Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Magda prxy liczeniu wrzcie pod uwage szacunkowy koszt podstaw. Nie wiem jaki metraz ale przy 50mkw trzeba liczyc na sciany drzwi podlogi kuchnia plus azienka 50 tys, a przy dobrym standardzie a nie robieniu byle zrobić nawet 100 tys. Moj tato robi w budownictwie i mocno ohsrnis temat i duzo nam wyjasnil o tym. My kupilismy mieszkaniez rynku wtórnego xeby moc jak najszybciej sie wprowafzic i znalezlismy tskie 7 letnie eykonczone w wysokim stsndardzie z laxienka ładna- kupilismy tylko.pralke i wieszaki teraz dopiero szafka i lampkr chvemy wymienic nad lustrem. Kuchnia super jakos ze sprzetrm pod zabudowe i marmurowy blat meble wciaz modne -wysoki połysk mdf - do tego w sypialni szafa na wymiar. Na podlodze kamien plus parkiet,futryny drewno- tato oszacowal koszt na ok 100 tys rowniez znajomy meza ktory robi w budowlance zagwizdal ze nam sie sfuksilo bo tu wlasnie tskie pienisdze wloxone w mieszkanie, i po 2 latach widzę jeszczr bardzirj ta jakosc materialow, tym bardziej namawiam. Szczegilnie ze lubicie korzystac z zycia wiec chyba lepiej od razu zrobiv super anie za kilka lat wymieniac bo wtedy bedziecie miec dola ze ciagle ladujecie w mieszkanie i dziecko.

Odnośnik do komentarza

Magda ja mam zamiar juz wszystko ze sobą zabrać i chciałabym od razu urodzić :-) termin mam 5dni później wiec jeśli się nie uda to i tak już mnie pewnie zostawią, zobaczymy. A można wiedzieć w którym szpitalu pracujesz? Jeśli nie chcesz to nie pisz :-)
Jeśli chodzi o mieszkania, to u nas ciagle trwa wydzielanie dzialki, zeby przepisac nam dom, ktory jest ogromny bo ma 280m, chcemy to jakos oddzielic i nie robić dołu, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie i czy w ogóle kredyt dostaniemy. Chciałabym zeby 100 tys wystarczyło. No okaże się.
Miila ja bym chyba też poszukala nowej komody i postawila męża przed faktem.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy Wy sie orientujecie, czy sa jakies tabletki na bol głowy ktore moge kupic bez recepty mocniejsze niz paracetamol i ibuprofen? Mąż mi wyl z bolu i juz bylam na skraju dzwonienia na pogotowie, on nie jest z tych co udaja lub strasznie tylko przezywaja, on ogolnirnie siega po tableyki przeciwbólowe nabol głowy dlatego to wszystko mnie martwi, chyba bede musiala udac sie do lekarza :( na razie dalam mu 500 patacetamolu i 400 ibuprpfenu ale nie wiem czy tak mozna.. poki co bol zależał...

Odnośnik do komentarza

Magda mam pytanie, byłam wczoraj oglądać mój wymarzony szpital w którym chce rodzić. Położne mnie wystraszyly, bo jak się dowiedziały ze mam wyznaczony termin CC, powiedziały ze musze być przygotowana ze dziecko,mimo tego że będzie donoszone, może mieć problemy z oddychaniem, bo nie wie ze sie rodzi. Czy możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Czy często się zdarzają takie sytuacje?

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ja tylko na chwilkę, jakoś ostatnio złe chwile dopadły.. pokoik z mężem prawie zrobiliśmy (brak naklejek tylko), wózek do odbioru czeka, udało mi się w końcu apteczne zamówienie zrobić (apteka gemini) i mnie dopadło, że tak mało czasu ..a ja nie chce by się to kończyło..obawiam się tego końca ciąży i go po prostu nie chcę...nie potrafię się cieszyć(ale to już chyba pisałam..) ;(
Przez posty udało mi się przelecieć tak an szybciutko i tak sobie myślę, że chyba jest tak jak piszą dziewczyny Milla.. najlepsza by była nowa komoda.. (wiem, łatwo napisać..a pieniądze)
a.. pytanie do Poznańskich kwietniówek: idzie któraś jutro na warsztaty Świadomy Poród?
eh idę dalej

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

Ataa na waszym miejscu udała bym się jeszcze raz do lekarza albo IP skoro gorączka utrzymuje się tak długo. Niech mąż dużo pije wody bo z tego co wiem to ból głowy najczęściej jest przyczyną odwodnienia o co przy gorączce bardzo łatwo. .. jest teraz sezon grypowy wiec lepiej kontrolować sytuacje żeby nie doszło do powikłań. Ale pierwsze co bym zrobiła to porządnie nawodnila organizm bo jak się weźmie za dużo leków przeciwbólowych to efekt może być odwrotny niż zamierzony.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! mobilizacja kciuków, dobrej energii i modlitw!
Kinia31 dzis bedzie miala CC. Lenka ma 1700 gr, 32tc!
Wszystko musi byc dobrze z dziewczynami, ale nasze wirtualne wsparcie napewno sie przyda.

Dzis pierdoly chowamy w kieszen, wszystkie kciuki na poklad! Prosze Was!

Kinia, Lenka bedzie dobrze, sily i mocy dla Was!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, wczoraj zamilkłam wręcz, bo nie chciałam się kłócić, popłakałam się i poszłam do łazienki a potem spać. Mąż się nic więcej nie odezwał, przesunę dzisiaj to ustawienie i spróbuję sobie rzeczywiście to zwizualizować. Na allegro widziałam fajne stare komody, które mogłabym pomalować na ten kolor, który tu wrzucałam i poprzecierać, mogłoby fajnie wyjść. Jesteście cudowne, bardzo doceniam takie wsparcie!

Secondtry dziękujemy za wiadomość!
Kinia, Lenka dacie radę dziewczyny!! musi być dobrze, po prostu musi! trzymam kciuki najmocniej jak się da, zobaczycie, że wszystko się poukłada, dziewczynki są silniejsze, 1700 gram to już też nie mało :))
Kinia, wierzę, że nie masz teraz ani czasu ani ochoty na forum, ale gdybyś choć przez Secondtry mogła nas poinformować co i jak, będziemy po stokroć wdzięczne! Ściskam Was mocno :****

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny! Oto chodzi ze goraczka go puszcza, po lekach juz spada ponizej 37 wiec tu luz tylko ten ból nie chce zniknac i to jest taki falowy mega mocny.. niedlugo zmykam na kurs tego masazu Shantala i to mnie ciekawi :)

Kinia Lenka modlitwa jestem z Wami dziewczyny!

Miila ta komoda co Miszka bodajze link wrzucila chyba zdaje sie fajnie pasowac i cena tez kulturalna, moze warto? Tylko czy wymiary Ci odpowiadają...

Melly chodzi mi o to ze jak piszesz o twardnieniu brzucha i o tym ile robisz, i jeszcze ten katar.. po prostu wiem jak padkudne jest przeziebienie w ciazy i tak szkoda mi tego dzieciaczka, bo on może na tym ucierpieć a cora ma wszystko, cala Ciebie.. a jak sie braciszek urodzi to chcac nie chcąc bedzie miala Cie mniej, wtedy tez nie bedzie rozumiala dlaczego.. tylko ze mi tu latwo medrkowac, bo jestem w zupelnie innej sytuacji, ale jakos tak ciezko mi to ogarnac.. przepraszam ze zawracam Ci w ogole glowe..

Odnośnik do komentarza

Ataa, ja jako stary migrenowiec także polecam solpadeine, w wersji do rozpuszczania. Możesz mu śmiało od razu 2 tabletki rozpuścic, najlepiej w coca coli :) Ewentualnie Excedrin, on też jest bez recepty.
Heltine w temacie mężczyzn i kolorów to: śliwka to owoc, a nie kolor, i co to jest ta pieprzona fuksja ?? :-)))
Secondtry
trzymam kciuki za Kinię, jak tylko coś będziesz wiedziała, to daj znac koniecznie!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Melly daj spokój ze współczuciem, dziewczyny potrzebują teraz wsparcia i umocnienia w wierze w to że wszystko będzie dobrze, a nie współczucia!
Kinia trzymam kciuki, za Ciebie i za Lenke, wszystko bedzie dobrze, znajomi mają dziecko urodzone w 30 tygodniu, żadnych oznak wczesniactwa

Odnośnik do komentarza

Bbbb racja! moi znajomi też mają malucha z 30stego i wszystko dobrze :)) najważniejsze to pozytywne myślenie, trzeba się nastawić, że wszystko będzie ok! ja tam po cichutku wierzę, że waga małej też może być ciut wyższa, te usg nie są nigdy dokładne w 100% :)

Odnośnik do komentarza

Kinia wszystkie dobre fluidy i cała wiara z Tobą i Lenką!!!
U mnie było blisko porodu w 32tc i wtedy Klara miała tylko 20 gram więcej niż Lena, wszyscy lekarze wtedy mnie uspokajali, że takie maluchy to często nawet bez pomocy same oddychają. Będzie dobrze, jesteście obie mega dzielne!

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...