Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale tak dla porównania dziewczyny, to w Polsce bardzo rzadko już nie masz USG na każdej wizycie.
Ja następne będę miała za 8 tygodni, chyba, że coś będzie się złego działo…

Za to u mnie znieczulenie zoo, czy wybór powodu (sn/cc) to jest standard. Gdyby ktoś się odezwał tu do mnie jak na porodówce w Polsce przy pierwszym porodzie to by stracił pracę. Generalnie wolę rodzić tu niż w najlepszym szpitalu w Polsce. Różnica jest kolosalna.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Później wrzucę zdjęcie, bo mam jak macha ręką :D. Mąż wziął do pracy żeby zrobić scan dziadkom. Nie usiedziało w miejscu tylko ciągle zmieniało pozycję często o 180 stopni,a nie tylko z boku na bok. Fajnie było patrzeć na te harce, choć wiem, że za miesiąc już będę to wszystko czuła i już mi się słabo robi na to, co będzie od 6 miesiąca moje żebra będą skopane i nie wiem jak będzie trzymał szew od zrobionej przepukliny :/ jak znam życie to puści obok i znów będzie trzeba robić :(

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jako dumna mama muszę się pochwalić najstarszym synem: od 9m nie nosi na dzień pieluchy, tylko na noc. Wczoraj powiedział, że jest duży i nie chce pieluchy … pierwsze koty za płoty, dziś rano wstał suchy :)
Aż mi się gęba śmiała, że mam takiego "dużego" syna. To jest wiek od którego lubię spędzać czas z dziećmi, kocham swoje dzieci, ale zanim można się z nimi dogadać irracjonalność maluchów mnie dobija.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz jak jest Flawia, co za dużo, to nie zdrowo. U mnie średnio nie rusza się tyle, co u innych rusza, więc można mieć dość, kiedy nawet w nocy przez sen czujesz jak skacze. W dodatku im zdaje się zupełnie nie przeszkadza brak miejsca pod koniec, jak ma ochotę się przeciągnąć to czuję nogi w żebrach, a ręce na pęcherzu, aż matce tchu brak nie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Masakra... tak się dobrze czułam przez ostatnie tygodnie a dziś po pracy tak mnie zaczęła głową boleć ze aż zaczęłam wymiotowac... fatalnie się czuje... chyba najgorzej jak do tej pory. Co do włosów to od dobrych 5 lat farbuje na intensywny rudy ale ostatnio się wstrzymała przez zapach właśnie wydawało mi się ze nie dam rady. Znalazłam zatoki w sklepie fryzjerskim super odżywkę pachnie truskawkami i maskuje odrosty odświeżając kolor. Do blondi tez była ; ) czytam jak piszecie o badaniach i juz nie mogę się doczekać swojego za tydzień; ) mam nadzieje ze wszystko będzie super ;) na początku miałam dziwne wrażenie ze nie dam rady ze na pewno coś będzie nie tak pewnie to przez ten strach i panikę w którą wpadłam ;) teraz myślę inaczej. Miałam też okres kiedy codziennie śniło mi się badanie USG i ze coś jest nie tak potem kolejny tydzień noc w noc śniło mi się ze moi rodzice mają do mnie straszne pretensje o jakieś bzdury i okropnie na mnie krzyczą. .. na szczęście mi przeszło; )

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Poczujesz Sylwia2608 i to będzie bardzo wzruszające, tylko pod koniec ciąży to już wszystko przeszkadza i dlatego tak mówię. Z drugiej strony to czuję, się bezpiecznie odkąd czuję ruchy, bo mam jakiś punkt odniesienia czy wszytko jest dobrze.

Ja mam kiepsko z zapachami kosmetyków już trzeci szampon i odżywia, a włosy to już codziennie myje tak mi się przetłuszczają, co zwykle mam suche :/

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena super zdjęcie.
Miila ja też kakao piję rano i wieczorem, a w dzień herbata z cytryną, imbirem i słodzoną miodem, próbuję wodę ale dużo nie wypiję:(
W pierwszej ciąży zczaiłam że takie bulgotki to ruchy dziecka ok 22 tygodnia, w tej myślę że już wiem o co chodzi to może szybciej, uwielbiam te uczucie :)
Co do zabiegów to nie wiele można wszelkie z użyciem prądu, ultradźwięków i mocnego ścierania naskórka odrzuca się:( polecana jest pielęgnacja jak najbardziej ale nic inwazyjnego, ogólnie to zabiegi dla cer wrażliwych, alergicznych, no i fajne są domowe zabiegi.
na zapobieganie rozstępów fajny jest peeling z kawy mielonej, sól drobno ziarnista, ciut cynamonu i kilka kropel oliwy i wody. tylko za długo nie można się masować

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3koh6kfxsn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...