Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie usg 30 września , już nie mogę się doczekać . Troszkę się denerwuje bo między jednym a drugim usg jest przerwa 8 tyg. Ciekawa jestem czy wszystko będzie dobrze. Pierwszy raz niestety byłam sama bo mąż nie dostal wolnego. Mam nadzieje ze teraz uda się pójść razem. Całe szczęście nie mam żadnych dolegliwości i w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży

Odnośnik do komentarza

~Lufka89
U mnie usg 30 września , już nie mogę się doczekać . Troszkę się denerwuje bo między jednym a drugim usg jest przerwa 8 tyg. Ciekawa jestem czy wszystko będzie dobrze. Pierwszy raz niestety byłam sama bo mąż nie dostal wolnego. Mam nadzieje ze teraz uda się pójść razem. Całe szczęście nie mam żadnych dolegliwości i w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży

witam zawsze jest obawa przed kolejnym USG, ja mam wykonywana USG na każdej wizycie a tym bardziej teraz się boję po moim krwotoku, jutro rano wszystko się okaże co i jak z fasolką jest, głowa do góry.
VENA127 - mój dzień znaczy się nastrój i humor też daje wiele do życzenia jednak cóż można to zwalić na hormony :)

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę weekendów. Z każdym kolejnym coraz bardziej. W tygodniu jak pracuję jakoś leci, a jak przychodzi do wolnego... Mdli mnie od samego rana, apogeum zaczyna się po południu, i tak do wieczora. Po takim weekendzie czuję się gorzej niż przed :/

Zazdroszczę Wam bezobjawowym, tak miałam w pierwszej ciąży ale najwidoczniej mi się pozmieniało.

Vena127, mnie natomiast wszystko dzisiaj rozczula, ryczę jak bóbr bo naszła mnie refleksja, że mój trzylatek tak szybko rośnie, tyle gada, taki mądry.

Ja mam usg we wtorek, ciekawe co tam słychać nowego, już nie mogę się doczekać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze cos mi to forum szaleje, sorry za ponowny post...
TO WLASCIWA TRESC MIALA BYC:
Mój Synio, zaczyna chodzic smutny i mowi "wiesz mamo smuce sie ze jestes chora tak dlugo", no to pocieszam go ze mi przejdzie i bedziemy szalec jeszcze razem wesolo. Ale co kilka godzin przychodzi iMój Synio, zaczyna chodzic smutny i mowi "wiesz mamo smuce sie ze jestes chora tak dlugo", no to pocieszam go ze mi przejdzie i bedziemy szalec jeszcze razem wesolo. Ale co kilka godzin przychodzi i znowu mowi ze sie smuci. Serce peka, ale co nam mu powiedziec. Zreszta jak za duzo sie znowu mowi ze sie smuci. Serce peka, ale co nam mu powiedziec. Zreszta jak za duzo sie odzywam to odruch wymiotny mi sie załącza...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o niedziele to i ja ich nie lubię, jakoś za szybko uciekają i w poniedziałek zawsze jest dużo do zrobienia, choć ostatnio kiedy tak źle się czułam, marzyłam by był już wieczór i pójść spać, a wstawać mi się wcale nie chciało. Jeszcze chwilka i nam przejdzie, zobaczycie :) @Vena127 głowa do góry, zrelaksuj się :)

My mamy usg dopiero 24tego po 4 tygodniach i też mi się dłuży, nie mogę się doczekać, byle do czwartku i zostanie tylko tydzień :) mam nadzieję, że u naszego brzdąca wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza

@Secondtry a nie myślisz powiedzieć synowi o tym że jesteś w ciąży? Ja powiedziałam mojemu 3 latkowi ponad miesiąc temu. I teraz łatwiej mu zrozumieć, że mama jest zmęczona, wymiotuje i nie może tak jak kiedyś się z nim bawić bo ma w brzuchu dzidziusia. Jest do tego stopnia przejęty, że co wieczór z tatą ogląda filmy z narodzin swoich i brata. Bardzo czeka na tego malucha i mówi, że lubi baby ;)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena127
@Secondtry a nie myślisz powiedzieć synowi o tym że jesteś w ciąży? Ja powiedziałam mojemu 3 latkowi ponad miesiąc temu. I teraz łatwiej mu zrozumieć, że mama jest zmęczona, wymiotuje i nie może tak jak kiedyś się z nim bawić bo ma w brzuchu dzidziusia. Jest do tego stopnia przejęty, że co wieczór z tatą ogląda filmy z narodzin swoich i brata. Bardzo czeka na tego malucha i mówi, że lubi baby ;)

My narazie poczekamy do genetycznych badan i potem do jakiej polowy ciazy, mam nadzieje ze w drugim trym bedzie troche lepiej. Jakos wole sie wstrzymac niz potem tlumaczyc ze dzidzi jednak nie ma. Poprzednia ciaze mialam zagrozona od 18 tc... wiesz jestem rozdarta, czy dobrze robie, ale narazie zaczekam. Mam jeszcze stan zapalny, ktory narazie sie nie wyleczyl globulkami, moze nie byc dobrze z szyjka itd... poczekamy...

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Lufka, ja też mam badanie 30 września (a tydzień wcześniej pobieranie krwi na pappę). Jeeej, ale jestem ciekawa czy bąbel ładnie się obróci i pokaże czy jest chłopaczyskiem czy dziewuszką :) Nam jest absolutnie wszystko jedno, ale wczoraj konkubent założył się o to z moim bratem -oni ogólnie mają taką zabawę, że o wszystko się zakładają (zwykle o piwo, które później oczywiście razem wypijają i mają zawsze super wymówkę- że oni MUSZĄ napić się tego browarka bo to z zakładu więc to sprawa honorowa ;) Cwaniaczki jedne, dobrze to sobie wykombinowali ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutgov3q6ypds4d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe9vvjc0yguate.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo:)
Dziewczyny współczuje przeziębień...ja się jeszcze jakoś trzymam.....dużo cytryny, miodu i malin...i pod kołderkę wskakujcie!

Melly
na tzw. świadczenie rodzicielskie masz szanse pod warunkiem że nie będziesz miała uprawnień do zasiłku macierzyńskiego z ZUS...a jak pisałaś masz umowę do porodu czyli powinnaś dostać zasiłek z ZUS-u.

Claudia77...ja już wiedziałam w 11tc że będzie synek a w 18tc to już na bank miałam potwierdzone.

Mój syn też już wie że mama ma dzidzie w brzuszku i nie mogę go dźwigać ani z nim spać jak jest chory i jak na razie w pełni to rozumie

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Kwietnióweczki, właśnie ja też jestem w szoku ale ponoć w tym 12-13 tygodniu na prenatalnych widać płeć - ja bardzo liczę na to, że ją poznamy, bo chciałabym już mówić imieniem o dzidziusiu i wiedzieć co mam kupować ;)

Też macie te 'żywe sny'? ja czasem już nie wiem co się dzieje w śnie a co na jawie, dzisiaj się męczyłam od 4tej okropnie, ani zasnąć ani się zrzygać ani nic, męczą mnie w dodatku duszności, bo mam w ciąży zmniejszoną o połowę dawkę leków - na próbę, ech.

Odnośnik do komentarza

Ja w ciąży z Synkiem też już w 14 tc wiedzialam że to Synek :) lekarz mi wmawiał że na usg widać dziewczynkę, ale zdjęcie dla mnie ewidentnie wskazywało na chłopca :) i nie pomylilam się ;)
Mam nadzieję, że w tej ciąży też w miarę szybko poznam płeć :) choć zdarza się że mały złośliwiec w brzuszku na każdym usg odwraca sie plecami i nie pokazuje nic :) tak u mojej siostry było.... baaaaardzo długo nie znali płci z tego powodu :)

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Claudia, Lufka, tak jak pisały dziewczyny, lekarz z dobrym okiem, powinien wypatrzeć płeć już około 12 tyg. Oczywiście jeśli dzidziol się ładnie ustawi do badania :) W pierwszej ciąży, my wiedzieliśmy już właśnie na pierwszych prenatalnych. Podobno kość łonowa dziewczynek wygięta jest w taki charakterystyczny sposób. Welll zobaczymy... albo nie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutgov3q6ypds4d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ojxe9vvjc0yguate.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...