Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

~lopasada
Hej. Dziewczyny doradźcie! Dostałam od internista na podwyższony poziom leukocutow w moczu furaginum teva bo miałam 8-12 w polu widzenia. Czy to bezpieczne? Czy ktoś brał, jestem w 17 tygodniu ciąży.

Ja dzis skonczylam brac furaginum dawke jaka mialam zlecona to 3x2 na dzien mam nadzieje ze wkoncu pozbede sie tych bakterii bo bardzo mnie to meczy i martwi... synka czuje od niecalych 2 tyg. dzis troche slabiej niz wczoraj ale staram sie nie zwariowac;-)
Dzis z meżem bylismy na zapoznaniu sie z oferta wozkow i znalezlismy wkoncu idealny.. dlatego radze wam pochodzic po sklepach a nie grzebac w necie bo to nie ma sensu trzeba ogladnac i sprawdzic wszystko np. ciezar, funkcjonalnosc i sterownosc. Jeszcze go nie kupilismy ale pewnie ten zostanie. Mezus kupil mi za to poduche dla ciezarnych...polecam:) czuje ze sie z nia nie rozstane hahaha...

Odnośnik do komentarza

Hihihi :D ciekawa jestem jak się zgramy ;)
Witaj mar.mi :D No uczucie nie do opisania, ja specjalnie się kładę w ciagu dnia chocby na chwilę i kładę rękę na brzuchu zeby poczuc (nie zawsze chce akurat się ruszyć, ale w większości daje o sobie znać). Najgorsze jak mowie narzeczonemu: "o!o!o! kopie! :D połóż rękę!" I wtedy Igunia się uspokoja :P ale raz się udało, więc mi wierzy, że sobie nie wymyślam tych ruchów :P

http://s5.suwaczek.com/201606197448.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam takiej potrzeby jeżeli chodzi o ciuszki :P mam 3 siostrzenice i jednego siostrzeńca i wszystko dostaje po nich :P ewentualnie kupie coś czemu nie będę mogła się oprzeć :D wanienkę ze stojakiem też mam po siostrze, przewijak także dostanę więc zostaje mi łóżeczko, bujaczek, wózek (rodzina mi oznajmiła, że wózek będzie w prezencie od nich, mam tylko powiedzieć jaki) no i kosmetyki, pampersy itd ;) także zostawiam to już na pod koniec ciąży ;)

http://s5.suwaczek.com/201606197448.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie . A u mnie 19 tc i gdzieś od 16 tc czułam lekkie ruchy z tym ze nie byłam pewna że to właśnie to (1 ciąża ) a id 2ch tyg juz namiętne kopanie , że chwilami bolesne. Muszę porozmawiać ze swoim ginem bo mam wrażenie ze pierwszy lekarz źle ocenił poczęcie bo aż niemożliwe żebym czuła takie ruchu. A dziś od 4.20 córa nie daje spać bo buszuje jak szalona.
Miłego dnia :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Tez juz czuje ruchy maleństwa od wczoraj tak się kręci :) zapisałam się do szkoły rodzenia. Pani mi powiedziała ze zalecają od 22tc-28tc. Jestem ciekawa jak będą wyglądać zajecia, ale bardzo się cieszę. Powiem Wam, ze nadal nie mam brzuszka tylko tak ogólnie się rozlalam. Za to jak leże to widzę jak się kręci, ze np z lewej strony jest głowa albo pupa. Nadal ciagle bym spała a jak u Was? Tez byście spały czy szalały?

http://s1.suwaczek.com/201606257448.png

Odnośnik do komentarza

Mi już piłeczka wyskoczyła, mimo że przytyłam dopiero 3 kg :) Drugi trymestr jest dla mnie łaskawy, bo odzyskałam siły po pierwszym. Pierwszy trymestr prawie cały przespałam/przeleżałam :)

Moja mała też od rana się wierci, niesamowite uczucie :)

Odnośnik do komentarza

liwka. .. u mnie też 3 kg na plusie i coś tam już widać ale ogólnie musze się chwalić żeby ktokolwiek wiedział ;) ja znowu w pierwszym trymestrze miałam bole brzucha wiec więcej leżałam niż chodziłam , spanie w ogóle nie wchodziło w grę w dzień jak i w nocy bywało różnie ... tak poza tym zero mdłości czy innych objawów typowo dla ciąży może z wyjątkiem bólu piersi i ich rozmiaru ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

U mnie już prawie 24 tydzień :-) Brzuszek juz mam duży, przytyłam 7 kg od początku ciąży . Ważne, że z moim synkiem wszystko jest wporzadku :-) codziennie czuje jak fika koziolki, szczególnie na wieczór jest najbardziej aktywny :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...