Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:) Moja z 19.04 a wczorajszy dzień i noc tez nam dały ostro popalić. Zazwyczaj mała budziła się raz w nocy na karmienie i dalej pięknie spala a wczoraj jak się obudziła po 24 tak zasnęła po 4 nad ranem. Trochę padnięta jestem i najgorsze że nie wiadomo jak dziecku pomoc. Juz sama nie wiem czy to gazy czy może żeby idą.

Odnośnik do komentarza

Moze i przez te upaly... sama nie wiem. Goraco mamy jak pieron. Ponad 35 stopni na zewnatrz a tu gdzie spimy w domu jest 28.... no idzie sie wykonczyc. Maly wszytsko pcha do buzi i to tak ze nie ma chwili zeby cos nie ciamlal. Dzisiaj zaczal gryzc gryzaki i to z takim zapalem ze szok. Malo co a zyrafie glowe odgryzie. Gryzie gryzie puszcza i placze... jest 2 po poludniu a spal od rana 25 minut... o masakra
Sprobuje go przepic woda moze mu sie chce pic z tego upalu. Jeszcze takiego dniaaaa jak dzisiaj to nie mielismy. Mam nadzieje ze nic mu nie jest. Temp. 36,8 wiec ok. Juz przezywam zeby nie byl chory.
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Rozbieramy sie do samego pampersa i chlodzimy... :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Do tego chyba mam jakiś kryzys laktacyjny. Juz był czas gdzie karmiłam tylko piersią i mała się najadala a teraz znowu butla z mm jest ja tylko w stanie zaspokoić. W piersiach wiadomo coraz mniej mleka ja się stresuje i chce karmić bo nie ma lepszej ochrony dla dziecka niż mleko matki a wychodzi tylko coraz gorzej. Zje z obu piersi i płacze dopóki butli nie dostanie. Jak tak dalej pójdzie to w ogóle stracę pokarm.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się, że zamówiłam jednak te mate skip hop. Wiem ze droga i wzbraniałam się przed tym długo ale no jak zobaczyłam tę w kolorze grey/Gold to koniec przepadlam i juz żadna inna mi nie odpowiadała. Mata nam jest konieczna do ćwiczeń bo u małej stwierdzono asymetrie i obniżone napięcie mięśniowe wiec ćwiczymy i rehabilitujemy. Dostaliśmy tez skierowanie na rehabilitację na nfz to terminy na styczeń. Po prostu śmiechu warte!

Odnośnik do komentarza
Gość mamusia2016

Atii ja nie karmię piersią, ale moja koleżanka też miała kryzys laktacyjny tak około 3 miesiąca, ponoć to normalne. Piła herbatki laktacyjne, przystawiala więcej do piersi i wyszła na prostą. Wiem, że łatwo się mówi, bo jest to na pewno trudne jak dzidziuś jest niespokojny, bo nie dojada, ale na pewno zazegnacie wkrótce ten problem!

Odnośnik do komentarza

Kurcze nie wiem czemu ucina mi te posty. Dam znać jak mata. Myślę że w poniedziałek najdalej we wtorek juz ja dostane. Najtaniej na allegro znalazłam.
Co do karmienia to będę walczyć bo wiem ze warto choć czasem czuje ze ta butla z mm byłaby dla mnie wygodniejsza ale chcę tak dotrwac do 6 mca chociaż. Pije herbatkę bocianka i femaltiker. Raz już miałam taki kryzys i udało się z tego wyjść wiec może i tym razem się uda

Odnośnik do komentarza

Aleksandra wpisujesz w wyszukiwarce suwaczki wiek dziecka. Tam krok po kroku wybierasz kolory wpisujesz dane dziecka i na koncu juz pojawiaja sie kody. Pierwszy kod z gory kopiujesz. Wchodzisz na swoje konto na parenting i tam gdzie jest sygnatura robisz wklej i wciskasz zapisz zmiany. Po 2 minutach po wejsciu na forum powinno juz byc :) jak cos nie wiesz to pisz. Ja tez troche do tego dochodzilam jak to zalozyc :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa dobry pomysł z tymi suwaczkami... jak maly tak męczy żyrafe to może jednak to te zęby go tak męczą... trzymajcie się dzielnie... może spróbujcie te chłodzone gryzaki może to mu jakas ulge przyniesie... u nas jeszcze zebow nie widac ale gryzaki czekaja juz w razie czego... tylko na ta zyrafe sie jeszcze nie wiem czy decydowac dawaj znacz czy jest jakas roznica miedzy nia a innymi gryzakami...

Atii współczuję kryzysu... może spróbuj kawę zbożowa pic... U siebie zauważyłam że produkcja się poprawiła jak się na inke przerzucilam z jakiejś tam innej zbożowej kawy... może przez ten jęczmień w składzie albo przez to ze mi zasmakowała i piłam parę dziennie...

pAeksandra mi sie wstawił suwaczek dopiero po skopiowaniu tego co było dla BBCode ... A brałam ze strony www.suwaczki.com

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Ufff sytuacja opanowana mam nadzieje ze to taki jednodniowy wybryk. Maly plakal i plakal wyslalam meza po mate. Kupil pierwsza lepsza jak to chlop :) polozylismy na niej malego i zaczelam sie nad nim wyglupiac, calowac po brzuszku, machalam zabawkami i powolutku Michas zaczal sie smiac. Bawilismy sie ponad godzine. Gryzaczki tez ciamlal oczywiscie razem z piastkami bo one sa najwazniejsze. Zmeczyl sie troche, usiedlismy, glaskalam go po glowce, kolysalam i powolutku zasnal na 3 godziny. Obudzil sie na chwile zjadl troszke i dalej polecial spac. Teraz juz wieczor a on niekapany spi w wozku.... tak mi szkoda bylo tej pchelki mojej ze nie budzilam go mimo ze juz spi 5 godzin. Nie wiem jak bedzie wygladala noc jak przespal caly wieczor... Niby nic nie widac jeszcze ale czuje ze to zeby tak mu daja popalic. Apetyt dalej kiepski.
MAMANIA zyrafki hymmmmmm sama nie wiem. Michac wszystko ciamka co mu daje do buzi. Troche mu pomagam bo ma problem z wcelowaniem do buzi ale nie widze jego wiekszego zachwytu nad zyrafa w stosunku do innych gryzaczkow. Zauwazylam ze lepiej mu jest trzymac taki zwykly gryzak silikonowy. Dopiero 2 dzien pracujemy nad gryzakami wiec ciezko powiedziec. Szczerze za taka kase myslalam ze to bedzie nie wiadomo co a to zwykla gumowa zyrafa. Ale to jest moje zdanie....
Super ze masz juz suwaczka teraz czekamy na kolejne.
Ok zabieram malego na ekspresowa kapiel, mleczko i spanie. Trzymajcie kciuki zebysmy chociaz troche pospali...
Milego niedzielnego ranka :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy czy i mi się udało wstawić suwaczka;-)
Mamania_123 widzę, że nasze Maluchy z jednego dnia;-)
Współczuję Wam dziewczyny tych nieprzespanych nocy:-\ Mikołaj póki co jest w miarę spokojny, może ten skok rozwojowy dopiero przyjdzie u nas.
Za to kryzys laktacyjny mam wrażenie, że już jest. Mały je może 1-2minuty a reszta to tylko ciumkanie. Zaczynam się zastanawiać nad dokarmianiem mm już.
U nas dziś chrzciny:-) Miłej niedzieli:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv2n0aa8rl7fnu.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa całe szczęście ze u Was już lepiej..  oby to jednak była jednorazowa akcja

Olenka27 o fajnie ze mamy w gronie ruwiesnika ;) Powodzenia na chrzcie! Daj znac jak maly sie zachowywał. My robimy we wrześniu i już się zastanawiam jak to będzie... A jak to u Was jest bierzecie wózek do kościoła? My się niedawno przeprowadziliśmy i w tym nowym kościele jeszcze chrztu nie widziałam bo jest tylko raz w miesiącu na jednej specjalnej sobotniej mszy... A w poprzednim to maluchy zawsze na rękach cała msze siedziały... Ale nasz taki dosyć niespokojny to nie wiem czy w bezruchu przez tyle czasu da radę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziecię dzisiaj kończy 'magiczne' 3 miesiące/4 trymestr i od dzisiaj liczę na przespane noce hehe...
pAleksandra - najlepszego z okazji 3-miesięcznicy :-)
Oleńka - spokojnego chrztu!
U nas chrzest 4 września, imprezę robimy w domu tylko dla najbliższej rodziny bo jak byśmy chcieli wszystkich zaprosić to by wyszło ponad 60 osób :/ i oczywiście gadanie, że jak to tak 'chodzimy do innych a sami nie zapraszamy' ehhh
Co do żyrafki Sophie, to ja chyba nie zainwestuje w tą rewelację, wydaje mi się trochę za duża na takie małe rączki..
Miłej niedzieli!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wliei33s0jpkjc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jhpt69bat.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...