Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy byłam zawsze 200% pewna, co tam u mnie w brzuchu kiełkuje ;) No to widać tak to jest, że do trzech razy sztuka … dostałam dziś telefon z wynikami genetycznymi i poza cudowną informacją, że dzidziuś jest zupełnie zdrowy dowiedziałam się, że bracia będą mieli małą SIOSTRĘ do rozpieszczania. Wzruszyłam bardziej niż kiedykolwiek, bo z chłopakami nie było zaskoczenia. Ta malutka kruszyna zrobiła mamie psikusa i sprawiła tak samo dużą radość, jak i niespodziankę. Życzę tak samo dużo radości i wzruszeń wszystkim Kwietniowym Mamom w nadchodzących tygodniach!

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość yoanna bez logow.

Vena! Gratulacje kochana! Przedewszystkim tego że dzidziol zdrowy, no i oczywiście gratuluję dziewczynki! Czeka cię nie lada rewolucja w domu, a nawet powiedziłabym że detronizacja ;) Ta mała istotka niedługo zabierze ci koronę i tytuł najważniejszej i najpiękniejszej kobiety w rodzinie. Ale spokojnie, da się z tym żyć ;)

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki
Trzymam kciuki za badania
Vena wycisnęłaś ze mnie łezki a że siedzę w pracy to musiałam się pozbierać szybko he he.
Ja tak się nastawiłam na 2 chłopaka że jak usłyszę że córunia to będę musiała jakoś nastawić. Większość par pragnie parki a mi sie marzyło zawsze 2 urwisów
Mój wygląd i przepowiednia cyganki przepowiadają dziewczynkę.
Zawsze dowiadywałam się o płci około 20 tyg więc nie nastawiam się że na prenatalnym coś się dowiem choć umówiłam się z lekarką która ma bardzo dobry sprzęt i opinie.Powiem Wam że już się nie mogę doczekać tej wizyty.
Od jutra mam urlop i już nie wracam do pracy, choc troche mi smutno bo lubię swoją pracę ale dzidziuś najważniejszy zwłaszcza że wczoraj miałam znów jakieś brązowe upławy.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

@niunika29- ojej Ty też masz astmę? ja wczoraj byłam u pulmonologa, trochę rozłożyła ręce co tu by jeszcze mogła mi dać i tłumaczyła złe samopoczucie tym, że pierwszy trymestr to dla całego organizmu szok - ponoć organizm traktuje dzidziusia jak ciało obce i musi dostosować wszystko do funkcjonowania dla dwojga. Powiedziała, że powinno mi się ciut uspokoić w drugim trymestrze ale zwiększyła też ilość sterydu i zapisała jeszcze nowy inhalator. Ech!

@Vena127 - no cudownie po prostu!! gratuluję Ci Kochana z całego serca, strasznie się cieszę, że będziecie mieli dziewczynkę - braciom się przyda odmiana a i dla Ciebie fajnie na przyszłość - wydaje mi się, że każda kobieta powinna mieć choć jedną córeczkę :) ahh!

@Kumi, yo-anna - kciuki trzymamy :)

Mi z wróżby wychodzi pierwsza dziewczynka (oh jak ja bym chciała, żeby to była prawda) - w rodzinie męża się sprawdzają, robi się to z obrączki na nitce nad dłonią, czy któraś z Was zna? :)

Odnośnik do komentarza

gratuluje ze dzidziulka zdrowa i że dziewczynka super będzie mała księżniczka
kciuki trzymam za dobre wyniki badań
a jeśli chodzi o mnie to ja nadal stawiam ze będzie chłopak ale w czwartek na prenatalnych może się wyjaśni ja już parkę mam wiec co będzie to będzie byle zdrowe
znalazłam w necie chiński kalendarz płeć dziecka wyznacza według wieku matki i miesiąca zapłodnienia ciekawe czy się sprawdza tam mi też wychodzi chłopak a o wróżbie z obrączek nie słyszałam może dlatego ze sama nie mam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

@pralinka - ten chiński koleżankom się nie sprawdził więc ja w niego nie wierzę :D ta wróżba z obrączki to nie z Twojej - ze swojej nie wolno, osoba która robi, robi ze swojej obrączki nad Twoją dłonią. Wiesza się obrączkę na nitkę, na otwartej dłoni 'macza się' 3 razy (góra, dół pionowo) i następnie nie ruszając ręką czeka się jak zacznie się obrączka ruszać (zatacza koła albo huśta się w przód i tył) - koła to dziewczynka, to drugie to chłopiec. By sprawdzić kolejne dziecko znów macza się na dłoni i to samo - powtarza się aż do momentu kiedy stanie w miejscu (to też pokazuje ilość dzieci). Mi się z tego chciało śmiać, ale w rodzinie męża sprawdziło się wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno będę mieć Mime Xari ale planuję kupić używaną w dobrym stanie (wówczas koszt ok 3 tys za wózek + fotelik 720, a nie 5100 za komplet..). Wczoraj kupiłam pierwszy dla dzidziusia kocyk i spodenki na dziewczynkę (nie mogłam się powstrzymać, najwyżej odłożę je na drugie :) )

Odnośnik do komentarza

no jak ktoś planuje kolejne maleństwa to może inwestować ale ja nie planuje kolejnego bobas wiec nie wiem sama czy kupować taki drogi ja sama nie wiem jaki chce muszę się wybrać do jakiegoś dobrego sklepu i zobaczyć te wózki na żywo pomacać bo tak w necie to nie to samo ja myślę ze po prenatalnych też pójdziemy na pierwsze zakupy dla maluszka

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

Vena127
Dwa razy byłam zawsze 200% pewna, co tam u mnie w brzuchu kiełkuje ;) No to widać tak to jest, że do trzech razy sztuka … dostałam dziś telefon z wynikami genetycznymi i poza cudowną informacją, że dzidziuś jest zupełnie zdrowy dowiedziałam się, że bracia będą mieli małą SIOSTRĘ do rozpieszczania. Wzruszyłam bardziej niż kiedykolwiek, bo z chłopakami nie było zaskoczenia. Ta malutka kruszyna zrobiła mamie psikusa i sprawiła tak samo dużą radość, jak i niespodziankę. Życzę tak samo dużo radości i wzruszeń wszystkim Kwietniowym Mamom w nadchodzących tygodniach!

Gratuluje, w którym tyg miałaś badanie... ?? Znasz już płeć zazdroszczę ;)

Odnośnik do komentarza

kumi,yo-anna trzymam mocno kciuki! Ale musi być dobrze!

Claudia dokładnie to jestem w 13tc+2d. Prenatalne robiłam 12tc+3 i z USG lekarz nie chciał się wypowiedzieć, choć ja z mężem nic się nie dopatrzyłam między nóżkami ;) Wczoraj za to przyszły wyniki z krwi testu Harmony (taki dokładniejszy pappa) i tam sprawdzają chromosomy płci dziecka- wyszły XX, więc tu już nie ma pomyłki :D

Miila moja teściowa wróży i stawia horoskopy, zawsze się strasznie broniłam przed nią. Poza tym wróżyła mojemu mężowi, że z naszego związku to nic nie wyjdzie, bo jestem uraniczna dziewczyna, a my za sobą świata nie widzimy.

Detronizacji się nie boję, tylko tego że dziewczynie choroby przekaże tarczyca, przydatki itp. Pocieszeniem jest to, że o nich wiem i zawsze mogę jej pomóc zanim choroby się rozwiną. Będzie inaczej niż ze mną, gdzie wszystko musiałam sama zdiagnozować.

Sylwia2608 super brzusio :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Brzuszkowe zdjecia przeslodkie moj brzuch juz wystaje ale to raczej macica wypłynęła obręcz lipidową zgromadzoną przez ostatnie 3 lata korpo i braku czasu na sport:(
Vena pozazdrościć teściowej, im więcej o niej piszesz tym bardziej doceniam swoją, ufff. Dzis przyjedzie na dwa dni, przywiezie trochę swoich specjałów, bo ja już nie wiem co tu jeść, wszystko mi już bokiem wychodzi.
Miila bierz leki i dotleniaj dzidzię. Bedzie dobrze!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...