Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chwile mnie nie było, wiec gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamusiom :) duzo pociechy z maluszków i szybkiej rekonwalescencji :)
Flawia bardzo mi przykro z powodu Gabrysi... Szybkiego unormowania sytuacji kochana. Z ta przepuklina to tez sie martwiłam ze mały sobie wykrzyczy, aj..

U nas na szczęście przy stosowaniu probiotyku i sporadycznie Sab simplexy problem zniknął, mały pierdzi tak ze nie jeden by sie powstydził ale dla mnie to miód na moje uszy bo wiem ze sie nie bedzie męczył.
Vena Miila cudowne dzieciaczki :) Klara to czysta mamusia, a Jeremi mały model :)
Miszka głowa do góry, kryzys minie tylko musisz znaleźć rozwiazanie by przynieść sobie ulgę. Nakładki silikonowe powinny rozwiązać problem, próbowałaś? A jak nie to może faktycznie laktator pomoże.
Kodomo tez miałam ten problem, mały spał tylko na mnie albo na mężu a o spaniu w łóżeczku można było zapomnieć bo spał z nami. Ale kilka dni temu zakupiliśmy tak zwany 'kojec dla niemowląt' i problem zniknął. Mały czuje sie w nim bezpiecznie, a my łatwo możemy go przenosić w tym i on nie orientuje sie ze zmienia miejsce.

W NO tez wit K podawana jest po porodzie w zastrzyku a jeżeli chodzi o wit D to podaje sie tran.

mam za to pytanie jak sobie radzicie z odruchem moro? Wiktor często ma szczególnie przy leżeniu na plecach. Myślałam ze pewnie woombie rozwiązuje problem prawda?

Odnośnik do komentarza

Agi77 Gratulacje, taki nieoczekiwany porod to prawdziwa niespodzianka.
Ja staram sie nie stresowac tym ze tak bardzo bym juz chciala i tak sobie wmawiam hehe...
Niestety z cisnieniem mimo lekow nadal problemy. mierze codziennie po kilka razy a w poniedzialek do lekarza. zobaczymy co powie tym razem, ostatnio kazal sie starac robic wszystko zeby urodzic jak najszybciej... ale to nie takie proste

Odnośnik do komentarza

Malaga, Marysia ooogromne gratulacje❤️❤️

Zaraz przychodzi polozna srodowiskowa, ciekawe czego się moze ode mnie nauczyć :P Sorry ale to jest taka pro orma, kobieta w podeszlym wieku i te jej porody rodem z PRLu no sle coż mus to mus...

Magda1010, potrzebuje synek twojej bliskosci, tak jak pisze Vena, to przejsciowe o ile mu to zapewnisz;)

Miszko Kochana, nie załamuj się proszę zobacz jak bobik pięknie przybiera, sprobuj na 1 dzien z nakładkami moze, to minie obiecuje Ci to :*

Moja Pchełka skonczyla dziś tydzień, siedzę i placzę z radosci❤️❤️❤️❤️❤️

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

W Pl też podaja wit K domiesniowo po porodzie i zalecaja suplementowac w 2 tyg zycia.

Kurcze prawie kazdemu dziecku ropieja oczy po tym zabiegu Creedego, zaobserwowalyscie? bez sensu dla mnie ten zabieg jest skoro i tak mamy badanie na WR...
Leczę juz 2 dzien mlekiem i jest lepiej na szczescie:)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Malaga Marysia gratulacje dziewczeta, macie duzych synkow! Agi77 Tobie tez gratuluje! Wsxystkim mamom duzo zdrowka i szybkiego powrotu do sił

Mialam przespana noc ale duzo sie budzilam i bylo dziwnie, cos sie działo ale bylam na tyle przymulona i zaspana ze nie potrafie nic wiecej powiedziec, obudzilam sie zmeczona a pizniej zasnelam jeszcze na godzinke i kolejna pobudka, bo silna potrzeba na parcie, w wc okazało sie ze to tylko siusiu ale na papierze zostal mi galaretowaty glut.. wiec cóż.. chyba cos zaczyna sie dziać..

Odnośnik do komentarza

Malaga, Marysia, Agi gratuluję :*

Nat a mój Niunio 2 tyg! I tez się wzruszam :) buziaki dla Helenki :* u nas oczka nie ropiały.
Położna ma być u nas dziś drugi raz, chyba zapytam czy kolejne spotkania są obowiązkowe, bo ja nic nie wyniosłam z jej wizyty. Bardziej się kotem jarała niż dzieckiem.

Miszka nie poddawaj się, smaruj sutki czymś co przyniesie ulgę, skoro mały przybiera to pokarm jest, dacie radę :*

Kodomo u nas było to samo, spał na mnie a jak odkładałam to pobudka. Z każdym dniem było jednak lepiej.

Mały wczoraj pierwszy raz spał w swoim łóżeczku! !!!! Zjadł o 21.30, nie obudził się wcale, wiec o 3 postanowiłam go obudzić na jedzenie, zaspany strasznie ale coś tam zjadł, potem pobudka o 6tej, zjadł j znów zasnął pięknie i teraz wlaanie je ale już odlatuje :) cudne me dziecię!

Odnośnik do komentarza

Gratuluje Wszystkim nowym Mamusiom;-)))

A fajnie sobie radzicie z Dzidziusiami widze;) zazdroszcze ze juz mozecie je tulic.

U mnie nic sie nie dzieje jesli chodzi o porod, duzo robie, plus zblizenia z mezem, a jeszcze moja Babcia jest bardzo ciezko chora.. przeplakalam pol dnia ale trzymam sie, bo Babcia sie trzyma. Nie moge do niej jechac bo to 400 km, pojechala.moja mama. Eh.
Tak czy siak nawet nerwy mi nie.zaszkodzily a gin tak.na mnie dmuchala w tej ciazy.

Elaiss ja tak sie mecze ze zgaga. Raz pomagaly mi hallsy zwykle dropsy, pozniej rennie dostalam i nic nie pomoglo, teraz jak tylko.sie zaczyna biore tabletke ranigast max i odrazu przechodzi.

Moje nogi nadal spuchniete, az bola czesto co zabiera mi sily do wszystkiego.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Niestety.. W nocy maluch został odkarmiony butelka.. Męczył sie niesamowicie i ewidentne nie dojada. Mam jeszcze za mało pokarmu a on jest za duzy i stad problem z karmieniem. O tyle dobrze ze sutki ani brodawki mnie nie bolą w żadnym stopniu, panie pielęgniarki mówią ze mam żądło spotykane warunki

Odnośnik do komentarza

Witamy na swiecie niwe maluszki!
Malaga gratulacje! Jak znajdziesz chwile opisz co i jak :)

Agi a to ci niespodzianka :)
Marysia gratulacje!

Melly przykro mi z powodu babci. Trzymaj się dzielnie!

No czasami jak widac tak jest... chuchaja dmuchaja na nas... a pozniej sie przeterminowujemy :P

Mi ma szczescie obrzek minimalnie zszedl... ale i tak nosze buty przyjaciółki bo moje cisna:P
No i dobrze noc minela bo reka nie dretwiala..

Ataa no to jesli to czop to pewnie szyjka sie ruszyla :)

Flawia ojjj.. biedna Gabrysia, biedna Ty. Mam nadzieje ze powoli będzie lepiej.

A masz moze jakies wiesci od secondtry?

Ok, zbieram sie na usg na kontrole afi. Mam nadzieje ze nie podnioslo sie.. bo moze to byc wskazanie do cc :/

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Agi77 gratuluję szybkiego porodu i córeczki oczywiście :-)
Flavia współczuję tego przez co wszyscy przeszliscie, oby teraz z tą przepuklina bez inwazyjnie sie obyło jeśli jest szansa na wchłonie się jej.
Ataa jeśli zaczyna się u Ciebie akcja to prawie w weekend się udało :-) powodzenia. Spokoju i bezproblemowego porodu życzę.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczyny, u nas jakos w rodzinie tak sie sklada ze blisko porodu kogos braknie, ale licze ze Babcia wroci zdrowa a we wrzesniu pozna kolejnego prawnuka;D

Ewee w tamtym.tyg rozwalily mi sie botki przez opuchlizne i do wyrzucenia. Na podworka chodze w butach meza ogrodowych on ma nr 43 oczywiscie duzo za duze ale tak mi gola noga odpoczywa, tylko potem duzo szorowania wieczorem co z brzuchem ciezko.
W tamtej ciazy przelezalam cale lato w szpitalu a teraz cale lato bede na dworze z dziecmi, juz sie nie moge doczekac tylko dzidzia musi wyjsc i juz lzej bedzie bez brzucha.

Ja bezproblemowo karmilam corke teraz jak Was czytam to mam obawy czyvtak samo sie uda z Synem. Tez mi na poczatku karmili butelka ale w 1 karmienie udalo sie zejsc z butli. Najbardziej boje sie zeby spal w swoim lozeczku, acorka polubi swoje nowe bo ja chce miec swoja polowe lozka tylko dla siebie;))

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

No mysle ze to czop ktory odchodzi we fragmentach, ale nie jest podbarwiony krwią wiec cos ruszyło ale wiem ze wcale to nie oznacza ze juz zaraz urodze :) chociaz mąż wczoraj gadal do Roberta ze dzis jest super dzien by zmienic strone brzucha, smial sie tylko by dal mu wypic kawę po pracy :) byloby mega zabawnie co wspominac gdyby tak sie zlozylo :) poki co jestem wyluzowana i spokojna.. i dalej dziergam kocyk. Polozna z ktora miałam ktg uważa ze mam duze szanse urodzic w terminie, bo usg je potwierdza i zgadza sie to z datą poczęcia, ktorej jestem mocno pewna :) no zobaczymy: )
Melly przykro mi z powodu babci.. mam nadzieje ze to chwilowe niedomaganie..
Miila uroczo ze tak dobrze sobie radzicie z Jeremim, z ta polozna to jest tak ze dwie wizyty sa obowiązkowe i mysle ze wiecej ma sens gdy sobie w jakis sposob nie radzisz i chcesz by Ci w czyms konkretnym pomogla.
Magda1010 skoro masz malo pokarmu to powinnaś łączyć z mm ale tak by dac die rozchulac tez laktacji, bo tak jak mówi Nat wiele nie trzeba, a zalety ogromne, tym bardziej ze masz super warunki :)

Odnośnik do komentarza

zonia00

Dziewczyny które już urodziły jak wspominacie kroplówkę z oxytocyny?
Były przez nią komplikacje lub większa bolesność?


Teraz na szczescie udało się bez, ale przy pierwszym porodzie miałam takie kroplówki i bolesność jest faktycznie dużo, dużo większa.Często dzieje się też tak, że oxy powiduje skurcze a rozwarcia niet, dziecku spada tętno i w finale jest cc :/...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Zonia ciesze sie :) a co do oxy to z tego co wiem duzo zalezy od organizmu i jaksobie radzi, wiec nie przewidzisz, teoretycznie moze powodowac wieksza bolesnosc, ale jesli bedziesz miala ja podana i to Twoj pierwszy porod to mawet nie bedziesz miala porownania a takim mysleniem tylko sie stresujesz :) wyrzuc ta oxy z głowy, bedzie co ma byc i juz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...