Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda10 10

Ansta wymień sie .. Ja chce już !!!! Nawet mi gacie cieżko założyć bo mam brzuch jak wielka piłka !!! A o skarpetkach już nie wspomnę.. Wyczyn.

Wpisze sie jak tylko będę na komputerze bo tak to z telefonu siedzę z wami

Odnośnik do komentarza

Venamoja babcia powiedziałaby o Klarze ze ma "diabliki w oczach"
Niunia cudna!

Nat Twoja przyjaciółka musi być bardzo silnym człowiekiem, nie jedna zalamalaby sie po tej wyboistej drodze, która ona przeszła...
Szczerze podziwiam

Ataa trzymam kciuki za to by łóżeczko na Was czekało. Może zadzwoń jutro do obsługi klienta/informacji i zorientuj się jak wygląda sytuacja?

Slubny będzie widział wozek dopiero po 23. Mógł też wcześnie rano ale nie pasowało. W sumie ma dzisiaj do przejechania dobre 1000 km , wózek jest po drodze ok 200 km od nas.
Oby w realu okazał się tak fajny jak na fotach

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny za komplementy. A czapkę zmontowała nam własnoręcznie pielęgniarka… bardzo mnie tym ujęła. Co można zrobić z parą nożyczek, dwiema czapeczkami i chęcią sprawienia komuś przyjemności.

Heltinne coś z tymi diablikami jest, bo mała pod początku pokazuje charakter. To mnie nie przestanie fascynować, że już takie kilku dniowe dzieci mają zdefiniowane swoje charaktery :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Dziewczynki Kochane, ciężko Was nadrobić po całym dniu nieobecności.
Mam nadzieje,że wszystkie chorujące czują się lepiej. Sama to niedawno przechodziłam i najgorsze były chyba wyrzuty sumienia że dziecko może też to odczuwać.

Vena, jak piękna ta Twoja Córcia!
Secondtry, oj Kochana mam nadzieję, że wybiorą najlepszą dla Was opcję. U mnie w szpitalu od ponad miesiąca zakaz odwiedzin...

A w ogóle to co to za zapominanie o mnie ? Mi też się spieszy z porodem, głównie z powodu Męża.
Termin USG to 5 kwietnia, ale tak bardzo liczę że na święta już będziemy we trójkę.

Magda2600 zazwyczaj ile przed porodem obniza się brzuch? Mi opadł z tydzień temu, ale innych oznak zbliżającego się porodu nie widać. Skurczy przepowiadających zero.
Trzymam kciuki za Ciebie i Twój wymarzony poród. :*

Odnośnik do komentarza

Heltinne oby oby ten wózek byl idealny! :D ja weszlam na strone i sprawdzilam dostepnosc jeszcze raz i tetaz jest 8! Wczoraj byl 1, wiec jest szansa ze sie jednak zalapiemy :)

eh ide spac, Wam dibrej nocki i nam wszystkim chorym zdrowia i dobrych humorow na nadchodzący tydzien, faktycznie nowy tydzien moze przyniesc parę nowych zajaczkow :D

Odnośnik do komentarza

Kurcze, dziewczyny, coś niebardzo się czuję, nie wiem w sumie co mi jest, ale dziwnie i płaczę od godziny. Znów czuję dyskomfort TAM, przeszkadza bielizna i nawet z siadaniem lipa, jakoś tak super wrażliwe wszystko, do tego przeziębienie nie pomaga, rzyg pod gardłem, bo za dużo zjadłam na obiad, mam dreszcze, ciągnie mnie podbrzusze, no nie daje rady dzisiaj. Trzymajcie proszę kciuki, żeby nic się nie podziało wcześniej, bo jakoś się tego boję :(

Przepraszam, że takie smęty przed samym spaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Kodomo, wielkie gratulacje! Szymonek sliczny,
Vena - Klara pieknisia :)
Dziewczyny szybkie pytanie bo zauwazylam, ze mam niewielka ilosc bodziakow-podkoszulek albo z krotkim rekawkiem, wiekszosc z dlugim i teraz mysle czy malemu nie bedzie za cieplo w dwoch dlugich rekawach w cieplym mieszkaniu? Czy pod pajace planujecie krotkie rekawki?
Marta 35t6d

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miila nie wiem jak to jest przy luteinie i czy ją dziś aplikowałaś. Jeśli nie to może spróbuj spać bez bielizny? Żeby nic się nie obcierało i odpoczęło przez noc? Najwyżej rano zrzucisz prześcieradło do prania. No i wtedy dodatkowo koc żeby nie załatwić się bardziej przy tych dreszczach.
I spokojnie Kochana, na Jeremiego przyjdzie czas, a Ty dbaj o siebie i nie martw się na zapas.

Odnośnik do komentarza

Czarna jak mówiła druga magda tak około 2-3 tyg przed porodem w 1 ciąży a w kolejnej nawet dopiero w dniu porodu. Ale nie przejmuj się tym bo to bardzo indywidualna sprawa niektóre mamy wogule czegoś takiego nie zauważą.
Nat dzięki za ćwiczenia;) spróbuję tego z latarka i muzyka bo tak jej jeszcze nie zachęcałam:) skupie się też bardziej na ćwiczeniach bo ostatnio faktycznie robiłam je nieregularnie. Mam wrażenie ze może jeszcze mała ma trochę miejsca na fikolki bo sporo się rusza i czasami leży w poprzek brzucha ale całkiem głowa w dół się obrucic nie chce. Może wybiorę się też na basen...
Niestety w Polsce w 1 ciąży zawsze kierują na cesarke, kolejny poród można już próbować naturalnie. Jest jeszcze opcja obrotu zewnętrznego ( obracają dzidziusia przez brzuch ) ale w krakowie juz żaden szpital tego nie praktykuje ( ostatnia była klinika ale od 3 lat tego nie robią, łatwiej jest zrobić cc). Podobno zostało to jeszcze w św. Zofii i w jakimś szpitalu na Śląsku. Szkoda bo reszta Europy normalnie rodzi w ułożeniach pośladkowych nawet 1 dziecko...
Heltine a rodziła w Polsce ta twojaj koleżanka ?? O matko dopiero sobie przypomniałam ze nie podziękowałam za te wzory na szydełko :) serdecznie dziękuję jak skończę kiecke to zabieram sie za jakiś sweterek od ciebie :)
Vena jak cudownie ze mogłaś miec Klare przy sobie juz na stole... jak ja o tym marzę. Niby mój szpital twierdzi ze nie jest to zabronione ale obawiam się ze jak w wielu miejscach w Polsce będzie to jedynie reklama i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością szpitalna.
Mój mąż niestety zupełnie nie rozumie mojego bólu serca z powodu cesarki. Uważa że dramatyzuje i ze nic na to nie poradzimy. No ja się z nim zgadzam, jak będzie taka konieczność to trudno ale nie zmienia to faktu ze straszny żal czuje ze nie będę mogła urodzić małej sama. Może uda się ją namówić ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Dzieki Vena, u was jednak nieco cieplej niz tutaj, obecnie ok 10 stopni a w kwietniu i maju bedzie pewnie ok 15. Ponawiam pytanie dziewczynki czy 2 dlugie rekawy (plus jakis kocyk ) to nie przegrzewanie? W domu planujemy miec jakies 18 stopni...
Marta 35t6d

Odnośnik do komentarza

Marta. Ja tez mam w sumie prawie same body z dlugim. Najwyzej ubiore spiochy zamiast pajaca. 18 stopni to malo. A czy sie nie przegrzewa to chyba dopiero na dziecku sprawdzisz na karku. Bo raczki i nozki to na poczatku sa zimne tak czy inaczej.kurka mi sie ten brzuch chyba z tydzien temu obnizyl. Nie straszcie. Ja tam wole przepuscic kolezanki w kolejce.

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Mi się brzuch już ponad dwa tygodnie temu obniżył, a tak naprawdę miesiąc temu już mamie się wydawało, że nisko, a mi się wydaje, że on cały czas nisko. W każdym razie w tej chwili miedzy biustem a brzuchem spokojnie mi się 4 palce mieszczą.

Magda nie martw się, może jeszcze się uda SN. Syn siostry dwa dni przed porodem leżał głową w dół, jak ją przyjmowali na porodówkę, to się okazało, że siedzi głową w górę. Znieczulili, przygotowali do cc, a dzieciak znowu się obrócił. Urodziła SN. A czasami przecież jest tak, że mimo iż dziecko głową w dół, to i tak się nie umie w wstawić odpowiednio, źle głowę przygnie i nie ma wyjścia. Niestety nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli. Ja też mam całą wizję porodu sn w głowie i będę zła jak nagle się okaże, że trzeba zrobić cc, no ale trudno, będziemy z córeczką nadrabiać później. Staram się widzieć tylko plusy każdej z opcji i na tym się skupiam, a najważniejsze i tak dopiero to co po tym całym porodzie, szpitalu itp. Życie i projekt DZIECKO przed nami ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Wszystkim chorującym życzę duuużo zdrówka!
A dwupaczkom, które chcą być rozpakowane szybkiego rozwiązania :-)

Secondary trzymam kciuki i daj znać jak tylko będziesz mogła czy jednak dziś będziesz mieć cc.

Marta mam dużo bodów z długim i krótkim rękawem do tego tego pajacyki. Myślę, że jeszcze teraz Zosia będzie spała w pajacykach włożona do woombie lub rożka. Również chcemy mieć temp. max. do 21. A jak zrobi się cieplej to pewnie w body w krótki rękawek będą ją ubierać i do woombie na noc dawać :-)

Dziewczyny ja mam z rana dziś dobry humor i mam nadzieję, że tak mi zostanie cały dzień czego również Wam życzę :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Marta ja na razie nie mam nawrt jsk policzyc czego ile mam, kolezance polozne gdy byl upal kazaly pod pajaca ubierac krotki rękaw, ale z tego co slyze to indywidualna sprawa i tzeba nauczyc sie wyczuc swoje dziecko, niby optymalna temp to 24 stopnie ale u nas tez zdecydowanie chlodniej nawet latem, ja bede na poczatku zawsze dawala pod spod ale czy dlugi czy krotki rekaw, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

U nas mówi sie ze noworodkowi i niemowlakowi zakładanie warstwę więcej niż samemu sobie. Ja myśle ze będę zakładała na razie Bory z długim rękawkiem na to sweterek albo bluzeczka i na dol jakieś spodenki czy legginsy czy. Cos takiego. Myśle ze po czasie sama zobaczę czy mu bedzie zimno czy za gorąco.

A co z tymi rękawiczkami żeby sie nie drapał ? Mam kilka par ale ostatnio słyszałam ze nie powinno sie zakładać. Ci wy na ten temat sądzicie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...