Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Natka - dom parterowy Ale jak dla nas będzie dobry taki. A teraz czeka nas zalanie stropu i jeszcze dach I w tym roku to chyba tyle bo jak mąż za granicą jest to tak na raty wszystko robimy . Ale cieszę się że i chociaż tyle zrobione mamy Jeszcze ze 2 latka to moze się wprowadzimy.
Jak przyjeżdzam na budowę to już myślę jak firanki będę zakładać ,jak meblować będe Ale marzenia ...
Margeritka - to udanego wyjazdu ,odpoczniesz sobie jak twoja mama się dziewczynkami zajmię .
a u nas w nocy znowu taka burza była ale dzieci przespały na szczęście

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Trzpiotki kochane :*

w końcu mam jakiś czas by zajrzeć ! Co u mnie ?Beta zaliczyła piękny spadek w dół ! Zostało 32 do końca :P . Zaraz potem powtórka badań .
Odchudzam się bo po tej pozamacicznej teraz to czekoladki, batoniki , fast foody w ruch poszły i oto mały słonik wyrósł ;/ Wróciłam do ćwiczeń, zdrowego odżywiania i już orawie 2 kg w dół :)
Czeka mnie też zabieg dentystyczny. :( 6 mi się pod dziąsło schowała , jeju co ja z nią mam. Jakieś stany zapalne co chwila mnie łapią ;/
Pogoda w ten weekend do tyłka ;/ niestety !

Marg masz jakieś wieści od Uleńki ? Jak u Ciebie i dziewczynek

Betty uwielbiam domy parterowe ! No i nie ma tyle sprzątania :D

Natka co u Ciebie Kochana ?

Tropical witamy, witamy :)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy no cóż ja miałam gości więc czas szybko zleciał było miło kupiłam nowy komputer i mój brat przyjechał go zmontować i zainstalować programy teraz na nówce to tak śmigam że szok a po za tym moja siostra miała wypadek połamała się i straszny jest problem z wizytami kontrolnymi u lekarza nie ma nigdzie wolnych terminów a jak są to za miesiąc czy dwa masakra

Odnośnik do komentarza

tropical
Witam Was wszystkie:)dosłownie przed chwilą założyłam konto.Moja córcia ma na imię Sonia.Jutro skończy18 miesięcy,więc będzie"pełnoletnia".

witamy w naszym gronie, gratuluję Córeczki:)

u nas slonecznie na przemian z deszczem, jestem u mamy i odpoczywam trochę, ale dziś miałam ciężką noc z dziećmi, obie wstały jednocześnie...

a od Uli wieśni nie mam...

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim muszę wam powiedzieć co się wczoraj u mnie wydarzyło Natasza zwichnęła sobie rękę upadła jakoś nie fortunnie i strasznie ją bolało płakała strasznie wręcz krzyczała z bólu nie dała się dotknąć nawet w nogę była straszna panika i tak po ok 2 godzinach pojechaliśmy na ostry dyżur do Warszawy 35 km ale co tam oby jej pomogli zarejestrowała ją pani i czekamy w dłuuuuuuugiej kolejce jest już godzina 22.00 a ona nagle wstaje z kolan mojego męża i mówi wracajmy do domu bo już mnie nie boli popatrzyliśmy na nią i nie wiedzieliśmy czy śmiać się czy płakać a ona no co już mnie nie boli i dodała moja rączka przestraszyła się doktora i dlatego przestała boleć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...