Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie czytam i myślę, co to za zdrobnienie Ensueno ;) bardzo ładne.
Mojemu mężowi trudno dochodzić. Dwa razy już doszliśmy do porozumienia to i tym też się uda ;)
Przy pierwszym bardzo chciałam Gretę to wszyscy z jego rodziny na mnie naskoczyli, więc teraz nie chcę mówić, żeby mi ciśnienia nie podnosili

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Przystojnego masz syna! Duży już chłopak z niego, na pewno będzie super bratem.
U mnie starszy (3 lata) bardzo przejęty i czeka na małe baby, za to może być problem z młodszym 21 miesięcy, bo jak tylko wezmę na ręce małe dziecko to biegnie do mnie i mówi "mama nene baby"… mam nadzieję, że nie będzie zazdrośnikiem o najmniejsze.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Niunika29 doskonale wiem co czujesz ja swoje aniołki straciłam w 10 i 19 tygodniu Ale nadal wierze ze wszystko będzie dobrze. ZAWSZE BĘDĘ MIAŁA MOJE MALEŃSTWA W PAMIĘCI ZOSIA MIAŁA BY WŁAŚNIE 4 Mc i 20 dni Co tydzień chodzę na grób dzieci nienarodzonych i wiesz na początku było mi bardzo ciężko płakałam jak juz wchodziła na cmentarz a teraz już jestem spokojniejsza bo wiem ze tak musiało być ze Bóg tak chciał potrzebował jej tam na górze i wierzę że ona czuwa nade mną tam z góry Zawsze będzie w moim sercu i Pamięci
Coroczna msza za dzieci nienarodzone jest 15 października jak by któraś z Was miała potrzebę pójść

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3k617pkqzf.png]
http://s9.suwaczek.com/201604042750.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfaru6bdogya69q4.png

Odnośnik do komentarza

Niunika strasznie wspolczuje dramatu przez ktory przechodzisz. Ten palący bol powoli ucichnie, ale pamiec bedzie zawsze. Wiekszosc z Mam tutaj ma swoje Kochane Aniolki w Niebie, ja gleboko wierze, ze to co sie wydarzylo mimo ze okrutne jest lepszym rozwiazaniem dla nich i dla nas.
Gleboko tez wierze ze niedlugo znowu bedziesz sie cieszyc malenstwem pod sercem. Zrob tylko wszystkie badania u dobrego lekarza i bedzie dobrze. Sciskam bardzo mocno!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

@Niunika - ja też jestem przekonana, że będziesz tulić zdrowe maleństwo w ramionach i że się uda, że wszystko będzie dobrze. Jak czytam takie historie to myślę w ten sposób, że widocznie tak musiało być, że tak miało się stać, choć to okropnie przykre :( mówi się, że wiele poronień i zatrzymań akcji serduszka jest spowodowane przez wady, być może dzidziuś wiedział, że nie da rady. Skup się na sobie Kochana, oddychaj głęboko, nie wstydź się płaczu, smutku i żalu - to normalne, a więc płacz ile wlezie, jak tylko Ci to pomoże. Ściskamy Cię mocno, trzymaj się :*

Odnośnie imion - my mamy tylko dla chłopca pewniaka i będzie Jeremi, dla dziewczynki podoba nam się kilka, m.in (kolejność przypadkowa) : Matylda (ale mąż uważa, że to gruba wielka baba), Melisa, Rozalia, Aurelia, Sara, Pola, Bianka, Mila, Milena, Lena (ale to smutne, że już ich tyle :( ), Lidia, pewnie jeszcze kilka ale na szybko nie mogę zebrać myśli :P

Odnośnik do komentarza

NIunika....trzymaj się ciepło i wypłaca jeśli masz taką potrzebę. Daj sobie czas a już niedługo snów będziesz nosić pod sercem.nowe życie.

Vena127 gratuluję wyniku pappa.ja miałam odebrać swój w pon ale nie ma genetyka i dopiero pod koniec tygodnia pewnie się uda.

Co do imion to jakby miał być syn to już dawno mieliśmy ustalone ze będzie ANTEK bo mamy juz Franka☺ale ze będzie dziewczynka to ja się skłaniam ku JAGODZIE, ale mój mąż kręci nosem i wolałby Klara albo Łucja mnie się podoba tez Marysia ale moja teściowa tam ma na imię. ...

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o przeziębienia to polecam tez herbatę z lipy z dodatkiem soczku z aroni
dużo pić
dużo witaminki C
z czosnkiem uważaj bo to naturalny antybiotyk można go przedawkować
jak byłam w pierwszej ciąży to pamiętam mama mi robiła takie dziwne mikstury ciepłe mleko czosnek i trochę miodu ohydne w smaku zapach tez fatalny ale pomagało

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...