Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mind ominelam z 15stron forum i nie znam calej historiib ale z tego co piszesz o lzach przy przebieraniu to mega wspolczuje :** zycze abys szybko doszla do siebie

Makosia mega gratulacje , super ze Ci sie udalo sn :)

A jesli chodzi o witaminy to moja od 7doby bierze D a od 15ma brac wit K.
Karmie piersia jem w miare wszystko oczywiscie nie wpierdzielam tak czekolady jak w ciazy , pizzy tez nie zjem. Kupki na czesto i mega smierdzace :D pruka tez tak ze nie jednego chlopa by zadziwila. Zastanawiam sie kiedy jej kikut odpadnie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka
Mindstrikcs naprawdę co współczuję, skoro cie pod narkozą zszywali tzn. Że ostro cie porozrywało :/ mnie nie nacinali ale pękłam w dwóch miejscach, lekarz mi założył że dwa szwy i naprawdę ja po 4 godzinach poszłam siku bez żadnych rewolucji, wiecie nawet kupę mi się udało zrobić za dwa dni i poszło gładko, co pewnie jest zasługa siemienia lnianego.
U mnie z Wit. K jest tak, że zmieniły się wytyczne i już nie trzeba podawać, tylko Wit. D od 8 doby.

Sevenka,doradz blagam ile tego siemienia brac i jak czesto bo u mnie na bank bedzie z tym problem:/

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks
Sevenka
Mindstrikcs naprawdę co współczuję, skoro cie pod narkozą zszywali tzn. Że ostro cie porozrywało :/ mnie nie nacinali ale pękłam w dwóch miejscach, lekarz mi założył że dwa szwy i naprawdę ja po 4 godzinach poszłam siku bez żadnych rewolucji, wiecie nawet kupę mi się udało zrobić za dwa dni i poszło gładko, co pewnie jest zasługa siemienia lnianego.
U mnie z Wit. K jest tak, że zmieniły się wytyczne i już nie trzeba podawać, tylko Wit. D od 8 doby.

Sevenka,doradz blagam ile tego siemienia brac i jak czesto bo u mnie na bank bedzie z tym problem:/

mind ja piłam łyżeczkę zalanego wrzątkiem na czczo bo najlepiej działa nie jest może najlepsze w smaku a w konsystencji trochę jak kisiel ale naprawde czyni cuda:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Gratuluję nowym mamusiom!
U nas ciężko z czasem.Dziś był u nas pediatra i w sumie wszystko ok poza jednym że Antoś ma problem z powieka lewego oczka tzn nie otwiera tego oczka tak szeroko jak prawego...:-( mamy dostać nr tel do jakiegoś dobrego okulisty i neurologa.Ja już tyle się naczytałam w necie że dziwie się że nie osiwiałam jeszcze...poza tym Antoś tez ma lekki katar który na szczęście nie utrudnia mu bardzo oddychania ale używamy wody i ściągam Frida żeby nie poszło niżej.Niestety przy starszakach w szkole nie ma się co dziwić bo juz przyniosła córka jakiegoś dziada i najpierw ona,potem ja,a teraz mąż dopadło i średnia tez dziś juz z katarem wstała...
Mam jeszcze pytanie o skierowania na usg bioder-dostajecie czy robicie prywatnie?U nas nie ma co liczyć na skierowanie.
Kariico to znaczy ze Cię podwiazywali?Ja też mam pokiereszowana maciece i stad też ten dren po cięciu.U mnie całkowity zakaz rozmnażania;-)
Witaminę K+D serwujemy wg zaleceń ze szpitala.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u nas juz mineły 2 tyg od kad mały jest z nami. Bywa róznie..raz dzien dobry a raz gorszy:) od samego początku karmie mlekiem MM bo niestety duzo je juz po 100ml co 3 godz. nie wyciagła bym tyle. Udawało mi sie z dwóch piersi laktatorem wyciagnac 20/40ml max!a wogóle juz mi zanikła laktacja wiec sie nie mecze:/
Mały rośnie wazy juz ponad 4320kg :) około 40 g na dobe przybiera.
Ogolnie po tym mleku bebilon 1 ciezko mu z wyproznieniem pierdzi duzo ale kupek mało (tak to jest po mm)
Dzis zauwazyłam ze zrobił mała zielona kupke:/ i do tego ulewa choc po jedzeniu sie go nosi do odbicia ale z tym odbijaniem tez ciezko bo zasypia odraazu po karmieniu..
co moze oznaczac ta kupka i ulewanie mleka?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj44jn8u45tcl.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś sukces pięknie wcina mleczko najchętniej od piersi by nie odchodził. Jemy przez nakładki ale Mały już się do nich przyzwyczaił. Mleczko zolciotkie leci pięknie. Jest Cudowny i bardzo grzeczny. Mnie boli i piecze rana ale daje radę. Piersi też umeczone bo zostały ostro zaatakowane. Wczoraj zrobil 7 razy smulke, ulewal ciągle ale w końcu oczyscil jelita z wod i widać że mu ulżyło.
Najgorsze że powinnam się wyproznic ale boję się że mi szwy popekaja jak nie to jutro czopek. Mam nadzieję że jutro wyjdziemy do domu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Asia tzn ze zalozyli klipsy na jajniki I swiety spokoj z antykoncepcja dozywotnio:)co do usg to ja zawsze prywatnie,teraz szukam nowego lekarza bo poprzedni do ktorego zawsze chodzilam mial zawal I nie przyjmuje:(
Robyn I dziewczyny karmiace mm jak maluchy bardzo ulewaja po mleku,maja problem z kupka to pewnie mleko nie podchodzi I za konsultacja z pediatra moze trzeba zmienic mleko(mowi matka ktora 4dziecko juz mm karmi),
U nas bebilon przy zadnym dziecku sie nie sprawdzil,z doswiadczenia jednak wiem ze kazde dziecko jest inne to co jednemu pidejdzie drugiemu juz niekoniecznie.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Jasiek miał 55 cm i 3800 g . Po 8 godzinach bólu dostałam znieczulenie ten kto to wymyślił powinnien dostac Nobla naprawdę :) dzisiaj zaczął ładnie ssac... Jak pirania... moj mąż był cały porod ze mną na sali... Nie wiem dlaczego położne pokazały mu jak główka jest na zewnątrz.. boję się co będzie z sexem. .. Ale jestem pewna że nabrał do mnie ogromnego szacunku po tym co widział i przeżył :)

Odnośnik do komentarza

padme
Mindtricks dokładnie tak samo. !!!!
Nie mogłam jej dobudzić na karmienie - a jak sue udało to zasypiała przy cycu. Drapalam po nóżkach, smeralam po uszkach ... i nic... rozbierałam z beta...
musisz przeczekać pierwsze doby... pózniej sama bedzie sie budzić :))))

Padme patrzę na suwaczek. Twoje skarby jutro ma 3tyg? Czyli urodzilas 3.09? Bo nasza Milcia tez ma jutro 3tyg ☺

Odnośnik do komentarza

Kari tak ganc legal Cię powiązali???? Mogą tak czy dogadałaś się? Ja miałam zamiar zagadać moja lekarke, ale jak okazało się że nie ona będzie mnie kroić to dałam spokój bo wydawało mi się że to nielegalne- a jeśli nie to będę żałować do menopauzy!!!!O żeś ja głupia!

Odnośnik do komentarza

Ja to siemię sama mieliłam w młynku i robiłam na oko tak dwie porządne łyżeczki na pół szklanki i piłam dwa razy dziennie takiego gluta :)
Kurcze moja Ola jakaś krzycząca się zrobiła, ciągle przy cycu by była, może to brzuszek, wczoraj kupiłam ten delicol i wydawało mi się, że jest lepiej ale dzisiaj od popołudnia jest to samo, nie wiem o co chodzi :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie. Wy już widzę ostro sie wymieniacie doświadczeniami dotyczącymi karmienia a ja nadal chodzę z bebzolem... dzisiaj rekordowa ilość diku w nocy chyba z 7 razy wstawałam. Jeszcze jakieś napady gorąca mnie złapały, szczególnie piersi i pomiędzy nimi. Cala mokra pizama... No i dłonie puchną na potęgę ze jak palce zginął to czuje każdy staw. Tak sie Wam wyzale bo już nie mogę wytrzymać :(

Odnośnik do komentarza

Maag pewnie się teraz czujesz jakbyś została sama na placu boju, skończyły się żale na to jak ciężko z bebzolem a zaczęły nowe :)
To ja wam powiem jak mi dobrze bez brzuchola nie sikam co 5 minut po kilka kropli, mogę znowu spać na brzuchu (choć teraz cycki zaczęły przeszkadzać) i chodzę z szybkością Ferrari a nie Fiata 126p :D
Maag jeszcze chwila :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Padme,Agnes troszke mnie uspokoilyscie z tym wybudzaniem.my z mezem wczoraj pol interneta przeszukalismy zeby znalezc jakis sposob na dobudzenie,ciezko bylo.wczoraj pierwszy raz (nie liczac Emi)zdecydowalam sie nakarmic Lilke przez nakladki i poszlo super,mala chleptala az milo,no i mnie podbudowal psychicznie widok mleczka w kapturku bo balam sie ze te moje piersi to puste sa.dzis juz czuje brodawki,zaczynam smarowac puralenem.kupka z rana byla zacna wiec poki co nie jest zle.kisielek z siemienia juz zjedzony:)No i co wazne czuje sie dzis lepiej,chyba podwozie powolutku zacznie dochodzic do siebie.Maz na zakupach,ja odpoczywam a w drugim pokoju Emi wozi Lile w wozku,jak poplakuje to slysze ze puszcza jej jakies "szumy" z you tube na uspokojenie noworodka:))A pies dostal wczoraj szalu,tzn. nie szczeka ani nie jest agresywny tylko meega zsinteresowany kto lezy w lozeczku albo kto placze,lezal wczoraj zwiniety w klebek przy lozeczku:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Sevenka,ja co prawda poruszam sie teraz jak stary traktor bez jednego kola ale brak brzuszka(no prawie) jest cudnym uczuciem!!Do tego wczoraj na wadze 10kg mniej no i uda bez tej nalanej wody,stopki bez opuchlizny,bosko:)))
Maag,trzymam kciuki zebys i ty sie rozpakowala sxybciutko.ja jeszcze sie wkurzalam w poniedzialek ze kaza mi czekac niewiadomo ile a tu sie samo zaczelo i w srode o 15:35 Lilcia juz byla z nami:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...