Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina Noo

Hej dziewczyny, u mnie pytanie z innej beczki. Mam 28 tydzien i od kilku dni zauważyłam ze mój synuś jest bardzo aktywny, normalnie prawie przez 24h. Czy sądzicie ze jest to jakiś powód do niepokoju czy raczej normalne w tym okresie?

Odnośnik do komentarza

Paulina moja mała rusza się non stop różnica kiedy śpi jest tylko taka, że odczuwam ten ruch jako przeciąganie, rozbieranie,a nie standardowe kopniaki i fikołki. Ostatnio na IP powiedziano mi, że jedynie słabe ruchy lub ich brak są przyczyną niepokoju. Dużo ruchów bardzo dobrze i nie ma czym się przejmować.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

Uff to mnie uspokoiłas vena ;) ja wlasnie odczuwam takie rozpieranie, wypychanie na przemian z kopniaczkami. Przerwy to czasami max 10 minut. Ale ponoć teraz zacznie sie to stabilizować i normować prawda? To moje pierwsze dziecko wiec wszystko dla mnie nowe :)

Odnośnik do komentarza

Paulina No mi brzuch chodzi cały jak szalony, buja się na boki, widać 'pyknięcia', rozpychania, to chyba dobrze :) ponoć ostatnie tygodnie, potem już będą maluchy mieć mało miejsca.

Secondtry czekam na wiadomość po wizycie :*

Odnośnik do komentarza

Nic nie czytalam od poludnia potem nadrobię...

Jestem po wizycie, czuje sie jakbym mi ktos skrzydla przypiął:))))
Sytuacja jest stabilna, nic gorzej:)))) po 8 tygodniach slabych wiesci, jest narazie dobrze!
Szyjka sie nie skraca, ufffff, w usg 21 mm, bez rozwarcia:))) jest miekka, ale taką mam od poczatku ciazy.
Łozysko przodujące, zatoka na szyjce nadal, trudno, to juz zaakceptowalam, byleby nie krwawilo.
CC w 37 tc, od 32-34 tc lezakowanie na patologii. Oby sie udalo od 34 tc, to bedzie tylko 3 tygodnie w szpitalu.

Jestem dobrej mysli, pelna optymizmu ze wszystko sie uda!
Zonk jedynie bedzie z glukozą, oby 3-4 podejscia i sie udalo zrobic do 28 tc. Kilka lat temu po trzech podejsciach gin pozwolil mi na obciazenie 50 mg i badanie tylko na czczo i po godzinie, wytrzymalam 59 min akurat;)

Kolejna wizyta 28.01 i wtedy tez usg pelne i dzidziol i szyjka i ocena lozyska. Wiec teraz odliczanie do 21:)

Generalnie duze uffffffffffff.....

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

secondtry super! Tyllko wytrzymajcie jak najdłużej bo 37tc to w Wielki Piątek Tobie wychodzi:)
Zawsze jednak mamy szansę się spotkać gdyby się mojej księżniczce na świat spieszyło przed 01.04.
Teraz lez grzecznie ( nie fruwaj na tych skrzydlach:) i juz nie płacz proszę bo jak widzisz jest dobrze!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Secondtry a nie mówiłam?! wiedziałam, że będzie dobrze!! tak się cieszę! :**
Dbajcie o siebie z Zuzią, do 32 tygodnia mamy tylko 6, a potem zostanie Ci tylko 5 spokojnego odliczania, może te 3 ostatnie pod opieką lekarzy - to akurat dobrze, będziesz spokojna. UFF

Dziewczyny a jak u Was z rozstępami? smarujecie się regularnie? ja mam teraz zakaz dotykania brzucha (więc o smarowaniu się nawet nie myślę..), a po kąpieli zauważyłam na boku jednej piersi jakby rozstęp albo pęknięte naczynko i jestem przerażona, mam nadzieję, że to naczynko :( na brzuchu nie mam nic.

Odnośnik do komentarza

Secondtry yupi!!!! Super wieści!
Flawia ja w niedzielę wielkanocną mam konsultację anestezjologiczną a 14.00, a Lany Poniedziałek o 8 zbiórka na cc :D w tym roku mam dyspensę jeśli chodzi o święta u mnie będzie tylko śniadanie ;)
Miila u mnie na razie bez dodatkowych rozstępów są tylko te które były, ufff,ufff

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miila jak nie możesz smarować brzucha to polecam oliwek pod prysznicem. Przed namydleniem nakłada się oliwke a potem normalnie się myje. Wystarczy delikatnie ja rozsmarowac nie trzeba jej wmasowywać wiec była by lepsza niż jakikolwiek balsam a to zawsze coś ;) co do piersi to smaruj;) ja jak narazie nie mam rozstępów ale mój brzuszek zaczyna mi na serio przeszkadzać :) nie kupowałam nic specjalnego, używam balsamu z masłem kakaowe z ziaja, bardzo go lubię.
Dział zauważyłam że moje piersi juz nie wyglądają tak jak kiedyś, mam Ju typowe piesi do karmienia, jak ja to mowie, nie wygląda to sexy no ale trudno nie pamiętam tez kiedy ostatnio ogolilam się bez zacięcia :P ogólnie to nie czuję się ani toche sexy, a podobno ciaza miał mi dać poczucie ze jestem super piękna :) :) :)
Pochwalę się ze dzisiaj wykorzystałam świąteczny prezent od męża i byłam w spa :) było wręcz cudownie :) strasznie pogorszyła mi się cera wiec poszłam na mikrodermabrazja a potem na masaż " piękna mama". Bardzo delikatny i cudowny :) a jak się małej podobało :) cały czas się wiercila i przeciągala ale nie tak agresywnie tylko właśnie tak delikatnie jak by też była bardzo zrelaksowana :) Śmieję się ze jak jej się tak spodobało jak jest jeszcze w brzuszku to będzie z niej niezła elegantka jak podrosnie ;P podbudowalam wiec nieco swoje poczucie kobiecości i juz nie mogę się doczekać aż mój mąż wróci z świat od teściowej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

magda nigdy w ciąży nie czułam się bardziej sexy, a już na pewno drugi trymestr nie był prezentem dla mojego męża ;) Właśnie w poniedziałek się śmiał, że zaczęłam trzeci trymestr, a jeszcze nie było zwierzęcego sexu i przypływu energii, więc gdzie tu sprawiedliwość :D
Piersi z bardzo małego A są w rozmiarze duże D i idą w kierunku E, zwykle noszę bluzki z dekoltem i nadal się w nie mieszczę, więc mojemu mężowi często świecą się na ten widok oczy, pupa i uda dalej jędrne, umięśnione a ja się czuję aseksualnie :((((
Brzuch wciąż zarządzany, więc z gracją jeszcze da się wstać, depilacja laserowa ułatwiła sprawę w tej ciąży ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Nat no właśnie z tym mówieniem to nas lekarze ciasną, a my się w ogóle mało przejmujemy… raz, że dwa języki, dwa, że od 6-9 miesiąca dzieci nasze posługują się dziecięcym migowym, co rozwiązuje kwestię dobrej komunikacji i chyba też nie mobilizuje ich do szybszego postępu, bo w końcu rodzice ich rozumieją ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ewee - własnie taki sam problem mam, czy śpiworek, czy lżejszy kombinezon i kocyk np,

btw. Kolejna rzecz dla Kokosza przyszła, a mianowicie niania elekt. Długo się zastanawialiśmy jaką, i zdecydowaliśmy się na taką z kamerką. Zawsze spokojniej będzie można np. do ogrodu wyjść, pranie powiesić czy cuś[;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Secondry tak jak pisałam Ci wcześniej, czułam że to będzie dzień dobrych wiadomości dla Was :) Ale się cieszę!!!

Vena super z tym migowym, też się nad tym zastanawiam.Dobrze, że się nie przejmujevie tych mówieniem, bo naprawdę nie ma jeszcze czym :)

Ja dziś byłam na badaniu krwi i mało nie zemdlałam,ludzi tłum dobrze,że ktoś się zlitował i mnie przepuścił w kolejce...to dopiero jak powiedziałam, że jestem w ciąży ech...

Co do tego śpiworka to ja mam taki z GAP'a grubszy polar- miś , kombinezon z zamkiem w kroku i można rozdzielić to na spodnie, bardzo funkcjonalny :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena moj brat zaczal mowic jak mial prawie 3 lata, ale nikt sie tym nie przejmowal bo chlopcy podobno pozniej zaczynaja mowic.

Secondtry Takaona czyli mamy komplet dobrych wiesci po wczorajszych wizytach, bardzo sie ciesze i gratuluję! Secondtry to juz masz pierwsze wymierne efekty swojej codziennej meczarni... oby tak dalej :)

Ewee ja kupilam taki kombinezonik ktoru wyglada jak ocieplany pajac z grubej bawełny z rekawiczkami i kapturkiem. Juz tu wspominalam ze wiosny w Gdańsku sa pierunsko zimne. Tzn w ok. 10-15°C plus często jest wietrznie..

Odnośnik do komentarza

Kinia jak tam na IP? Zostałaś?

Nat widziałam te kombinezony, są ekstra, chyba też poszukam i kupię :)

My mamy śpiworek do wózka, był w komplecie, na spacery pierwsze pewnie się przyda ale nie wiem jak z wyjściem gdzieś indziej niż spacer czyt.powrót ze szpitala, jakiś lekarz itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...