Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Mam termin raz na sierpień raz na wrzesień także zaglądam i tu i tu. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog, a w piątek badania prenatalne u innego lekarza. Wczoraj byłam na pobraniu krwi do testu papa, raczej wyniki nie zdążą przyjść do piątku. Za usg prenatalne i test papa place 400 zł. Widzę, że dużo kobiet na forum je robi, w realu nie znam kobiety, która by je robiła.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Basia.maj

wrzesniowamama
U mnie nie ma podstaw to prenatalnych, młoda jestem i ich koszt to 450 zł ale nie mogłam sie powstrzymać zeby ich nie robic. Chyba musze byc pewna wszystkiego.

Będę samotna mama, ponieważ z partnerem zostałam sie chwile przed wiadomością o ciazy. Pomyslałam, ze bez sensu byc w związku z kimś do kogo sie nic nie czuje. Przeciez prędzej czy pozniej to sie rozsypie a dziecko bedzie cierpieć bardziej niz w momencie gdy od początku rodzice razem nie beda. Ale usłyszałam od bliskich, ze czasami trzeba tak zrobic... Dziewczyny czy Wy tez tak uważacie? Byłam pewna, ze robie dobrze nie godząc sie na zwiazek z ojcem dziecka a teraz łapie wyrzuty sumienia, ze jestem egoistka bo nie myśle o dziecku.

Bardzo sie ciesze, ze u Was wszystko dobrze, a u reszty na pewno sie wszystko wyjaśni!
Ja panikara jestem dlatego robie prenatalne. Jednak teraz, im dluzej jestem w ciazy to wiecej mysli zaczyna byc pozytywnych niz negatywnych :)

Po tym co przeczytalam czuje sie silniejsza, bo musze przyznac, ze u mnie tez jakos niewesolo w zwiazku i nie wiem jak to bedzie w przyszlosci. Nawet poczatkowo myslalam o aborcji, ale nie umialabym. Na Twoim przykladzie dostrzeglam, ze na takich problemach swiat sie nie konczy i podjelam dobra decyzje.

Odnośnik do komentarza

Karolicia wspaniale czytac takie dobre wiesci :) oby dalej bylo juz tylko lepiej :)

kasiahappy Moj endokrynolog mowi ze w ciazy im nizszy wynik tym lepiej :) Ja jutro tez ide zrobic TSH bo w poniedzialek mam wizyte u endokrynologa :) Chodze do niego co 6-7 tygodni teraz ze wzgledu wlasnie na ciaze, mam niedoczynnosc i guza tarczycy (prawie 4cm:/ )

padme trzymamy kciuki :)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia super strasznie się cieszę! Czekałam co napiszesz po wizycie i jak przeczytałam to mi łzy poleciał. Oby ta dalej.

Badania prenatalne mam na piątek, mimo że mam 31 lat lekarz napisał mi skierowanie bo mam toksoplazmoze wrodzoną i mimo dobrych wyników bardzo martwię się o prawidłowy rozwój maleństwa.

Dziewczyny mam do Was pytanie czy Wy też macie takie problemy ze skórą? Moja twarz, dekolt, plecy są usiane wypryskami. Nie umiem sobie z tym poradzić.

http://fajnamama.pl/suwaczki/y5ee1ff.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/5x3x26s.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milutka86

Gratulacje Karolcia. Ja mam dalej słaby dzień. Jestem w 13 tyg. A w miesiąc przytylam 0,5 kg. Jak jest u Was z wagą dziewczyny? Ja dzisiaj też byla na wizycie co miesięcznej. Sprawdzała wyniki po prenatalnych. Była zadowolona, ze wszystko dobrze. Pobrala cytologie. Mówiłam o mdlosciach i wymiotach. Mówiła,ze to dobrze świadczy o prawidłowo rozwijającej się ciazy. Więc dziewczynki głową do góry

Odnośnik do komentarza

czesc Dziewczyny, pare dni mnie nie bylo jakos kiepsko sie czuje i nic mi sie zywcem nie chce. Chyba tez zaczynaja mi sie jakies stany depresyjne. Jeszcze martwie sie uczelnią, nie byłam na 2 egz i w pt jade ustalic jakis termin, boje sie ze dadza mi tydzien na zdanie a w tydz na pewno nie ogarne... w ogole nie ograne bo nie mam sily wstac z lozka a co dopiero wkuwac na pamiec:( czuje sie generalnie coraz gorzej, mdłosci non stop, walcze zeby nie wymiotowac, nawet jedzenie juz nie pomaga, bo wczesniej zajadalam mdlosci; za miesiac slub a ja bede wygladala jak kupa nieszczescia i w dodatku pare kilo większa :( masakra... to tyle narzekania.

Karolcia trzymałam za Was kciuki! ciesze sie ze wszystko jest w porzadku :)!
witam rowniez nowe Mamusie ktore do nas dolączyły :)

Odnośnik do komentarza

Hej, niedawno wrocilam, było straszne przesunięcie ..., weszłam po 2 godzinach :)
Ale na szczęście wszystko OK, dzidzia ma prawie 4 cm i fika jak dzika :)))))
Lekarz zmniejszył mi leki, dodał Acard i biofer, bo spadła mi trochę morfologia :/
Teraz tylko czekac na prenatalne :)

DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE TRZYMANE KCIUKI!!!!!!!
Karolka a Tobie życzę szczególnie super nocki, w koncu mozesz spokojnie zasnąć dzisiaj, przeszłaś wiele nerwów, teraz relax i odpoczywaj :*

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Chodzenie do toalety zaczyna mnie przerażać. Z dnia na dzień mam coraz bardziej głowę nabitą tym, że zobaczę krew. Mniej więcej na tym samym etapie pierwszej ciąży zaczęły się problemy (przepraszam za wyrażenie) krew ze mnie sikała wtedy i w szpitalu spędziłam prawie miesiąc.... zaczynam się robić psychiczna na tym punkcie:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...