Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Termometra jeszcze nie mam, ale chce zwykly elektroniczny z gietka koncowka :) dla mnie nie ma to jak prostota, poza tym czesto mowia ze takie najdokladniej pokazuja ?
Aspirator mam z canpola z ustnikiem, taki w pudelku ochronnym. Ze smyka kupilam, polecali. Tatus bedzie sie meczyl :D bo jakos nie wyobrazam sobie podlaczac do odkurzacza. Takie to dla mnie jakies nie do wyobrazenia. :D

Odnośnik do komentarza

Mam do Was pytanie ;)
Monitor oddechu -czy potrzebuje do niego niani? Doczytalam się,że przy Angelcare -ten aniołek stawiamy przy łóżeczku -moi chłopcy będą mieli swój pokój, więc... W jaki sposób ma informować to rodziców z drugiego pokoju -chyba, że czegoś nie doczytalam i mogę mieć aniołki u Nas w sypialni. Druga sprawa -ilość płytek -jedni stosują dwie,inni jedna.. Jaka jest różnica? bo może mogę jeden monitor podzielić na dwa szkraby -pod warunkiem, że będzie działać bez zarzutów. Bede wdzięczna za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

U ja mam pytanie
Monitor oddechu -czy potrzebuje do niego niani? Doczytalam się,że przy Angelcare -ten aniołek stawiamy przy łóżeczku -moi chłopcy będą mieli swój pokój, więc... W jaki sposób ma informować to rodziców z drugiego pokoju -chyba, że czegoś nie doczytalam i mogę mieć aniołki u Nas w sypialni. Druga sprawa -ilość płytek -jedni stosują dwie,inni jedna.. Jaka jest różnica?Bede wdzięczna za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

My mamy katarek do odkurzacza, na szkole rodzenia mówili że fajnie się to sprawdza, termometr jeszcze przed nami śle wezmę z Was przykład i kupię ten microlife skoro tak chwalicie.
Twinsy ma mamy nianię z angelcare z monitorem oddechu, w zestawie były 2 płytki ale są też z 1 więc generalnie na maluszka taka 1 płytka powinna wystarczyć. Aniołka z niani stawia się u dzieciaczka w pokoju, działa jak nadajnik, wyświetla tez temp. I wilgotność a słuchawkę odbiornik u rodziców:) a co do tego czy potrzebna to już chyba każdy indywidualnie musi zdecydować. Ja chciałam mieć wszystko dla spokoju psychicznego a czy i jak często będę z tego korzystać okaże się w praniu;)

Odnośnik do komentarza

kamilaaa_n
Ja Wam mogę polecić termometr bezdotykowy z microlife, dokładnie taki: https://www.blizejciebie.pl/microlife-termometr-elektroniczny-nc-100-bezkontaktowy,1280_838_468,6143,1.html
Mam go od 5 lat, działa bez zarzutu. Mierzy też wodę i otoczenie. Podałam Wam linka z ceneo, więc cena powinna być w tym sklepie najniższa. Co do aspiratorka, to kupiłam taki zwykły na razie po 16 zł do ust. Jednak pewnie dokupię też do odkurzacza.

Też mam ten termometr i jest rzeczywiście bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza

twinsy
Mam do Was pytanie ;)
Monitor oddechu -czy potrzebuje do niego niani? Doczytalam się,że przy Angelcare -ten aniołek stawiamy przy łóżeczku -moi chłopcy będą mieli swój pokój, więc... W jaki sposób ma informować to rodziców z drugiego pokoju -chyba, że czegoś nie doczytalam i mogę mieć aniołki u Nas w sypialni. Druga sprawa -ilość płytek -jedni stosują dwie,inni jedna.. Jaka jest różnica? bo może mogę jeden monitor podzielić na dwa szkraby -pod warunkiem, że będzie działać bez zarzutów. Bede wdzięczna za pomoc ;)

Moja koleżanka przy bliźniakach kupiła 2 monitory po 2 płytki, ALE żaden z monitorów się nie przydał, bo dzieciaczki nie chciały jej spać osobno, a jak śpią razem to monitor nic Ci nie da, także może wstrzymaj się na razie z zakupem, zobaczysz po porodzie jak jest :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

28 tydzien- 1218 gram, bardzo zgrabne nogi, jak okreslila pani profesor, fika jak szalona, ciezko bylo zbadac, wszystkie narzady super poza serduszkiem. Ma wady, ale sobie dobrze radzi, wyhodowala sobie druga zastawke. Jest lekko tlusciutka, jest niewielka szansa, ze moze nawet sie przystosuje do zycia bez operacji z tymi wadami.
Ja za to mam faktycznie za duzy brzuch. Mam za duzo plynu owodniowego. Jesli za 2 tygodnie sie nie unormuje to trzeba bedzie myslec, zebym nie urodzila przed czasem.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze że maleństwo w porządku. I to chyba super wieści że jest szansa na ominięcie operacji ! ;)
Głowa do góry :D

teraz czekamy dwa tygodnie na dalsze wiadomości, ale skoro wszystko idzie dobrze to nie ma się co stresować !
Nawet jeśli będziesz musiała urodzić wcześniej, to plusem jest to że będziesz ją miała szybciej w ramionach ;)
trzeba szukać pozytywów ^^

Odnośnik do komentarza

hej,
pewnie wiecie ale tak piszę bo może nie wszystkie,w super pharm zrobili taką kartę mamy dzieci,coś jak rossne w rossmanie i na tą kartę mamy dzieci w super pharm są pieluszki pampers mega pack te granatowe w regularnej cenie 39,99 ale niestety od rozm 3 i co 10 paczkę kupuje się za 1 grosza, to tak dla ciekawości na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Moze sie wyregulowac. Okazalo sie w ogole, ze mam taka budowe macicy, ze dziecko nie mialo szans sie utrzymac. Malusia nie dosc, ze sie utrzymala, to jeszcze porozpychala sie tak, ze teraz jest za duzo miejsca i plynu. Zobaczymy jak dalej bedzie szlo, ale jestem dobrej mysli.

Ale mi pani profesor pokazala dzis myk bajeczny. Dziecko powtarza ruchy matki. Podnosilam rece, mala podnosila tez. Opuszczalam po kolei, mala opuszczala po chwili te sama reke. Trzeba bylo, zeby sie poukladala do badania, zrobila to po tym jak ja ulozylam sie podobnie. Niewiarygodne, ale widzialam to na wlasne oczy!

Odnośnik do komentarza
Gość Justa2016

Hej dziewczyny... Byłam dziś u lekarza z małym wszystko dobrze dostałam fajne zdjęcia jak szkrab się uśmiecha i nie mogę sie napatrzeć... Tylko,że troche waży za dużo 27tydz 1276g i ja też w ciągu miesiąca 3kg do przodu i musimy przejść na dietę :( mam takiego doła przez to:/

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki.
Właśnie zostałam sama ze swoim synkiem którego noszę pod serduszkiem....
Przyłapałam faceta na zdradzie....
Załamanie totalne. Piszę do was bo już nie wiem co mam robić.
Czuję się fatalnie psychicznie ;'(
Jest mi tak cholernie ciężko i przykro...
Kocham moje maleństwo i będę dla niego robić wszystko co najlepsze ale teraz nie mam głowy do niczego...
Mam nadzieje że wy chociaż macie wspierającego i kochającego faceta przy sobie. <---- tego wam życzę.

http://www.suwaczek.pl/cache/ef7484b3db.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...