Skocz do zawartości
Forum

Telewizja dla początkujących


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając prasę dla rodziców natknęłam się na artykuł o najciekawszych kanałach tv dla najmłodszych.
Które programy polecacie WY, które są według Was bezpieczne a które sieją grozę.

Oczywiście pomijamy aspekty psychologiczne i to ile czasu spędza dziecko przed tv.
Wskażmy te, które warte sa uwagi i piszmy o tych, które lepiej omijać.

Moje dzieci oglądają wybiórczo bajki Mini Mini, CBeebies, czasem JimJam. Zdecydowanie odradzam CN, bajki z przemocą, fatalnym słownictwem. Według mnie jego emisja powinna być zakazana. Pranie mózgu to chyba najlepsze podsumowanie tego programu, które mi teraz przychodzi na myśl.

Odnośnik do komentarza

Maciuś nie lubi oglądać TV, jedyne co go może zainteresować to reklamy :Śmiech:, a bajki to i owszem ale najwyżej przez 2-3 minuty :Śmiech:. Adaś natomiast, w TV ogląda bajki na TVP1 o 19.00, a w weekendy dodatkowo pasmo dziecięce na TVP1, które jest rano (ok. 9.00). I tyle. Innych doświadczeń bajkowych w TV nie mają. Adaś woli bajki oglądać na DVD, na topie jest teraz "Tabaluga" :Oczko:

Odnośnik do komentarza

U nas z telewizyjnych kanałów to tylko i wyłącznie Minimini, ale Mateusz zaczął się bajkami interesować po skończeniu 2 r.ż. , czasmi ogląda tez bajki na dvd, ale też taki które sa na Minimini - ulubiona to Clifford.
Kilka razy sama popatrzyłam na CN i Jetix i odradzam - nic ciekawego, a wręcz odstraszające te bajki są - NIE POLECAM!

Anulka - a może by tak ankietę stworzyć pod ten wątek? Ze wskazaniem na najlepsze i najgorsze kanały dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

radość serca widze ze twoj Piotrus lubi te same bajki co moj Piotrus, a Barney z JimJam to jego idol zawsze na koniec spiewa piosenke "kocham cie a ty mnie wsrod przyjaciol to sie wie....." jeszcze bardzo lubi Boba budowniczego, a do tego bajke ktora swego czasu byla puszczana na TVP1- baranek shaun
Jetix czy CN to najgorsze zlo jakie mozna zrobic dziecia, mowi sie ze to kanaly z bajkami i wiekszosc rodzicow ufa ze tam sa "bajki" nawet nie kontroluja co tam jest- dla mnie to szok raz z ciekawosci zobaczylam jakas bajke to wlos na glowie mi sie jezyl

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
radość serca widze ze twoj Piotrus lubi te same bajki co moj Piotrus, a Barney z JimJam to jego idol zawsze na koniec spiewa piosenke "kocham cie a ty mnie wsrod przyjaciol to sie wie....." jeszcze bardzo lubi Boba budowniczego, a do tego bajke ktora swego czasu byla puszczana na TVP1- baranek shaun
Jetix czy CN to najgorsze zlo jakie mozna zrobic dziecia, mowi sie ze to kanaly z bajkami i wiekszosc rodzicow ufa ze tam sa "bajki" nawet nie kontroluja co tam jest- dla mnie to szok raz z ciekawosci zobaczylam jakas bajke to wlos na glowie mi sie jezyl

Gunia u nas na tej piosence z Barneya to Piotruś sam sie wdrapuje do nas na kolana kołysze się, przytula, śpiewamy Mu ją, on się cieszy :)

Co do wspólnych upodobań naszych Synków - Piotrusie wiedzą co dobre :lol:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Kuba bajki to raczej tylko czasami, ze wskazaniem na rzadko:D lubi dora poznaje świat, kanał baby tv, na kidsco tylko te dla maluszków, pod moja kontrolą, na disney klub przyjaciół myszki miki, mali einsteini, oczywiście boba i strażaka sama,

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

radość serca
Gunia_G
radość serca widze ze twoj Piotrus lubi te same bajki co moj Piotrus, a Barney z JimJam to jego idol zawsze na koniec spiewa piosenke "kocham cie a ty mnie wsrod przyjaciol to sie wie....." jeszcze bardzo lubi Boba budowniczego, a do tego bajke ktora swego czasu byla puszczana na TVP1- baranek shaun
Jetix czy CN to najgorsze zlo jakie mozna zrobic dziecia, mowi sie ze to kanaly z bajkami i wiekszosc rodzicow ufa ze tam sa "bajki" nawet nie kontroluja co tam jest- dla mnie to szok raz z ciekawosci zobaczylam jakas bajke to wlos na glowie mi sie jezyl

Gunia u nas na tej piosence z Barneya to Piotruś sam sie wdrapuje do nas na kolana kołysze się, przytula, śpiewamy Mu ją, on się cieszy :)

Co do wspólnych upodobań naszych Synków - Piotrusie wiedzą co dobre :lol:
Tak mi sie zdaje ze Piotrusie to jednak sa do siebie bardzo podobni :)

monika4
dziewczyny a co to jest to niepolecane CN? jakoś nie natrafiłam

Monia Cartoon Network- niby kanal z bajakmi ale nie wiem kto to oglada, chyba tatusiowi ktorzy nadal sa malymi dziecmi a przy okazji z nimi ich dzieci, ja nawet nie ustawilam tej stacji u siebie, tak jakby jej nie bylo :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Tuśka
U nas z telewizyjnych kanałów to tylko i wyłącznie Minimini, ale Mateusz zaczął się bajkami interesować po skończeniu 2 r.ż. , czasmi ogląda tez bajki na dvd, ale też taki które sa na Minimini - ulubiona to Clifford.
Kilka razy sama popatrzyłam na CN i Jetix i odradzam - nic ciekawego, a wręcz odstraszające te bajki są - NIE POLECAM!

Anulka - a może by tak ankietę stworzyć pod ten wątek? Ze wskazaniem na najlepsze i najgorsze kanały dla dzieci.

nie bardzo mam pomysł jak ona mogła by wyglądać, gdyż wybieramy najlepsze i najgorsze kanały TV, jesli masz jakąś propozycję to pisz, chętnie dorzucę ankietę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...