Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś to chyba taka pogoda w całej Polsce... I zimno i pada... dziś tyle deszczu spadło ze nie wiem czy nam windy nie zaleje i znów jutro ze spaceru nici ;/

kasiaaa To my bierzemy trochę Twojego deszczu a Ty nam daj trochę ciepła...

Fajnie ze mały tak Twoją rękę lubi... słodko to musi wyglądać ;) mojemu ostatnio jestem co raz mniej do zasypiania potrzebna niby fajnie ale fajne też było jak czasem na mnie zasnął teraz już mu się nie zdarza... dziś właśnie patrzyłam na takie zdjęcie z moim maluchem chyba jedyne jakie mam z nim z tych pierwszych dni w domu... W ogóle stwierdziłam ze mamy razem mało zdjęć i teraz trochę mi szkoda...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
u nas wczoraj mały przespał prawie cały dzień.. też go pogoda chyba męczy..
okresu jeszcze nie dostałam i nie ukrywam liczę, że jeszcze przynajmniej ze 3 mce nie dostane :P kreska na brzuchu cały czas jest i brzuch też jeszcze nie ten:(
piąstki u nas cały czas w buzi, jak złapie bluzkę, pieluchę to tak samo.. dzisiaj Adaś uczył się z babcią łapać przedmioty w łapki i udawało mu się grzechotkę trzymać i coś tam grzechotać. Raz nawet przełożył ją w drugą rączkę!! szok. Głowę bardzo ładnie trzyma, czasem naprawdę wysoko. Staram się regularnie ćwiczyć, ale robię to dopiero od niedawna bo wcześniej też się złościł, a teraz nawet lubi chwilę poleżeć na brzuszku, więc też próbujcie każdego dnia na chwilę kłaść swoje maluchy, w końcu "załapią" i polubią;)

Odnośnik do komentarza

To prawda czas tak szybko mija,dopiero co byłyśmy w ciąży a teraz nasze dzieci maja po 4 mce niektóre.Z tymi zdjęciami to prawda trzeba pstrykać ile się da.Ja ostatnio usiadłam do komputera i oglądałam te z pierwszych dni i popłakałam się.Tak kocham tego szkraba i jej braci...Czas mija ale czekają na nas równie wspaniałe chwile:pierwszy ząbek,pierwsze papu,duma i radość gdy dziecko zaczyna siedzieć albo raczkować itd.Mam nadzieje że dzisiaj będzie spala lepiej,ma w nosku pozasychane kozuchy chyba bo ciężko oddycha.Dobrej nocy wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Wow no to rzeczywiscie zimno macie jak na lipiec :/
Mam propozycje ja do Was bede dmuchac gorace powietrze a Wy do mnie tu za ocean chlodne i bedzie git. To zasypianie z moja reka to wyglada komicznie. Wisze nad nim zeby go nie zgniesc i cierpne troche ale czego sie nie robi dla tych naszych cudakow :)
Tez mamy malo zdjec razem. Najbardziej zaluje ze nie robilam sobie zdjec w ciazy. Mam tylko kilka zrobionych podczas swiat. Teraz nadrabiam przynajmniej probuje....
Ehhh i tak to jest Wy juz sie szykujecie spac a ja dopiero obiadek zajadam. Ok papa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Vera chciałam sprawdzić model usztywniany Gabriela. Może masz jakas wiedzę w temacie jego 'miseczkowosci'? :)

Tez mnie właśnie tknelo ze w zasadzie nie mam wspólnych zdjęć z Mlodym. Jemu robie codziennie i widzę jak się zmienil przez tych kilkanaście tygodni.

Mummy3 czy pojawiające i znikające plamy to moga byc objawy atopii? Spotkalas sie z czyms takim? Ostatnio zauważyłam że podczas jedzenia Młodemu wyskakują czerwone plamy na twarzy ( bardzo nieregularne) w okolicach oczu, skroni, czoła., które za jakąś chwile znikają. Czy to po prostu może być wysiłkowe? Chyba przejdę się z tym do lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja z ciąży też mam niewiele zdjęć... Wiecej ma moj brzuch ;) jakoś strasznie się nie lubiłam oglądać w tym stanie co dziwne bo przed ciążą jak widziałam jakąś dziewczynę z brzuchem to zawsze myślałam ze super wygląda ;)

A my dziś jakąś kiepską noc mamy... malego brzuch meczy.. kupki nie może zrobić i co chwile sie budzi i musze go uspokajac... ehh juz nawet mi sie snilo ze zrobil ogromna kupę ale niestety to tylko sen...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkl6d8swozfmcj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...