do jedzenia mleka to u nas dużo ale juz o tym pisalam.
Stwierdziłam,ze będę pisać na forum częściej niz na fb. Chociaż tam szybciej a tu ciągle blad grrr
Moi rodzice sa wlasnie w samolocie do brata do Anglii. Boje sie o tatę bo ma problemy z ciśnieniem i ostatnio bardzo ciężko znosi loty. Czekam jak na iglach na wiadomość od niego ze przezyl.
Ehh glowy do niczego przez to nie mam. Naskrobie potem
A vo do spacerówki to juz pisalam na fb ze kupiliśmy quinny moodd ale cena 3razy drozsza niz chcecie wiec pisać o niej nie będę.
Milego dzionka kochane ciocie

Odnośnik do komentarza

A tak do picia dajemy czysta wodę i to sporo , na śniadanie dalam jej ostatnio chlebek z maselkiem ale tylko go wygniotla.
Usmialam sie z tej sytuacji z kradnaca babka. Co za ludzie.
Co do pepko mam w galerii ale w mieście obok otworzyli meeega duże, tak wiec czekam na 500+ i lecę na shoping choc ubranek mam co nie miara a to z lumpkow a to od znajomych i po Laurze. Teraz wlasnie musze Laurunie obkupić ,bo powyrastala z wszystkiego prawie. Ma 104cm !niespelna 3latka. Szok.
Teraz sie bawią w kojcu razem a ja hmm nie napisze co robię he he
Jejku dziewczyny nie ważne ile bym nie sprzatala to ciągle balagan. A to zabawki,a to sok rozlany,a to ciacho pokruszone. Ile mozna sie spicac i latać na ścierce? Ehh
Niezly psikus z ta operacja, dalej trzymam kciukasy!

Monmonka ja tez czekam na twoje posty ,bo tak jak ktoś pisal zawsze jakaś ciekawostka.
Hmm co jeszcze...
Chcialam wam wstawić filmik jak Laura ribi Misitaka duza i idzie robaczek i puc w nosek po czym ja tuli i mowi ze ja kocha ale oczywiście nie mogę. Tak sie do nidj zwraca z miłością,daje ciasteczko i picie czy titis. A ostatnio siedzą i mala marudzi a,Laura do niej no co ty chcesz ,no co,no powiedz co chcesz, no co ty chcesz ,no nie powiesz? itd he he usmialam sie .
Ok kończę , jak mi sie cos przypomni to nagrezdam.

Odnośnik do komentarza

Ufff w koncu przeczytalam :) wzielyscie sobie do serca te pisanie i fajnie :) Zosia spi a ja.opalam grabie na sloncu :) akurat ja tak ustawilam ze nie patrzy na nią sloneczko, biega tu kolo fontanny dzieciaczek w samym pampersie i widzicie tak tez mozna :) tylko ja bym.jej.wlozyla hustke na glowe zeby udaru nie dostala :). Wiecie jaki suuper komlecik (sukienka i spodenki) kupilam.w pepco ? No poprostu cudo :)

Czekam również na wuesci od madzikcz :)

Moja gwiazda nie pije z butelki zadnej ale jak.jej dam z kupka to owszem wypije ale tez sie porozlewa.

Spacerowke tez mamy z wozka.3w1
Chkebek ja daje do raczki u sobie memla a raczek pietke :)

Hmmm i co tu jeszcze...
Aaa wczorajsza trasa 20km w jedna strone pietwszy raz sama.z dzieckiem.z tylu przeniegla.bez problemu :)
No u dziecie obudzone , pospala cale 20min

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57527.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57528.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Renia z Patrycją z Matki Wariatki chodziłam do liceum do jednej klasy ;) więc o akcji słyszałam.
Gosia robi dziś rzadkie kupki chyba były już 4 - obstawia ząbki bo do tego marudzi przeokrutnie.
Madzikcz kciuki zaciśnięte.
My już po spacerze. Starałam się wrócić max do 12.30. Też na spacerach widuje dzieci opatulone na maxa. Chociaż dziś i tak lepeij niż wczoraj.
Monikae ja wczoraj przez przypadek weszłam do lumpa i kupiłam Gosi spodenki ;)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara my jesteśmy bezzębni. Niby kreseczki sa juz od dluzszego czasu na dole ani nic narazie. Za to u gory jedynki i dwójki na maca wypuklone, ciekawe kiedy sie przebija wszystkie.

Ja po wysprzątaniu gory. Robilam aegregacje u Laury zabawek żeby na spokojnie mogly sie bawić razem bez stracha,ze mala wezmue do ust jakas mini zabawkę. I tak to dwóch worów zabawek sie pozbylsm a i czyściej od razu he chociaż to pokoj dziecięcy wiec zaraz i tak będzie bajzel.
Teraz jeszczeparter, a jutro okna. Ktoś z Was myl okna przy dzieciaczkach? Jak Laura byla mala to mylam gdy spala,teraz nie ma takiej opcji bo sa dwie , a Mata nie ma wudcej niz jest wiec dupa. Ehh cos musze pokombinować.
Czekam ze spacerem do 14:30 to pójdziemy po Męża mego i chyba nas zabiera na obiad cos wczoraj wspiminal.

Tak to, pogoda piekna tylko zawiewa, cos zalozyc malej cuenki sweterek/ bluzę? Juz sama nie wiem

Rodzice dolecieli,brat ich odebral. Niestety tara znow ciężko znuosl podroz, moei ze brak mu bylo tchu i caly siny sie robil. Mowi ,ze ostatni raz leci (na przyjeciny bo by nie lecial ) i będziemy same z mama latać he. Ja tam mogę , uwielbiam latać . Choc turbulencje mnie przerażają i często mnie boli glowa ale co tam.

Ok ide robić dalej, moze zdążę zmywarkę wstawić zanim malej znudzą się klocki.

Maaag! Wzywam Cię!!

Odnośnik do komentarza

Hej. W końcu nadrobilam w kolejce do stomatologa. Ale tu wrze, ile historii. Madzikcz pewnie jesteś już po wszystkim ale i tak trzymam kciuki. Nie mam czasu ostatnio na forum. a co chce wejść na telefonie to nie mogę bo błąd. dlatego zostaje Facebook. A ja wzywam pozostale dziewczyny jeszcze z czasów ciąży. Może czytacie więc napiszcie co u Was. U nas odczyn po szczepieniu i gorączka więc ciągle się martwię. Może uda mi się odpisać Wam wieczorem.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Oj Agnes ałała...

Szczęściara właśnie w pajacu go kładłam i nie przykrywałam to był zgrzany... Taki cudak.

Qarolina śpiworka nawet nie będę próbowała kupić, bo mój syn śpi że stopami w szczebelkach i jakkolwiek go opatulę, stopy zaraz znowu są w szczebelkach...

Ależ jestem zła! Przyszły buty z Venezji. Szpilki Emki niestety nie na moją nogę... Te 10cm czuć! A dziwne, bo miałam inne 10cm i nie było tak źle... Z kolei espadryle za małe...
Poza tym na lumpach oprócz tłumu ludzi nic nie kupiłam.
A u nas taki skwar że Maciek na krótkich rękawkach był zgrzany.... A w drodze powrotnej, w największym skwarze spotkaliśmy chyba babcię z wnuczką, może ze 3 latka, w długich rękawkach, szalu i czapce!! I nie mówię o czapce letniej, nawet nie miała daszka!
Ale za to przyszedł zamówiony naszyjnik na dzień matki:-) zodiak z Yesa. Pochwalę się, pięknie pakują:-)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57531.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57532.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Nika ja mam valco baby snap ale za 1100zl wiec nie będę się rozpisywać.
Powiem jednak ze wpisz sobie w parametry na allegro do jakiej wagi i ceny i wszystko co cie interesuje w spacerowce.U mnie akurat była waga i duży kosz na zakupy reszta była sprawa drugorzędną. Jak juz znajdziesz co cie interesuje to w Google wpisz i tam na blogach matki opisują testowane wózki. Zanim kupiłam swojego snapa to przekonałam internet wzdłuż i wszerz i przeczytalam nie jedna opinie.
Dużo osób kupują easy go ale tu też cena ok.650 zł +/-
Warto jednak przedzierać internet bo nie raz idzie dużo taniej znalezsc.

Ps.Mój Michał tez marudzi ostatnio i póki co tylko 2 dolne jedynki wiecej zebow ani widu ani slychu

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Witam mojemu maluchowi zaczęły robić się na skórze suche placki takie jak liszaje, dodam że nie od słońca bo problem jest już ok miesiąca. Karmię piersią i nie spożywam nabiału i jajek. Biegam z małym a to do pediatry a to dermatolog bo na zgieciu łokcia to zrobiła się nawet ranka. Dostaje maści ale widzę ze wyskakuje w innych miejscach. Czy ktoś ma podobny problem, mały ma 8 miesięcy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...