Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

jureczka
Kasiu powiem Ci na moim dowiedczeniu. Od 26tc moja córka była mniejsza padło hasło hipotrofia. Miałam źle przepływy i notche w tt magicznych. Od tego czasu Ktg co tydzień usg co dwa. Mała rosła tylko po 200g na dwa tyg... W 32 tc miała, 1450g... A ja zaczęłam mieć nadciśnienie. Po tyg trafiłam do szpitala. Okazało się że mała nic nie urosła... To było straszne ale dla lekarzy każdy dzień w brzuszku ważny. Po 2 dniach usg waga stoi... Podejrzenie wewnątrz macicznego zachamowania wzrostu płodu. Ciśnienie skakalo... W weekend dostałam sterydy. A we wtorek diagnoza stan przedrzucawkowy. Ja przez cały ten czas się nie zalamywalam wierzyłam że damy radę że moja córeczka mimo tego jest silna. Minie troszkę czasu i będzie za mną w domku. U ciebie też będzie dobrze tylko się nie poddawaj i mniej nadzieje

hej jureczka czytam twoje posty i jakbym widziała swoją historie tez miałam notcha i stan przedrzucawkowy cis 180/110 i kazali mi rodzic naturalnie.dzis jestem marcową mamą 2016 miałam indukcje w 39tc.dzieki Bogu zyjemy.a w szpitalu spedziłam miesiąc.wiem jak to jest.ty;e ze moja mała rosła. ale znam przypadki smiertelne z powodu nadcisnienia dobrze ze nas to omineło
Odnośnik do komentarza

Jureczka zdrówka dla.ciebie. i Wiktorii oby zdrowo rosła a karmisz swoim.mlekiem bo to ważne u wczesniaków.
A ja słuchajcie dzisiaj znowu przygody ponieważ jak jechałam autem i skrecalam babka w dupe mi wjechała tak się przestraszyłam że od razu do szpitala na ktg żeby sprawdzili co.z. malutka czy wszystko.dobrze. ktg ok rzadnych skurczy jest dobrze.ale. teraz cały czas.obserwuje ruchy czy sie rusza. Strasznie się zdenerwowałam bo miałam. Akurat pas nie za zapiety i uderzyłam trochę brzuchem o kierownicę coś czuję że noc będzie nie przesPana.
Kasiu dobrze ze mała rośnie to najważniejsze i że inny szpital jakby co.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3c6edvc6gpavu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
ale fajne wieści.
Jureczka gratuluje córci-taka śliczna kruszynka.
Kasia- super że waga ruszyła. Teraz wypoczywaj ile się da i oby jeszcze Milence przybyło troszke tuszki:-)
Kurcze tylko czekać na kolejne akcje- oby same takie pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Jureczka - gratulacje i najlepsze życzenia :) Szybkiego powrotu do domu z Wiktorią :)
Kasia - super, że magiczna granica przekroczona :) Życzę Ci małego tłuścioszka, a co!
Dziś mało się nie popłakałam na wycieczce po porodówce, kiedy zobaczyłam te dzieciaczki w inkubatorach. Przez moment chyba nikt z nas nie słuchał położnej, tak się zapatrzyliśmy. Już czuję, że i ja się mocno popłaczę, jak swój cud zobaczę.. No i wszędzie naklejki WOŚP - cieszę się jako stara wolontariuszka, że to zobaczyłam na własne oczy - było warto stać na mrozie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Jureczko, córeczka już teraz sobie świetnie poradzi i podrośnie, fajnie, że dobrze się czujesz :)
Kaśka gratuluję pozytywnych wieści, lepszych dostać nie mogłaś :) super, leż kochana spokojnie i czytaj książeczki Laurence :)
Olta życzę żeby jednak noc była spokojna ale przygody to ci nie zazdroszczę.
U mnie dziś była położna i jej też wydaje się, że moja mała się nie obróciła tylko nadal leży poprzecznie, jutro mam wizytę więc wszystko się okaże i ciekawam ile jej się przytyło, po tych forumowych przygodach z nie przybieraniem na wadze mam stresa.
Któraś z was pisała o skurczach w pachwinach, ja miałam dziś to samo, aż zgina w pół :/ masakra
I prasowałam pierwsze ubranka, ciężko mi było sobie poradzić z tymi maleńkimi rękawkami i nogawkami :) ale męczy to prasowanie więc rozkładam je sobie na raty. spokojnej nocy dla nas wszystkich.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jureczka gratulacje kobito! Piekna córcia!
Dziękujemy za wsparcie.
Mindricks nie he juz nie bd robić przetworów . A porzadki ogarnia maz i calkiem nieźle mu to idzie. Laurenia to przylepa Padme wiec non stop przy mnie , leży ze mną w sypialni i gada non stop, a jak leze w salonie to siedzi obok i ryduje ale chociaż noga musi mnie dotykać czy aby nie uciekam he he
Kamień z serca mi spadl, od razu wszystkie nerwy zeszly jak po prysznicu.
Dziewczyny trzymajcie sie jeszcze w dwupakach ! Jeszcze sie nawet wrzesień nie zaczal ! Nóżki na krzyżyk!

Odnośnik do komentarza

Jureczka, gratulacje serdeczne. :)
Duzo przeszlas, Kobietko.

Kasiu, niech Milenka rośnie jak na drożdżach :)

Miałam dzis usg. I wod płodowych troche duzo, ale biedy nie ma. Jaś wazy 3089 (37t i 5 dz). Za tydzień cesarka. Piecze mnie dziś pól dnia pod żebrami. Ale jeszcze chwila i będę rozpakowana. :) a i Sevenka, wspolczuje tych pachwinowych skurczów i mnie dzis prześladowały. Klucie i szczypanie w szyjce mam bardzo często. Może ze względu na ten pessar. Powiem Wam, ze w tym tygodniu to już bardzo mocno odczuwam fizycznie, ze jest ciężko. W końcu samo slowo 'ciaza' nie wzięło sie w końcu znikad. Ot i ponarzekane:)

Dobrej nocy, Mamuśki. Mój Synuś zaczął dyskotekę:)

Odnośnik do komentarza

Olta ale przygoda, spróbuj być spokojna, aby czuć ruchy. Moja teraz też rewolucji dokonuje w brzuszku az cały chodzi. Nie wiem czy nie przesadzilan dzisiaj z chodzeniem i robieniem. Tak mnie coś kluje w lewym boku ala jajnik. Zobaczymy czy przestanie. DZiewczynki im bliżej tym bardziej się boję, ze nie zdążę dojechać do szpitala. Ale mam wizje na szybki poród co hehe, A i bardzo wzrosło mi zapotrzebowanie na cukier chlonelabym słodycze na maksa. Ale się rozpisalan. Miłej i spokojnej nocy. Jak najmniej wstawania na siusiu:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :) ja juz po kąpieli ide wlasnie jeść moja ukochana owsiankę z bananem :) musze jechac do psa moich rodziców bo wyjechali na weekend :) a na 9:00 ide na stopy i paznokcie. Jutro wesele :D mam nadzieje ze potańcze choć troszkę :p jutro ma byc u nas 29* :/ troche duzo. Wolałabym 25* no ale trudno moze to juz ostatnie upały :) pozdrawiam !:*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...