Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Anawee, masz bardzo zbliżone wyniki do moich.Więc wskazuje to na chorobę przechodzoną jakiś czas temu ( całkiem dawno bo wynik nie jest wysoki, on z czasem spada jakbyś była po tym wirusie niedawno wynik byłby o wiele wyższy ) i nie masz teraz tej choroby ten drugi ujemny .Więc spoko luz, przeszlaś to gówno bezobjawowo , myślę że w pierwszej połowie jak nie na początku zeszłego roku.(moglas mieć wtedy jakąś grypopodobną dolegliwość? U mnie się to zbiegło z grypą tak sądze i z poronieniem )Ja oczywiście przeczytałam internety nt cmv i stad mam ogląd na te wyniki , dziewczyny swieżo po zakażeniu miały wyniki o wiele, wiele wyższe .Oczywiście zanieś je ginowi ale powinien cię uspokoić tak jak moj mnie :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ponad pół dnia w mieście na załatwianiu spraw spędziłam, padam.. ale najważniejsze! wózek przywieziony i dywanik do pokoiku zakupiony [;
Udało mi się jedynie na szybko przelecieć dzisiejsze wiadomości, super, że Kinia się odezwała! [;
Vena - dziękuję za miksturę czyszczącą, to ja się o nią dopytywałam!
pochwalę się wózkiem:

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44642.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44643.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

heltinne ja nie wiem jak ty to wszystko ogarniasz w takim razie. Mąż często w rozjazdach, cały dom na twojej głowie, dzieci... I jeszcze masz czas ciągle coś szyć i malować. Aż mi wstyd gdy pomyślę, że narzekam na byle pierdoły. Podziwiam cię silna kobieto! Zresztą ciebie też się to tyczy Vena. Mam nadzieję, że też będę taką zorganizowaną mamą.

unatu fajny wózek, lubię szarości. Niestety sama nie mogę zdecydować się na kolor wózka, zazdroszczę, że już masz to z głowy.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Anaewee, wyniki mialam podobne, robione w 9 tygodniu.
Moja nowa gin w 12 tyg. dodatkowo zlecila mi tzw. Badanie na awidność wirusa cytomegalii. To badanie pokazuje kiedy mniej wiecej zakazenie pierwotne mialo miejsce. Wyszlo mi ze ponad rok wczesniej. W szpitalu zakaznym zrobia wyniki od reki, w priv labolatoriach czeka sie 5-7 dni. Poszukaj w necie gdzie w Twoich okolicach robią takie badanie i bedziesz juz spokojniejsza.
Trzymam kciuki! Bedzie dobrze:*

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

miszka widzisz, moje dzieciaki są juz na tyle duże, że potrafią pomoc czy zrobić coś o co je proszę, poza tym wszystko jest baaaardzo rozwleczone w czasie. A ze czasu mam az nadto...Samo sie jakoś to ogarnia i kręci. .

Szyć nie szyłam juz prawie rok przez ten cholerny niedowlad w ręce. Wczoraj trochę się udało, ale idzie mi to jak krew z nosa, jakbym robiła to poraz pierwszy. Trochę na drutach ostatnio robie, bo wyczailam sposób na to. Jest juz nieco lepiej, to dobre ćwiczenie na zanikające miesnie.
I tak jestem szczęśliwa ze to lewa ręka a nie prawa :)

Każda z nas ma prawo ponarzekać na pierdoly,ja z z niego korzystam aż nadto ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee skarbie nie płacz :* aż mi się smutno zrobiło ze tak bardzo to przeżywasz. Ten wynik naprawdę sugeruje ze infekcja była conajmniej rok temu ( po pół roku od zakażenia pacjentka miała wynik ponad 600 wiec naprawę się nie martw, każdemu spada poziom IgG w innym tempie ale tak jak mówia ci wszystkie dziewczyny głowa do gory).

Unatu super wózek :) mi też się te szarości podobają, praktycznie wszystko co sama kupiłam dla małej jest szare z ewentualnie jakimś małym kolorowym dodatkiem :)

Secondary masz prawo i narzekaj ile chcesz :) a te mamy na oddziale chyba się trochę popisu jedna przed drugą. Śmiesznie to wygląda ;) wystarczy jedna mama której jest ciężko i ma dolegliwości i po 2 dniach wszystkie na sali tak się czują :) to chyba takie zbiorowe przejmowanie obiawow:) fajnie ze w droga stronę tez to działa i czasem ktoś potrafi dobrze zarazić optymizmem i pozytywną energią :) u mnie też Reni powoli przestaje dawać radę... eh uroki ciąży. Wątpię żeby ktokolwiek naprawdę miał tyle energii pod koniec ciąży, to chyba tylko przechwalki. Ja po załadowaniu pralki musze odpocząć bo łapie zadyszke...
Dzięki za inf od kini :) ale mnie ucieszyła. Lenka wygląda na silną dziewczynkę z opisu wiec napewno da sobie radę, 6 punktów dla takiego wrzesniaczka to całkiem ładny wynik. Szkoda tylko że nie mogą być razem, ale teraz zdrowie kini i małej są najwazjiejsze. Trzymam wiec kciuki dalej :)

Mój mąż właśnie wyśmiał mój pomysł na brzuszkowa sesje zdiecia. .. stwierdził że zrobię sobie te pseudo artystyczne zdiecia a potem będę je chciała komuś pokazywać i będę "robila siare". Dostał w łeb. Czasem nic innego nie pozostaje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Magda ten Twój mężus chyba najpierw mówi a dopiero potem myśli, bo chyba nie spodziewał się ze pójdzie mu plazem takie gadanie...

Ciekawe co mój powiedziałby,gdybym wpadła na pomysł sesji brzuszków. .
Ale to nie w moim stylu, pewnie by nie uwierzył. ..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee mądry mąż. Mam nadzieję, że za dwa dni lekarz Cię uspokoi. Mówię to baaardzo rzadko, ale jestem pewna 100%, że Twoje wyniki wskazują na dawno przebytą chorobę.

Miszka dziękuje :* miło coś takiego usłyszeć.

Magda słusznie, że dostał w łeb … masz ochotę na sesje to rób! Masz prawo się chwalić, bo nosisz malucha 9 miesięcy i to Ty go urodzisz, czemu by żaden facet nie sprostał.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hehe mój mężus uważa że jest prze uroczy i do tego niezwykle zabawny w tej swojej szczerości do bólu :) czasem jak coś powie to nawet znajomi się zastanawiają jak za chwile zareaguje i czy nie wybuchnie mega afera :) ja juz się przyzwyczaiłam :) poprostu taki jest i nawet potrafię docenić to że jest tak odważny i zawsze potrafi powiedzieć co myśli nie ważne komu. Pewnie to dlatego ze ja mam asertywność na poziomie mrówki w szeregu :)
Vena aż się zaczęłam zastanawiać jak ja trzymam druty :) nie wiedziałem ze są 2 metody, jakoś babcia mnie nauczyla i tak robię, musze to znalesc :)
Znowu zapowiada się ciężka noc. Turlam się z boku na bok i ciamkam juz 2 Reni, oby pomoglo. . .

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Kinia trzymaj sie;)) Lenka witaj na swiecie;))
unatu ja po corce mam szary, wtedy nie byly modne po prostu mi sie podobal teraz duzo w miescie widzialam z bialym i czarnym stelazem ja z czarnym a na wsi 3 sa juz tyle ze z bialym.

secondtry rozumiem Cie. Pamietam takie narzekajace ze sa az 3 dni w szpitalu a ja mialam perspektywe 3 miesoecy, zal bylo tych przenoszonych bo tez sie meczyly lub baly o dziecko ale reszta, lataly do bufetu itd a ja tylko wc. Im gorzej tym chyba dziewczyny pokorniejsze bo reszta narzekala mimo ze mogla na dwor wychodzic. Sazdroszcze kuchni. Ja jedzenie kroilam na stoliczku moim salowym;D

Anawee tule mocno i nie placz juz;)

Ja mimo ze tez umieram w tej ciazy to jak trzeba to.latam, jedziemy do miasta do laboratorium a ze do miasta to kilka spraw odrazu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Witam ale wy macie tempo w pisaniu :-) Super że Kinia się odezwała trzymamy kciuki za dziewczyny dzięki Secondry za informacje no a tobie żeby ten czas jak najszybciej zleciał.
Ja ostatnio byłam na usg w 32 tyg moje maleństwo ma 1500 no i mam mało wód płodowych no i jeszcze kazała mi gin liczyć ruchy ale z tego wszystkiego zapomniałam zapytać jak to robić w poprzednich ciążach nie liczyłam pomożecie :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...