Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Oby mi nie zanikło bo bardzo bym chciała karmić, zastanawia mnie czy z tych moich nie rosnących piersi zaspokoje mała. Nie wiem czy rozmiar ma znaczenie heh. Ja jak leze na boku to tez czuje jakby córci było niewygodne, mam wrazenie jakby tam miała nogi i sobie stała i mnie kopala, smieszne i czasem bolesne!

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłam te 2 + szlafrok (do kompletu do jednej z nich)i jeszcze do mówiłam 1 taka właśnie rozpoznana na guziczki ale w rozmiarze S. Wiem ze jestem leniwa okropna i obrzydliwa ale najwygodniej mi jest właśnie w koszuli, teraz jak leżę w donu to moja podstawowa garderoba w ciągu dnia - nic nie gniecie i nie uciska, łazenia po donu w piżamie nauczyłam się na studiach, wszystkie 4 tak chodziliśmy po mieszkaniu na stancji, tylko był popłoch jak do którejś z nas przyszedł z nienacka gość- zawsze było pytanie- a wy to jesteście chore. Wiec ja myślę że wykorzystam nie tylko w nocy także dla mnie 3 to minimum.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Kurczę, parę dni tu nie zaglądałam i tyle czytania:) Przejrzałam tylko parę ostatnich wpisów, resztę doczytam później. Też mam dylemat z rozmiarami staników i koszul, więc akurat dobry temat dla mnie... Staniki kupiłam w h&m w dwupaku, 80c, możliwe, że te same co majtynka. Przed ciążą kupowałam 70d lub 75c i o ile z wielkości miseczek jestem zadowolona, bo jest zapas na przyszłość, to pod biustem zapinam na ostatnie haczyki, a przytyłam ok. 6kg póki co, więc później mogą być za ciasne:/ kupiłam też zwykły sportowy, bardziej do spania po porodzie niż do chodzenia i to był strzał w dziesiątkę, bardzo wygodny. Koszulę też mam z h&m, rozmiar m, zdecydowanie za duża. Kupię jeszcze jedną w jakimś markecie, nie ma co przepłacać, bo i tak spać w tym nie będę. A te italian fashion to z allegro?

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ja to też myslalam o 3 koszulach, bo po 1. w szpitalu chcialabym miec cos na zmiane a liczę sie z tym ze od krwi beda sie paskudziły mocno, 2. to w domu przy dziecku nie wiem na ile na poczatku bede ogarniała i w koszuli będzie wygodniej funkcjonowac, szczególnie przy połogu.. jakos wolę miec tam w takich chwilach przewiewnie, a tak ciagle spac i chodizc w tym to dla mnie czesto tzreba zmieniac i prac.. dlatego tez korci mnie by wziac jakies lepsze a nie byle szmaty, mimo wsyztsko dla psychiki tez wazne jest jakies tam poczucie estetyki poza sama wygodą..

Odnośnik do komentarza

Miszka italian fashion to polska firma, ale są dostepne na allegro i ceny tam są bardzo ok. ja jeszccze znalazłam cos takiego http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozm-m-hit-i5694943694.html dokładnie chodzi mi o wszystkie produkty tej marki dolce sonno, wydaja sie byc spoko, i ceny tez przyzwoite. od nich tez podbaja mi sie sie pólspiochy dla dzieciaczka

Odnośnik do komentarza

Heltinne Ty łobuzie :D Dobrze Cię widzieć :)

Gadacie o koszulach.Przypomniało mi się jak przy pierwszym porodzie wystroiłam się w pierwszaą kosxulę jaką zdążyłam chwycić z torby.Była to piękna, zwiewna hipissowska koszula w chabry, z tym że do kostek :D Było wesoło :P

Miila co do praktyk kościelnych to my trzymamy się od tego zdala .Wychodzę z założenia, że jak dzieci bedą dorosłe same podejmą tą decyzje i bedą za nią sami odpowiedzialni.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Ataa u mnie to samo z tą głową i karmieniem, ja bym chciała chcieć karmić, zobaczymy.

Ta koszula z linka - wygląda spoko jak na koszulę do szpitala no i cena jest spoko :)

Nat u mnie to samo, ale nie wiem jakby na taką decyzję zareagowała rodzina, ech - kolejna batalia by była, pierwszą był nasz ślub, bez gości i cywilny.

Odnośnik do komentarza

Mi maz kupil jakas w misie rozpinana do karmienia jeju jak mnoe twarz swedziala jak sie glowa opieralam o rekaw karmiac na lezaco. Spalam w koszulce z wielkim\dekoltem, bo tamtej zniesc nie\moglam a te guziki sie\rozpinaly i biust mi marzl.:D
U Was serio trzeba rodzic
w swojej koszuli?

Co\do slubow oh ciesze sie ze to juz za mną, ten koszmar ze ktos sie obrazil ze ktos tez by chcial a my skromnie masakra, wyszlo ok ale to co bylo najwazniejsze slub i chrzest byly super, noc poslubna z 8 mies dzieckiem hmm no wlasnie padlismy. Hehe.
Wszyscy mysla ze syn poczety zostal na wakacjach bo wyrwalismy sie z domu tyle ze na wakacje pojechalam juz w ciazy. Pytaja Was czy planowane? U nas planowana 2 co do dnia ale ja juz odpuscilam sobie tlumqczenie. Jak dowiedzieli sie ze ciaza rok po porodzie to gadka "mowia ze planowane". Hehe

Ja chrzciny tak jak pisalam w lipcu, wczesniej 8 mies ze wzgledu na slub ale zle sie czulam ze tak dlugo bez chrztu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

heltinne jak dobrze Cie czytać! Cieszę sie ze jestescie nowu z nami :)

Co do koszul to ja sie jeszcze zastanawiam jakie kupić ale chyba zdecyduje sie na te kopertowe bo takie wygodne sie wydają :)
Piersi tez nie urosły mi za wiele tylko rozmiar sutków znacznie sie zwiększył ale żadnej siary u mnie nie było i nie ma jak narazie, a w poniedziałek zaczynamy 30 tydzien i troche zaczynam sie tym martwić czy to w porządku, chociaż polozna wczoraj mówiła mi ze to normalne.
Jeszcze jeżeli chodzi o te koszule, to może wyda wam sie to głupie ale czy wy szykujecie sobie jakaś na poród taka co potem będzie można wyrzucić czy to sie dostaje jakaś?

Odnośnik do komentarza

wlasnie uswiadomilam sobie, ze ostatni raz bylam w kosciele niemal 9 lat temu, wlasnie na chrzcinach corki.
Wtedy tez bardziej ze wzgledu na nacisk ze strony rodziny, nie na wewnetrzna potrzebe. Najchetniej pozostawilabym Marcelkowi decyzje czy chce byc ochrzczony, ale maz nie do konca sie ze mna zgadza. Na razie temat jest otwarty

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ja odkopalam swoje koszule po synku. Moja mama mi je przechowala;) Kupiłam najtańsze i po szpitalu juz nie założyłam ani razu. Ja do cc musiałam mieć swoją koszule najgorsza bo od razu do śmieci poszła. Musieli mi ją rozerwac żeby podłączyć ekg. A poza tym cała we krwi. Warto to sprawdzić jak jest w szpitalu.

Byliśmy właśnie na spacerze. .....spadło 20 cm śniegu. .....jak pięknie. .....tylko moi panowie szaleli a ja po Śnieżkę się ledwo schylic mogłam. ......

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...