Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miszka ale słodka Jadzia :)

Malaga butki super! Swoje robiłam na rozmiar 0-3m i wielkość podeszwy 9cm więc będzie ok.

Dziewczyny właśnie zjadłam swój ostani posiłek! Mąż mnie zabije jak się dowie i osierocę dzieci … ale przynajmniej najadłam się przed śmiercią… zabije mnie, bo zrobiłam placki ziemniaczane. Mniam :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Melly ja tez kakao bardzo czesto pije :) no i kupilam kolejna makrele :) a przepis prosty, ogorek kiszony(ok.2), cebula lub szczypiorek, papryka slodka w proszku, pieprz, i troszke keczupu, no i majonez, czasami jajka (ok.3) zawsze robi wieczorem by sie jeszcze przegryzla przez noc. Ogolnie robi na czuja jak on to mowi. Na szczypiorku jest duzo delikatniejsza.

Bylam w kościele a teraz znow leżę i płacze ze śmiechu :) pozdro dla Jadwigi i Waclawa :P
Przy depilacji licze na męża, nie umiem do lusterka..
Malaga piekne te butki, dziekuje za przepis :) podejme sie tematu tylko na razie musze pamietac by sobie zanotowac wsztlystlie Twoje posty dot. Tematu :D mi marza sie bialo zielone :D i mam nadzieję ze podolam.

Odnośnik do komentarza

malaga jeść można tylko robić nie :P
Jak stoję dłużej niż parę minut to skurcze macicy mi się wzmagają… od ostatniego KTG kazali się oszczędzać, cokolwiek to znaczy bo na nogach jestem może max do 2h przez cały dzień, a tak to tylko łóżko :P
Mi to już za jedno kiedy się urodzi, ale mąż targuje się o 14 dni, bo mają wdrożenie projektu i chce zamknąć przed porodem ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Cholera, wcielo mi takiego dlugiego posta...Idę sobie to zrekompensować i wciąc pastę z makrelki, smaka mi zrobiłyscie :) I sałatkę jarzynowa musze zrobić bo mąż będzie nieszczęśliwy ze na obiad naleśniki. ..
Dla niego obiad bez ziemniaków i mięsa to co najwyżej przystawka

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Natcóż za hipnotzujace spojrzenie ma ta Twoja kocia mordka. ...
Malagapewnie ze wejdzie,na takie mini nozie,zresztą to na szydełku jest więc się rozciągnie ewentualnie

Ataano za dobra,ale biedny taki po dobie w drodze bez spania...Jak tu chłopa nie nakarmić ;)? A jakie śniadanko będzie :)

Potem zegnajcie groszki kukurydzę. , eh. ..

Vena Ty może jednak odpuść te placki albo chociaż na krzesełku ..
Ja tak właśnie gotuje,da się. .

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

o kurde! malaga - bomba te buciki ;D
Hm.. temat lewatywy faktycznie rozbrajający, ja myślałam,że taki czopek wystarczy..
heltinne - ale Ty pędzisz z tymi robótkami, co chwile coś udaje Ci się skończyć [;
heltinne - ja się już nauczyłam, żeby przed każdym "opublikuj" post go sobie skopiować, by mi nie ucięło..
tak piszecie o tej makreli dziewczyny i mi się tak marzy taka wędzona ciepła rybka.. no bo się zastanawiam, czy Wy wędzoną wcinacie?
Mi się udało parę rzeczy poprać dla brzdąca ale stoję i myślę co do jakiej szafki mam wpakować i po prostu odkładam to na bok.. nie umiem rozplanować szuflad (głupia!)
hm.. ja nei wiem jakie tętno, bo sobie nie mierzę ;P
aa!Ja też mam buraski! Tosia i Trabi [;

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44893.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Unatu pędze, żeby wyrobić na czas, a jest go coraz mniej...Tak naprawdę to tempo mam żałośnie słabe, dziś robiłam 2"ubranka" na koszyczki wiklinowe, na raty prawie cały dzień. ..dramat. Kiedyś poswiecilabym maks godzinę, a pewnie i mniej...A teraz siedzę góra 10 min i musze robić przerwę.

Makrelki w puszce, w pomidorach. Norka dobre mają, chociaż wybór żaden, chyba tylko 1 firma, więcej nie znam

Ale Wy kociary jesteście. , jak stare panny ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

heltinne - ale ja Cię za samozaparcie masakra podziwiam, ja nie umiem się zmobilizować, jak na razie tylko odkładać potrafię, ale to już pisałam moje smęty, nie będę tu psuć dobrego humoru dziś nam [;
kurcze mam dziś apetyt na wszystko i wciągam jak odkurzacz, mąż sobie kupił karmelowe mleczko słodzone, to w tubie, no ale z pracy wróci dopiero za godzinę.. cuż kusi.. <;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne stare panny w dodatku w ciąży;)
Nat świetna kocia mina, super fotka. A u unatu dwa śpiochy. Wszystkie bure kotki trochę do siebie podobne.
PaulinaNo jaka ty szybka jesteś! Dopiero co kupiłaś materiały. Fajnie wyszły te literki.
Vena uwielbiam placki ziemniaczane, zwłaszcza jak mąż zrobi, jemu jakieś lepsze wychodzą. Ale odchorowałam je ostatnio, żołądek mnie bolał pół nocy, więc na jakiś czas plackom mówię nie.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Heltinne smażenie to pół biedy, zrobiłam 4 dla siebie, a reszta miski czeka na męża ;) gorzej było trzeć… parę podejść było do kilku ziemniaków, bo po każdym odpoczynek…się ochotę miałam taką, że się nie dało inaczej.

Unatu przybij piątkę, mam dziś taką fazę, że wciągam jak odkurzacz … nigdy tak nie miałam :/

Oj zazdroszczę kociary, mój mąż nie lubi zwierząt w domu i za każdym razem jak nudziłam o kota to mi dziecko zrobił :P
Ale po tym jak się Klara urodzi ma pozamiatane, będzie w domu kociak :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Unatu ja w odkładaniu na później jestem świetna :)
Ale presja czasu działa na mnie mobilizujaco, a pewnych rzeczy nie przeciągne w czasie z wiadomych względów.....
Zerkam na suwaczek,niby mi więcej czasu niż wielu z Was zostało ale jednak tak coraz mniej.

Moze daj znać mężusiowi żeby kupił 2.mleczko po drodze z pracy ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena placki ziemniaczane? ooo niee, uwielbiam je! chyba sobie jutro zrobię :))

Secondtry kurcze, rzeczywiście nie wiadomo ile odliczać, dowiedź się tam co i jak i im powiedź, że uważasz, że to troszkę za szybko - wtedy wysuną swoje argumenty i jeśli tak uważają, że jest ok to pewnie Cię do tego przekonają medycznym wywodem :)

PaulinaNo super wyszło!

Jutro mam wizytę o 8 rano, także poproszę o kciuki, zapytam o te spadki wagi i skurcze, to też wizyta kwalifikacyjna do szpitala za jednym zamachem, ciekawe jak ten mój synek się ma :)

Odnośnik do komentarza

Niestety mój blender aż za dobrze sobie radzi z ziemniakami … tak więc żeby w ogóle dało się zrobić placki 60%ziemniaków mysi być ręcznie na tarce starta…
Masz rację Heltinnechyba muszę dokupić tarkę do robota, żeby maszyna w końcu za mnie to robiła ;)

Miila zaciśniemy kciuki z Klarą :)
Paulina ślicznie Ci zdolniacho wyszło

A propos gastrofazy: mój starszy zjadł wczoraj w ramach kolacji (rozciągnięte na 3h): jeden trójkąt pizzy, 100 g kurczaka z grilla, croisanta z migdałami, kubek mleka, jabłko, a na koniec po kąpieli nieśmiało poprosił o kiełbasę i kromkę chleba… miałam oczy jak 5zł… bo w przedszkolu pół godziny przed wyjściem jedzą kolację … pójdę z torbami w czasie jego okresu dorastania …

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...