Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziweczyny, u mnie noc dzis troche lepsza. Moja lakarka twierdzi że to mnie ma być wygodnie i śpie jak mi lepiej. Jakbym miala spać tylko na lewym boku chyba bym oszalała.
Karii a czy Ty masz jakies wskazania do takiej wczesniejszej cc czy tak w tym szpitalu robia? U nas max 10 dni przed terminem można się zapisać.
Maaaag fajnie że masz taka życiową położną. Ja z jej radami zgadzam się w 100%. Z kosmetyków tylko emulsja do kąpieli i to nie codziennie. Ciuszki tez mialam same 56 a dziewczyny topiły sie w nich.Zwłaszcza półśpiochy były duże, bo nóżki są zwinięte, w dodatku wiekszość w pasie była za szeroka i zjeżdzała z pupci co mnie wkurzało i to bardzo. Co do rożka to wg mnie nie o rozmiar chodzi ale o to że są takie grube- ja miałam do kompletu z pościelą i nie używałam go wcale,bo nie czułam w nim dziecka. Najlepiej sprawdziły sie takie cieniutkie.Z reszta przy pierwszej córce używałam bardzo dużo a przy drugiej w ogóle- jakoś tak się w nim wierciła, że wolałam zwykły kocyk. Z doświadczenia wiem, że to co przy jednym dziecku sprawdza się genialnie przy drugim jest bezużyteczne:-)

Odnośnik do komentarza

Maag,ja mam tez rozek tego rozmiaru i moim zdaniem jest dobry.mala Emilke tylko w rozku nosilam bo wydawalo mi sie to bardzo stabilne a ona taka kruchutka.mi sie wydaje ze co do ubranek czy np rozka to nie ma co sie sugerowac do konca czyjas opinia sama zobaczysz co bedzie wygodne dla ciebie,na rynku jest tak ogromny wybor wiec kazdy wybiera pod siebie.
Bylam na sieroniowkach,dziewczyna opisuje masaz szyjki,ktory jej wczoraj robili zeby wywolac porod.krzyczala na pol szpitala,poki co nic sie nie ruszylo,za to krwawi i jest obolala.takze tak.
Inna z kolei ktora juz urodzila poleca wode termalna do higieny intymnej,to fakt ze nie ma sie czasu albo sily brac prysznica przy kazdej zmianie wkladki.no i zel antybakteryjny do rak bo bywa ze lazienka zajeta.ale tak sie zastanawiam czy mozna przy noworodku takiego zelu uzywac.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Sprawe z rozkiem zostawilabym na czas gdy dzidzius juz bedzie, pewnie sie okaze, ze ten rozek spelni swoja funkcje. Mamy zakupione rozne rzeczy/ubranka..a to czy sie przydadza okaze sie dopiero w trakcie opieki nad malenstwem. Ja wychodze z zalozenia, ze lepiej zeby bylo cos za duze niz np za ciasne. Moj synuś mial wage 2740 i najmniejszy pampers na rynku siegal Mu prawie pod paszki i nawet dalej. A w rozku normalnie Go nosilam, bylo Mu przytulnie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Co do spania to mi na ostatniej wizycie kazał jak najwięcej spac na lewym boku nie wiem dlaczego żeby mała sie obróciła bo ciągle jest poprzecznie czy ze względu na tętno ostatnio było podwyzszone 140 .
O 14 przychodzi masażystka bo kręgosłup boli coraz bardziej nie moge juz chodzić z tego bolu noc tez nie przespana mam nadzieję na choc niewielką poprawe
Miłego dnia mamusie

Tekst linka[url=http://]Tekst linka[/urlhttp://fajnamama.pl/suwaczki/1bkffxm.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane . Dolaczam do fatalnych nicy. Dzis noc siegnela zenitu. 40'w sypialniach, lalo sie z nas jak z prysznica. Koniec końców o 2w nocy zeszliśmy do salonu i spaliśmy we trojke,dobrze ze mamy duza rogówkę. Do tego mala się rozpychala i do lazienki wstalam z 10razy. Obled. Za to w salonie bylo 23' i chociaż mala sie wyspala.

Co do pozycji , to ja śpię i na plecach , i z rękoma u góry, i na brzuchu, i na lewym i prawym boku. Tak jak mi wygodnie . Glowa często mnie boli ale mam ciśnienie 90/50 wiec to norma przy zmianach temperatur.

Maz kladzie kamyczek , potem skreci szafę na narzędzia w szalerku pod schodami i będę ukladac i sprzątać śrubki itp. Remont dobiega końca . Zostanie nam lazienka ale chcemy ja rozbudować wiec puki co tylko ja podremontujemy. I cieszę się bardzo . Mimo ,ze szybko nam poszli ,bo caly dom od podstaw zrobiliśmy w nie caly rok. Sami. Także jestem dymna z mojego męża.

Jak ogarnę bajzel po remoncie to mam w planach wyprac jeszcze raz ubranka i wózek ,bo się wszystko zakurzylo. Także posciele na lozeczko i wtedy będę się pakować. Myślę ,ze ogarnę do przyszlego tyg.
Powiem Wam,ze ciąża jako tako mi nie ciąży , ale te upaly to masakra.
Dzis nawet w markecie budowlanym dostalam krzeselko aby usiąść i 5%rabatu za to ,ze musieliśmy czekać 1,5h na kamyszek wczoraj a i tak nam nie zrobili i dzis musieliśmy przyjechać drugi raz. Także tak , fajnie, ale niech juz dobiega końca ta ciąża.

Śnili mi sie ,ze bylam z corcia w carrefour i wody mi odeszly i dzwonilam po męża , po czym jak mu to powiedzialam to dostalam zakaz jeżdżenia do carrefour ha ha

Odnośnik do komentarza

Widzę że przyjemne i przespane noce są anomalia w naszym stanie :) ja dzis skończyłam się pakować do szpitala. Dwie torby czekają. ...jedna dla mnie a jena dla dzidziusia. Narazie spakowana ubranka na 44 50 i 56 ale jak po następnej wizycie która za niecałe 2 tygodnie okaże się że moja kruszynka urosła to wymienię ubranka na większe. Jejku już nie mogę się doczekać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmha66xppcy.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfpc0zd22fy8vw.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Mindtricks a mówili w SR do ilu toreb sie spakować ? Czy do jednej czy do dwóch ? Bo z tego co mówiłas to jest zastrzeżenie zeby nie była to walizka na kolkach

Do jednej sredniej.bo w sumie dla dziecka nic nie trzeba,dopiero na wyjscie.A rzeczy typu chusteczki nawilzane itp to tylko na swoj uzytek zebys miala pod reka w sali wiec mozesz miec razem ze swoimi rzeczami.
Jak sie okaze ze akcja nagle sie zaczela i maz bedzie jeszcze w pracy to spakuje sie w walizke na kolkach,mam to w nosie;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Milutka powodzenia u fryzjera ;) a taka pogode to mega wyczyn ;)

Ja temat ubranek nadal rozkminiam.. postawilam na rozmiar 56 od poczatku. Mniejszych nie kupuje. Z 56 mam body na dlugi rekaw, spiochy, body na ramiaczkach i pajace, pare sztuk polspiochow i pare body na krotki. Teraz bede kupowac na 62, ale czekam na wyplate ;) wydaje mi sie, ze nie mam tych ciuchow jakos strasznie duzo, ale nie chce tez przesadzac. Kupilam tez dwa kombinezony, jeden cienszy na 56 drugi grubszy 68.. generalnie to mam problem (chyba z glowa najbardziej ;P) bo caly czas sobie mysle, ze w samych polspiochach i body to bedzie malemu zimno.. i rozkminiam..

My jedziemy dzis na konie, wspolczuje tej mojej Tosce w taka pogode w ciuchach do jazdy konnej, ale jest hardcorem, po jezdzie ostatnio jakos nawet nie marudzila, zeby sie przebrac, bo sie juz przyzwyczaila.. ;P o o pokaze Wam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...