Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale numer! zaraz wyrzuce tel przez okno! od rana nawet sniadania nie dali mi zjesc ktos dzwoni do teraz.. masakra nawet sie nie ubralam kocyk czeka a ja tylko gadam, i proszę wchodzę na forum a tu Melly nas wyprzedzila i urodziła :-) hehehe Gratulacje! i dużo zdrówka dla Ciebie i Wojtusia, oby ta zmiana na raczce samoistnie ustapila! trzymajcie sie ciepło!
Faktycznie pierwsza wilczyca :-)
Divana jakos z tym wywolywaniem to faktycznie juz jakos mocno biore to pod uwagę :-)
niby brzuch mam co chwilę twardy, ale juz znowu nie wiem czy to czasem maly tak mocno mi się nie wypycha i stąd to wrażenie..

Odnośnik do komentarza

Melly gratulacje!!! ale mialas nietypowy porod. i te 2 lozyska, nigdy nie slyszalam o czyms takim, ale dobrze ze to wszystko wpozadku. mam nadzieje ze z raczka bedzie wszystko ok. no i fajnie ze tak dobrze sie czujesz zaraz po porodzie :)

mam nadzieje ze pelnia jeszcze na kogos zadziala.

kurcze jakos dzisiaj bym ciagle cos jadla, musze zaczac nad soba panowac bo po ciazy bedzie ciezko taki nadmiar zrzucic :)

Odnośnik do komentarza

Mely gratulacje ! Śliczny syncio.
Już po porodzie i teraz tylko kwestia czasu zeby wydobrzeć ;)
Dzielna byłaś bardzo !
Mam nadzieje ze rączkę szybko sie wyleczy .
Paulina jedziecie po paszport ? Fajnie wam ;) pierwsza wyprawa samolotem ! A powiedz gdzie szukać informacji , tam telefonicznie sie umawiać trzeba ?
Anawee ale grzywa , piękny brunet ;)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Juliiax rozumiem.. ja zjadłam pól chleba z sledziami a teraz nic wiecej nie mam, a marzy mi sie kanapka z nutella.. nawet owoców zadnych nie mam.. nie chce mi sie isc nigdzie.. eh.. jeszcze mam lody i kisiel i chyba zdecyduje sie na kisiel.. :D

a tak poza tym to odplailam komputer i sledze nasze forum strona po stronie i uzupelniam tabelke.. bo jakos denerwowalo mnie to ze tam taki balagan..w sensie sporo rozpakowanych jeszcze nie bylo zaznaczonych.. swtierdzam ze zmudne to jest...

Odnośnik do komentarza

jak tak patrze do tabelki to widze ze juz niewiele nas zostalo... mam nadzieje ze do konca kwietnia ja tez zostane mama ... bo jakbym nie urodzila to mam do lekarza swojego dopiero 5.05 sie stawic na wizyte. nie chce tyle czekac. zeby byla ladna pogoda to wyszlabym gdzies z corka a tak to trudno, chyba wyciagne moje obrazki i zaczne wyszywac hehe, taka zdolna jak wy nie jestem zeby na drutach cos zrobic :))

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomózcie.. wydaje mi się ze urodziły jeszcze Hh99 Angi7 lub Agi77 jesli któras sie z Was pojawi dajcie znac kiedy i dane to uzupełnię, ale juz nie mam sily przeglądac tej masy stron.. mam tu jeszczce takie osoby których nie kojarze, jesli któras cos wie to tez dajcie znac: Pauu Claudia77 Dziewczyn Divana i Sysunia wogóle nie ma w tabelce.. no i pozostałych zostało nas.. 11 osób :-]

Odnośnik do komentarza

Simka KIngullek faktycznie Was nie ma.. na stronie 1809 jest wpis Veny a pod nim link do tabelki. Ja juz kompa wyłączyłam. Dodajcie sie do tab. Ja z kom nie umiem jej obslugiwac.. czyli z Wami jest nas 15. No i 3 dziewczyny których nie lucze bo wydaje mi sie ze juz rozpakowane plus Pauu i Claudia77 juz wieki chyba sie nie odzywaly wiec nie wiem co o tym sadzic.. tez pomijam poki co.

Odnośnik do komentarza

Chyba udao mi się dodac do tabeli. U mnie polozenie miednicowe (1 ciąza) wiec obligatoryjnie cc. Jak do poniedzialku nic się nie ruszy to dostane skierowanie na planowaną cesare. Bylam rozgoryczona ze mala nie ulozyla sie glową do wyjkścia, bylam nastawiona na porod naturalny z męzem no ale co zrobic.... cesarka bardzo mnie przeraza chociaz wiem ze istnieja kobiety ktore chętnie by się ze mną zamienily:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...