Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

kamka88
ankalena głosik ode mnie;) i gratulacje dla koleżanki!!

Byłam w tej biedronie i zakupiłam czajnik emaliowany za 34,90:D Mój brat jakiś czas temu grał na kompie i zapomniał o wodzie i spalił mi czajnik który babcia kupiła mi za 60zł...a teraz był ten sam i to taki tani bo w promocji;) Używaliśmy teraz przez parę miesięcy elektrycznego ale za dużo prądu żre, od razu wyższe rachunki:/

A ja się muszę pochwalic bo wygrałam książeczkę na MiniMini, tzn Zuzia wygrała:D W tym konkursie co trzeba było ogladac MiniMini Kształty i Kolory i co godzinę układało się wierszyk na temat danego kształtu lub koloru, ułożyłam tylko 1 i się udało:D A jak wcześniej było to samo z literkami to układałam przez całą sobotę co godzinę i nic nie wygrałam. Chyba teraz szczęście mi sprzyja,trzeba korzystac;)

Gratuluje wygranej:brawo::brawo::brawo:
Coś mamy szczęście,hihihih,trzeba grać:lol:

Odnośnik do komentarza

Arisa
kamka88
ankalena głosik ode mnie;) i gratulacje dla koleżanki!!

Byłam w tej biedronie i zakupiłam czajnik emaliowany za 34,90:D Mój brat jakiś czas temu grał na kompie i zapomniał o wodzie i spalił mi czajnik który babcia kupiła mi za 60zł...a teraz był ten sam i to taki tani bo w promocji;) Używaliśmy teraz przez parę miesięcy elektrycznego ale za dużo prądu żre, od razu wyższe rachunki:/

A ja się muszę pochwalic bo wygrałam książeczkę na MiniMini, tzn Zuzia wygrała:D W tym konkursie co trzeba było ogladac MiniMini Kształty i Kolory i co godzinę układało się wierszyk na temat danego kształtu lub koloru, ułożyłam tylko 1 i się udało:D A jak wcześniej było to samo z literkami to układałam przez całą sobotę co godzinę i nic nie wygrałam. Chyba teraz szczęście mi sprzyja,trzeba korzystac;)

Gratuluje wygranej:brawo::brawo::brawo:
Coś mamy szczęście,hihihih,trzeba grać:lol:

hehe dzięki a ja gratuluję ramki;)
grajmy póki szczęście sprzyja:D

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
dobra szczęściary ja uciekam na tv
spokojnej nocki
ja to jak sobie nie kupie to nie mam...bo nie wygrywam:36_1_4:

Spokojnej nocki:Całus::Całus:

kamka88
No to może stwórzmy jakiś baner reklamowy np
"Nie masz szczęścia w konkursach? Wystarczy aktywne uczestnictwo w wątku Mamusiek a wygraną masz jak w banku;)"

:hahaha::hahaha:

Dobre,dobre:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...