Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena trudne jest podejmowanie decyzji o takich wydatkach nie do konca potrzebnych, ale tyle razy wdpominalas o szybkim powrocie do formy woec jest to dla Ciebie bardzo ważne, i musialas sobie odmowic tdgo kursu.. ja myśląc w ten sposob kupilam te buty co w moim wykonaniu jest dziwne i szalone.. wiec.. moze upchniesz koszty za ten sprzet w marcu?? Jeszcze tylko pare dni do niego zostało :)

Odnośnik do komentarza

Ataa myślę bardzo podobnie. Fakt te zmiany ciążowe to coś czego nie umiem zaakceptować, bo po 3 ciążach mój brzuch już jest daleki od oryginału … na szczęście mąż nawet się o to nie zająknie, bo wie że mam kompleksy na tym tle. Tak więc jedynie muszę przekonać sama siebie, że będę systematycznie korzystać. Jak sama wiesz siebie łatwo przekonać :) więc raczej zakup należy uznać za dokonany, tylko dostawa będzie w marcu :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziękuję!! jesteście najlepsze, poważnie, nie sądziłam, że będę tu miała takie wsparcie w KAŻDEJ tematyce :) mąż dał się przekonać, że czarna idzie do lamusa, zgodził się na nową ale nie za milion monet i już sama mam coś wybrać, żebym 'nie jęczała potem'.

Nat :**********
Heltinne tak, to jest zdjęcie tego pokoiku, który mi się tak podoba, pochodzi z bloga Vivi&Oli, swoją drogą jak tam mama przerobiła im komodę.. załączam zdjęcie - dla mnie mistrzostwo!

Filtry Britta ja mam dzbanek i regularnie kupuję ich filtry, wcześniej miałam Zelmera i nie ma co porównywać, ten nam służy już 2 lata i wygląda jak nowy, a Zelmer popękał po miesiącu. Filtracja - w czajniku nie ma ani ziarna kamienia, daję ją też kotom do picia i podlewam kwiaty - rosną jak szalone :)

Magda najlepiej popytać znajomych czy rodzinę o sprawdzoną ekipę, my mimo, że w rodzinie mamy osoby, które się na tym znają, mieliśmy ekipę z polecenia, która tak kombinowała, że szok po prostu. Nie chciało im się pracować, więc jak tylko jechaliśmy do domu (wynajmowanego), to wywalali specjalnie korki, dzwonili do nas, że nie mają klucza do skrzynki, więc już jadą do domu :D, palili mi w mieszkaniu faje, choć wyjście na taras i ogród i bardzo o to prosiłam, załatwili płytę betonową i wielką kafle (strata moja, nie mała..), można by tak wymieniać, miałam na nich takie nerwy...
Wiele rzeczy zrobiliśmy też sami, ja ogarnęłam np. listwy przysufitowe łącznie z gładzią na nich, szlifowaniem i malowaniem, wyglądają idealnie i są cudowne, mąż z kolegą układali podłogi, malowali ściany.
Kuchnie z Ikei ma moja mama, jeśli chodzi o fronty - wysoki połysk to jest różnica między tamtymi a moimi ale trzeba zobaczyć inne, żeby dostrzec, bloomy śmigają tak jak i ze studia kuchennego, bo to te same systemy, ogólnie można zrobić fajnie, choć koszt wcale nie jest taki mały jakby się mógł wydawać no i polecam blat jednak nie z Ikei.

Vena a co to za urządzenie? :D pokaż koleżankom!
Ja na pewno się przejdę kilka razy do kosmetyczki na coś ujędrniającego ciało, kiedyś byłam na serii w takim bawełnianym body, gdzie Pani zasysała moje cielsko specjalną maszyną co redukowało cellulit i ujędrniało ciało, fajne, ale to było dawno temu.

Odnośnik do komentarza

Vena powiem Ci, że nie zaufałabym takiej domowej formie tego zabiegu, gdyby nie to, że Ty to zachwalasz, dodam sobie do zakładek, a nóż kiedyś mi się przyda :) Zawsze uważałam, że trzeba mieć wiedzę robiąc takie rzeczy i nie bez powodu kosmetyczki są po studiach :P
Póki co kupiłam te plastry na blizny po CC, są mega wielkie, wiec może uda się je przecinać na pół :)

Heltinne ja chyba na jego miejscu też bym odpuściła :P czasem są biedni z nami, ech! ale co zrobić :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne no można przepaść, choć ja ich nie czytam/nie oglądam juz teraz, bo za bardzo komercyjni się stali, wiadomo, że to kasa ale są blogi, które nie dają tego odczuć :))
To jednak jeden z najpiękniejszych dziecięcych pokojów jaki widziałam.

Odnośnik do komentarza

Ps. Mój dzidziuś tez się tak tłucze, czasem jak się nagle wyciągnie to aż mnie zatyka. Położyłam ubranko na wyjście ze szpitala na przewijak i przepadłam, to tak blisko już!!!! I nie dowierzam dalej w to, że to nasz dzidziuś, że to my jesteśmy jego rodzicami, że będę go mogła tulic ile chcę!

Odnośnik do komentarza

Miila wiesz, gdy wyobrazenie o tej chwili staje sie rzeczywistoscia, czlowiek zdaje sobie sprawe, ze tego cudownego uczucia nie da się z niczym innym porównać...
Choć przeżywam to poraz trzeci wciąż niewiarygodne wydaje mi się to, że wkrotce na świecie pojawi się mały człowieczek, które dałam życie. ♡♡♡...
Dla Was spodziewajacych się pierwszego dzidziusia musi być to totalnie abstrakcyjne...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila Heltinne przeczytałam was i się popłakałam. Tyle razy wyobrażam sobie jak to będzie nosić w sobie dziecko a teraz nie mogę uwierzyć że to już tak blisko... juz nie mogę się doczekać... i tak jak ty Miila czekam aż będę mogła sobie ją tulic i kochać i całować i będzie taka moja i śliczna. Leżę sobie obok mojego harapiacego męża, patrzę na niego i zastanawiam się po kim nasza córeczka będzie miała uszy i nosek, do kogo będzie miała podobne stopy i paluszki...
Nie mam jeszcze łóżeczka a kosz dla małej stoi złożony bo inaczej spał by w nim kot ale lubię wyjąć sobie z komody takie małe body albo pajacyk i popatrzeć jak malutka będzie moja kruszynka :) nawet mój mąż który bał się dotykać brzucha ostatnio położył na nim rękę i mówił do małej żeby tak nie kopała mamy :) zbliża się wielkimi krokami czas porodu i wszystkie chyba robimy się bardziej emocjonalne. Będę mamą :D juz nie mogę się doczekać :D
Zabawne ;) mała tak nagle i z zaskoczenia mnie kopnela że aż sie wystraszyłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja drugie a i tak abstrakcja, ze mam w brzuchu dziecko a pozniej bedzie biegalo. Teraz jak corka taka zywa to nie moge uwierzyc ze nosilam ją pod sercem.
Ah te dzieciaczki takie zależne od nas.

W sb mąż maluje pokój dzieci, az sie boje jak ciemny róż z turkusowym wyjdzie. Nie znalazlam tego koloru z tych lodowych ktory chwycil moje serce na reklamie w jakims sklepie.
Ja jeszcze mam firane od tesciowej taka stara biala ale ciagle nam wypada z glowy zmierzyc i teraz juz tyle kosztow ze nie kupie nowej. Juz przy ur corki miala byc ale wtedy byly inne problemy.
Jak wszystko dobrze u gin w pt bedzie to w nast tyg farbuje wlosy i biore sie za ubranka Synka.
A dzisiaj mam jiz tak tluste wlosy bo zle sie czuje a u mnie mycie to wysilek suszenie itd.

Vena ja przez ta ciaze na zadna plaze sie nie wybiore, mielismy kupic basen do ogrodu, zobaczymy czy da rade. Ja kiedys super figura nie potrafie zaakceptowac siebie takiej, choc maz ciagle mnie adoruje to mam lustro, on tylko ze jestem w ciazy, ale ciaza zniknie brzuch zostanie wiec jego gadanie mnie nie pociesza.

Ja juz zakupilam skakanke z licznikiem, musze znalezc cwiczenia jakies (chodakowska chyba zbyt drastyczna przy karmieniu), dieta zdrowa ah te te truskawki śliweczki mniam wiec chyba szybko wroce do zywych i pieknych :D
Nigdy nie zapomne jak w szpitalu lekarz chcial dac na porodowke w 35 tyg i jednak odlozyl decyzje to mowie mezowi zeby kebaba prxywiozl, bo dlugo czegos takiego nie zjem, za 5 dni jednak porodowka wiec dzien przed jeszcze Mc maz przywiozl. Niby taka patologia ciazowa zdrowe odzywianie a codziennie kebaby pizze zamawiane na oddzial, te ktore mogly chodzic kupowaly sibie hot dogi chipsy. Najsmieszniej bylo jak "nowe" ukrywaly przed poloznymi ale one sie nie wtracaly.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

A jeszcze tak Wam powiem, czytajac rodzace marcóweczki, to pamietam ze idac rodzic czulam taka tesknote ze nie wiem kiedy kolejna ciaza, ze fajnie, ze corka sie urodzi ale nie poczuje juz jak kopie itd. Mimo lezenia w szpitalu to tamta ciaza naprawde byla cudowna. Ta jest ciezka bo przy malym dziecku i taka "odrazu" ale planowana. Czesto gadam ze chce juz tulic synka i miec za soba ciaze ale zapewne kiedys zatesknie za tym stanem jak dzieci beda wieksze tyle ze juz 3 nie planujemy bo 2 sie razem wychowa a 3 byloby jak jedynak.
Moja kolezanka ma 7letnie blizniaki i gadala ze moze kiedys itd ale raczej nie a teraz jak u niej rodza sie dzieci w rodzinie to juz cos ją bierze i mnie podpytuje o ciaze :)) mam nadzieje ze moje 2 dziecko wplynue tak na siostre choc mloda 21 lat ale ciagle gada o dziecku i chlopak starszy od niej troche.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Oh dziewczyny tyle tematów poruszonych, ze aż nie wiem od czego zacząć :)
Vena jak masz jakieś sprawdzone sposoby na przywrócenie ciała do normalności to chętnie skorzystam :)
Chociaż nigdy nie należałam do szczupłych kobiet to chciałabym zeby to sie zmieniło, a teraz po ciazy bedzie dobra okazja by mieć fit ciało, ohh ile razy o tym myślałam. Ale pewnie w te wakacje bede musiała zamienić moje bikini na jednoczęściowy strój :( Ale mam tez w planie wybrać sie na poporodowy masaż do tajskiego salonu bo maja taki w ofercie i jestem ciekawa działania :)
Heltinne GroszekNo jak ja wam zazdroszczę tego usg.. U mnie to juz raczej nie ma szans. A i heltinne dzięki za info o promocji w kid i princess zaraz sobie zajrzę :)
A tak przy okazji doświadczone mamy, pytanie bardziej intymne. Czy jak ostatnio zauważyłam jednorazowa brązowa plamkę na wkładce, bez wonna i bez żadnych innych oznak infekcji, to może oznaczać skracanie szyjki? Mały rusza sie normalnie i to było tylko raz.

Odnośnik do komentarza

Paulina mysle ze nie masz sie czym martwic, zywa krew jakbys zobaczyla to tak.. no i pofobno teraz juz moga sie pojawiac nici krwi w sluzie ale nie pamietam czym to jest powodowane.

Tez sie wzruszylam czytajac o Waszch wyobrazeniach o tuleniu dziecku..
Js wczoraj na tym masazu jak dostalam lalke to poczulam sie tak dziwnie niezrecznie, ale w ktoryms momencie odplynelam masujac stopkę i myslsc zejuz niedługo bedzie to stopka mojego malugkiego Robercika ktory bedzie taka mieszana kopia nas, no i walczyla poznidj ze lzami w oczach do konca..

Dzis juz mialam spokojniejsza noc, ale jak wsalam do meza to czulam ze maly takmi sie ulozyl ze potwornie pol brxucha mnie bolalo, i tak ciagnelo w prswej pachwinie, na szczescie pozniej juz spalam a lewym boku tylko i teraz czuje ze tam juz jest ok, no i znow ból bioder sie nasilil to jest cos zaczym na pewno nie bede tesknila...

Odnośnik do komentarza

Paulina z zimy se ciesz, wiem ze snieg potrafi byc uciazliwy szczegolnie jak sie topi, ale przynajmniej wiekszosc zarazkow Wam wytepi, a tutaj byla namiadtka zimy, caly luty jest na plusie, co jest dla mnie szokiem, no ale pogoda jest tak zgubna, wszyscy choruja, i to tak dosyc powaznie.. stres normalnie. I to wcale sie zaraz nie skonczy.. ostatnio sie pobeczalam jak uslyszalam o kobiecie ktora poszla rodzic i w szpitalu zarazila sie grypa jakas straszna wersja i zmarla.. poza tym bylam kiedys chora na zatoki co ciagnelo sie d luteg do czerwca na mega antybiotykach i zastrzykach. Chorowanie tskie gdy jest juz vieplo milo i przyjemnie tez jest trudne... podsumowujac ubolewam nad brakiem zimy, wladnie z troski o zdrowie..

Odnośnik do komentarza

Hej, ja również mam dzbanek Brita. A wkłady jakie kupuje, to te z Rossmanna firmy Rubin - pasują a są o wiele tańsze i na ok miesiąc starczają (na 2 osoby, koty i my dużo pijemy). Zastanawiam się czy te filtry z magnezem od Dafi by pasowały.
oh Vena i znowu musimy sobie piątkę przybić u mnie brzuch to również kompleks masakra.. Myślę, że Kinia się odezwie jak tylko będzie miała okazję, a teraz pewnie nie forum tylko Lenka im w głowie [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...