Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

oto moje smykowe zamówienie jeśli któraś chciałaby ceny porównać do innych sklepów:
Przewidywana data dostarczenia: 04.01.2016 - 05.01.2016
1 Cool Club, Koszulka dziewczęca bez rękawów, rozmiar 68 1 szt. 8 zł
2 Cool Club, Koszulka dziewczęca bez rękawów, rozmiar 68 1 szt. 8 zł
3 Cool Club, Czapka dziewczęca, rozmiar 36/38 1 szt. 9 zł
4 Cool Club, T-shirt dziewczęcy z krótkim rękawem, rozmiar 68 1 szt. 10 zł
5 Cool Club, Sukienka bez rękawów, rozmiar 62 1 szt. 9 zł
6 Cool Club, Rękawiczki niemowlęce dziewczęce 3-pack, rozmiar uniwersalny 1 szt. 8 zł
7 Cool Club, Komplet dziewczęcy, rozmiar 62 1 szt. 16 zł
8 Cool Club, Opalacz dziewczęcy, rozmiar 62 1 szt. 13 zł
9 Cool Club, Pajac chłopięcy 3-pack, rozmiar 68 1 szt. 55.99 zł

sporo rozmiaru 68 ponieważ to letnie ubrania

Odnośnik do komentarza

Takaona - zaraz zerknę na ich sklep online, rzeczywiście ceny bardzo fajne :)

Aga779 ja mam termin na 15-17 kwietnia (wg. OM 17.04, wg. usg 15.04), nie wiem jeszcze gdzie będę rodzić, lekarza prowadzącego mam z Kamińskiego, ale jego to tak na prawdę o kant dupy rozbić, nie ufam mu i nie jest to osoba, która prowadzi mnie tak jakbym tego chciała (przepraszam za określenie), zastanawiam się teraz nad zmianą lekarza na dr Agnieszkę Konieczną i poród w Medfeminie (to ten pierwszy prywatny szpital położniczy we Wrocławiu, na borowskiej).

Odnośnik do komentarza

miila brzuszek i figura śliczne! Szczególnie ze ja mam taki brzuch bez ciąży jak się najjem;)
aga779 doświadczyło Ciebie życie ale i dostałaś piękna nagrodę od niego;) teraz tylko trzeba wytrwać do wiosny!
Witaj w klubie 36 latek;)ja też 79....hmmm ja za 36 dni juz 37.......
vena ja myślę że u Ciebie taka reakcja organizmu wynika z faktu ze to Twoja 3 ciąża w ciągu 4 lat. I to daleko od bliskich i donu.Strasznie Cie za to podziwiam!
secondtry sporo dziewczyn zamilkło ale najbardziej mnie martwi mega aktywna heltinne.....tym bardziej ze pisała o plamieniu i przepracowaniu się przed świętami. ....

Nie mogę spać od 5 rano bo moja królewna postanowiła poćwiczyć freestyle.
Z tego też powodu zajrzałam na allegro.któraś z was zna markę babaluno? Całkiem fajne niektóre rzeczy mają i z tego co się zorientowałam to są ciuszki tylko z importu.ale skąd?

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Blee siedze na "glukozie"... na szczęście pozwolono mi wcisnąć cała cytryne, ale woda była ciepła i ledwo przeszło przez gardło.. jeszcze jeden pomiar o 10.40 i do domku i przekazać coś pikantnego. .. mam zjazd energii mam nadzieje ze cukry po świętach nie wyjdą źle. MIILA zazdroszczę figury i nie wiem gdzie ty chowa tego synka w tej talii, co do mojego zaczynam czuć ze na prawdę go kocham i nie mogę się doczekać aż juz wyjdzie. JA kupiłam sporo ciuchów używanych z nexta na allegro super jeansy ogrodniczki itd, pajace i body głównie ze smyk a online, używany woombie za 100 na allegro ale jak nowy , wczoraj mi przyszedł używany watowany welurowa kombinezon 56 z Fisher price kupiony od kobietki na forum na fb w stanie super jak nieużywany. .. a i szumisia dostaliśmy z mężem od teściowej pod choinke bo taki sobie podarunek zazyczylismy zamiast jakichś tam pościeli i innych "trafionych" podarkow

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-)
U Nas święta minęły szybko w gronie rodzinnym. Niestety w niedzielę zmarł mój dziadek i jutro jedziemy na pogrzeb.

Do dziewczyn które mają test glukozy dacie radę! Wiem, że ciężko to wypić, ale mi pomogło małymi łyczkami i mąż który siedział obok :-)

Przywiozłam 3 torby ciuszków od teściów po maluchach i teraz wszystko piorę :-) Śmiejemy się z mężem, że Zosia już ma większą garderobę od Nas :-)

aga779 witamy! Ja również jestem z Wrocławia i póki co przekonuje mnie poród na Borowskiej chociaż początkowo byłam za Brochowem.

Dziewczyny mam pytanie. Kupujecie na pierwsze 3 mies. dla maluszków geterki i bluzki z długim rękawem?

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Vena no musisz z mezem bo tak niebezpiecznie samej. Ja w 1 ciazy mialam zawroty głowy, na jezdzie z prawka zdazylam powiedziec ze odlatuje i zamknelam oczy, otworzyli okna i jakos zjechali na bok. Masakra. W tej mam duzo dolegliwosci i nie zdecyduje sie swiadomie na 3 ciąże a jak sie zdarzy to sie uciesze, tyle ze przy 2 dzieci bedzie\nam\dobrze a przy 3 juz byloby ciezej troche finansowo i organizacyjnie.
Co do wstawania tez jak sie klade to mowie do męża, ze nie mam motywacji zeby rano wstac, ale wstaje dla corki, jakos to idzie, nie chce zeby widziala mnie smutna bez zycia, babcia jej spiewa i ja tez nie potrafie przy dziecku inaczej. Obiad robilam dla corki to i rodzina sie zalapie;) gulasz i kasza blee zrobic zrobie ale nie zjem.
Ansta ja uzywalam polspiochow (zeby nie rozpinac wiekszosci a nie lubilam pajacow) i body z dlugim i tyle chyba ze cieplej to z krotkim, na wyjscie ogrodniczki byle bylo wygodnie.
Aga779 oh ile Ty przezylas, a w kwietniu bedzie nagroda za te wszystkie nerwy.

Ja jutro glukoze, ja tam bardziej niz tym smakiem przejmuje sie ze maz bedzie obok z corka a ona to z nim na spacer to pomarudzi i juz mam czym innym\glowe zaprzatnieta. Po glukozie w tamtej ciazy szlam do Mc na kawe latte i tym razem tez sobie pozwole. Moja corka wstaje o 5 a na glukoze moze dotrzemy o 8.30 wiec 10.30 ostatnie kłucie i tak 6h na czczo.
Vena i Secondtry i inne dziewczyny odliczaja czas do rozwiazania, bezpiecznego rozwiazania tak jak ja w tamtej ciazy, w tej niby obliczam bo mam dosc uwazania i dolegliwosci ale z drugiej str to tak leci czas przy 1 dziecku ze dla drugiego nic noe przygotowane.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Po glukozie. Przezylam. Myslalam tylko ze mi beda po godzinie w trakcie tez pobierac krew ale pobierala tylko przed i po dwoch godzinach. A jak bylo u was? Na pierwsze trzy mies to mam blyzki z dlugim spiochy i pajace. Z krotkim body tez mam ale raczej pod spod pod pajaca bede ubierac. Sauny w domu robic raczej nie bede zeby z krotkim ubierac

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Ansta przykro mi :(
Odnośnie ubranek, ja mam od samego początku spodenki + body z długim rękawem, ale bluzeczek jako takich jeszcze nie.

Majtynka88 Ty masz chyba taki sam brzucho jak ja z tego co pamiętam! ale dzięki za miłe słowa, cieszę się, że już widać, choć rodzina dalej mówi, że wyglądam jak po świętach a nie w ciąży :P a co do miłości - ja też już kocham tego naszego synka, jak pomyślę to aż się wzruszam. Wcześniej tak nie miałam a teraz mnie zalewa jakaś fala uczuć i miłości do niego :)

Dacie radę dziewczyny z tą glukozą, ja też myślałam, że zwymiotuje, ale jakoś przeżyłam (choć cukier mógłby dla mnie nie istnieć, bo wszystko jest za słodkie), trzymam kciuki!

Mam pytanie o te badania 3 trymestru (28-32 tc), robicie?

Odnośnik do komentarza

Malaga82 mi też sprawdzali tylko po 2h, najpierw przed pobierana krew a potem właśnie po 2h. Jeśli chodzi o kombinezon, ja mam takie sweterkowe rampersy (pajace), z kapturkiem, cieplutkie, na to kocyk, myślę że przy takiej zimie jak mamy wystarczy, a jak się zrobi nagle zimno to kupię jakikolwiek na przecenie na ten okres przejściowy.

Odnośnik do komentarza

Oj Miila kochana zostawiłam cie daleko z tyłu jeśli chodzi o brzuch bo jedzenie coraz bardziej mi smakuje:) ale coś nie mogę wrzucić mojego bebzola postaram się wieczorem jak siade na komp.
Ja miałam 3 uklucia w 0 po 1 i 2 godz ale przeżyłam wyniki po południu. Ja dlatego kupiłam używany kombinezon i w małym rozmiarze bo różnie może być ale ostatnimi czasy w kwietniu lubił popadać śnieg i być nawet poniżej zera więc przezie nie kupiłam (30 zł z przesylka) a bardzo ładny bo 100 bym nie wydała skoro nie wiadomo czy akurat w tym roku nie będzie upałów. A co do body - ja wszystkie 56 o 62 kupiłam z długim rękawem tylko 50 pak body takich pod spód z krótkim. Krótkie będę dokupić na bieżąco jak juz Iwo będzie na świecie a mamusia będzie szaleć siedząc z nim w domu; wiec myślę że wypad po konieczne ubranka będzie zbawieniem w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Noo

Hej dziewczyny :) dobrze słyszeć ze święta minęły gładko i w rodzinnej atmosferze :)
My juz po wczorajszym badaniu USG, śliczny zdrowy chłopak! Jesteśmy przeszczęśliwi :) szyjka mocna 4cm, synuś wazy 950 gram a termin zmienił sie z 4 kwietna na 31 marca :)
Z ciuszków to tez mam tylko 2x body i jeden pajac, nie wiem jak to wszystko ogarnę bo w sumie to nie mamy od kogo otrzymać ciuszków wiec szystko będziemy kompletować od początku.

Odnośnik do komentarza

Majtynka88 piękny brzuszek, a Ty chudzinka jak nie wiem! :) mi jedzenie też smakuje, ciągle jem, na plusie też mam już sporo jeśli chodzi o wagę, ale to się jakoś rozłożyło póki co.

PaulinaNo o łał! 950 gram to już super duży dzidziuś :)

Odnośnik do komentarza

Miila moja ginekolog powiedziała, że badań mi nie odpuści… już zapowiedziała je na następną wizytę, która przypada na skończony 28tc.
Flawia no właśnie śmieje się że to wiek robi swoje niedługo po nowym roku 37 na liczniku (tak też '79), bo przed każdą ciąża komplet badań i boichemicznie idealnie. Sans myślę, że to siedzenie w domu na mnie tak wpłynęło, w Polsce po kilku miesiącach wracałambym do pracy … uwielbiam moje dzieci, ale nie jestem domowym typem kobiety :(
Trzymam kciuki za cukry, mój wczoraj po każdym posiłku leciał na pysk i cały dzień niedocukrzenie 90%dnia przespane bez energii w łóżku.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Majtynka88 no nie działa zdjęcie, może jeszcze raz spróbuj :)

Vena ja chyba też pójdę, to będzie pierwszy raz 3d, chciałabym go zobaczyć tak 'przestrzennie', ale chyba wybiorę się w 30 tygodniu, żeby był już większy :)

A jakiej wielkości łóżeczka macie w planie kupić lub już macie? 120x60 czy 140x70? ja ciągle o tym myślę.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba tez 120. Wieksze mi bedzie zawadzac w pokoju. Planowalam kupic lozeczko i wozek po swietach ale jakos tak sie boje :p co innego drobiazgi ubranka czy grzechotki a coinnego taki konkret.heh. z kombinezonem zaczwkam do marca. Zobacze jaka pogoda mniej wiecej. Albo z wyprzedazy albo uzywany. Szkoda kasy na jedno lub dwa wyjscia. Milla Majtynka obie takie szczuple. Uruchamia mi sie zazdrosc heh

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Kupilam kombinezon na wyprzedazy,taki przejsciowy, tutaj potrafi byc bardzo zimno do lipca nawet, dlugi rękaw na lato wg mnie obowiązkowy, skoro sama chodze tak ubrana to i dziecku sie przyda, upaly w Gd to wyjatki, a zwykle cieple dni oznaczaja zimne wieczory czy poranki.
Robilam dzis badania na wizyte kontrolna, mam ja 4.01, pozniej szukalam ciekawych promocji w c&a i kappahl i nic nie znalazlam. Kupilam tylko dzinsy ze strechu za 40zl i zwykle legginsy w h&m. No i uzupelnilam lodówkę po świętach. Mam nadzieje ze nie zlapalam zadnej infekcji, bo juz prawie wykaraskalam sie z przeziębienia, a dzis mocno pobolewal mnie brzuch :( szczegolnie jak kaszle, najgorsze ze maz zarazil sie ode mnie i teraz on sie męczy, tylko ze on moze wziac normalne leki.. a ilosc kasy jaka zostawiam w aptece od jakiegos czasu przeraza mnie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...