Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

kumi dopiero doczytałam co piszesz o czkawce - też myślałam, że mój synek się obrócił, bo zaczęłam czuć ją wyżej niż wcześniej, poza tym brzuch mi się tak jakoś na boki rozwlekł, a okazało się, że to tylko moje wrażenie.
Miila z tym wózkiem to już naprawdę ostatni gwizdek, chyba większość z nas już ma swój w domku. Ale ja za cholerę nie mogę się zdecydować! Głupio mi, że kolor wózka urósł do rangi jakiegoś problemu, ale cóż... ;) Pomóżcie dziewczyny! Chodzi o wybór między sunny orange a sea blue. Oba podobają mi się tak samo, ten pierwszy może ciut bardziej mnie pociąga, ale czy to nie chwilowa fanaberia? Niektóre niemowlęce ubranka będą mi się gryzły z tym kolorem (nie śmiać się!;P). Znowu ten drugi taki czarny na lato... Ech... te hormony!;)
Oto link:
http://www.sklep-tosia.eu/x-lander-x-move_p2068

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Miszka, jak dla mnie ten czarno-turkusowy rządzi ;)
Jak pisałam ja mam cały czarny wózek i jakoś się nie martwię tym upalnym latem w czerni.Wyściółka gondoli jest biała ;)
Mój prezentuje się tak:
https://www.mypram.com/en/baby-jogger/baby-jogger-pram-city-elite-carrycot.html

Flawia, fajne wyjściowe zestawy.Super kocyk :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

tak odnośnie rzeczy do szpitala, czy zabieracie ze sobą jakiś cienki kocyk na pobyt? Bo ja planowałam wziąć rożek - mam nadzieję, że po upraniu trochę "osiądzie", bo zajmuje sporo miejsca. Ale teraz już nie wiem, czy wziąć rożek, czy kocyk, czy jedno i drugie?

Odnośnik do komentarza

Bbbbb i jak tam szyjka i wizyta?

A ja nie wybralam jeszcze co na wyjscie, u corki tez nie mialam nic specjalnie bo we wszystkim ladnie a mialam kurteczke i polarek zapakowane.

A ja mam wrazenie ze mi ciasniej na badaniu, bo nie robimy tego z mezem i moze te miesnie sie tak skurczyly. Powiem Wam ze na patologii jak bylo badanie przez ordynatora, kazdy chcial do niego bo rzetelny, ale jak wcisnal palce to az podnosilo z bolu hehe. Jak przyszedl po porodzie to na szczescie lezalam juz zeby byc z corka w szpitalu i nie musial mnie badac, ale jakby w pierwsza dobe mi tak wcisnal to chyba bym sie rozryczala, ale trafil sie delikatniejszy.

Magda my tylu lekarzy plus zakupy plus wyjazdy i dalismy rade, nie moglismy uzywac chusteczek wiec obmywalismy woda ale raz kiedys na wyjsciu bralismy chusteczka i sudocrem i nic przezyla;D tym razem mam nadzieje ze chusteczki pojda w ruch ale z 2 dzieci odpuszczam wyjscia narazie

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Miszka ja bym brala ten z turkusem, jak dla mnie lepuej sie prezentuje
Miila wiem ze wychodzisz poczatek kwuetnia ze szpitala, ale u Cuebie tam jest naprawde cueplo i ja bym wziela to biale, pod spod bawelniany pajacyk i w razue co kocyk. Ten rampers jest super. I jak dla mnie bylby to wystarczajacy strój. Ja to sama nie wuem czy za cieplo nie ubieram choc jak patrze na zestaw doswiadczonej Flawii to mysle ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Miszka, obydwa fajne chociaz pomaranczowy chyba ciut ladniejszy, ale ile osob, tyle opinii.
Miila - kurtalka znakomita, pyszna wrecz, ale nie za ciepla? Chociaz z ta polska pogoda to nigdy nie wiadomo. ..
Czarna ja kocyk napewno a rozek, nie wiem jeszcze, musze zagadac z polozna na nastepnych zajeciach ze SR.
Na stronce pisza niewiele, tylko o koszuli / pizamie, klapkach, lekkim szlafroku, kosmetykach pod prysznic, gumce do wlosow, skarpetkach, reczniku, cos do nawilzania ust i aparat fotograficzny acha i drobne na parkometr. Takze nic nie wspomniane o ciuszkach, kosmetykach dla dziecka. ..dziwne.
Ps czy ktoras z was zna jakas stronke z fajna sztuka dziecieca? Jakies ilustracje, plakaty, obrazki. Na pakamerze niczego fajnego nie znalazlam a Etsy tez nie do konca ma to co chce. Chcialabym cos a'la magiczny las, zwierzeta itp, dzieciece, ale nie infantylne. ..cos w tym rodzaju (chodzi o klimat )
https://www.google.ie/search?q=tu+czytam+plakat&client=tablet-android-samsung&source=lnms&prmd=ivn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj1iuW8lKXLAhUGeQ8KHTIkDYQQ_AUIBygB&biw=1024&bih=768#imgrc=12k_QwZnFzf4eM%3A
Marta

Odnośnik do komentarza

Magda ja zamawiałam olejek z allegro , a dokładniejstąd, masażu co prawda nie robię, bo ciągle jakaś infekcja się do mnie przykleja, ale smaruje nim brzuchol i cycki, a później mam w planie smarować Małego jak będzie się przesuszał.
Miszka to może u mnie też tylko takie wrażenie z tą czkawką, a jeśli chodzi o wózek to u mnie wygrywa sea blue, bo jestem fanką niebieskiego :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Miszka mam czarno czerwony wózek, gdzie bazy są całe czarne i jak jest upał to n na maxa i nie miałam efektu przegrzania u dzieci z tego powodu. Mi bardziej do see blue ;)

Nat tekst o legginsach bezcenny, ale uprzedzaj Kobieto, że tak pojedziesz, bo mnie skurcz ze śmiechu złapał (akurat na plecach leżakowałam) :D

Dziewczyny takie ogólne przypomnienie co do ubierania dzieci do samochodu: to pasy powinny być dopasowane i mniej warstw znaczy też bezpieczniej… na zimne dni stosowaliśmy kocyki lub ocieplacze na foteliki, a kurtki brałam do torby jak do wózka przekładałam.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Miila, ten cudny rampers na pajaca, a to skarpetki , czapka i kocyk w razie czego i starczy.Zgadzam się z Atta, że cudne te ciuchy wybrałaś.

Ja mam taki kombinezon z gap, bawełniany ale na lekkiej fliselinie , czapka kocyk i tyle to ubrane na pajaca albo body z długim iśpiochy na szelkach.

Do szpitala biorę kocyk i większe pieluchy flanelowe do opatulania.Z tego co pamiętam oni dają tam takie sfatygowane rożki zawiązane pieluchą tetrową ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena, mega ważne co piszesz o tych warstwach do fotelików.Nie można tak opatulonego dziecka wozić bo jest to niebezpieczne i w raxie kolizji moze sie wysunąc z tych pasów.
Fajnie,że twe bobiki nie grzały się w czerni w kalifornijskim słońcu, pociesza mnie to :)

Cieszę się, że też lubicie legginsy :D

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Heltinne a widzisz szkoda, bo wydawało mi się, że angielska może właśnie być lżejsza dla lewej ręki, fajnie że masz wyrabiony system. Nie wiem czy wiesz, ale są naparstki do trzymania włóczki, może to by dodatkowo pomogło w utrzymywaniu napięcia nici…

Ech a my na KTG młoda dziś wyjątkowo nie chce współpracować i śpi … no i dalej główką jest w górze…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za cenne uwagi i opinie, wiedziałam, że można na was liczyć:* Oczywiście jakby ktoś coś miał do dodania to poproszę:) Póki co zdecydowanie prowadzi sea blue, mąż się cieszy:)
A jeszcze jak mi powiedzcie dlaczego gdy próbuję dodać na forum zdjęcie z galerii telefonu to pojawia się napis "za mało pamięci do ukończenia poprzedniej operacji" i jak ten problem rozwiązać to uszczęśliwicie mnie już totalnie:)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ja wzięłam do szpitala rożek i cienki kocyk.plus pieluchy flanelowe i tetrowe. Ale się wycwanilam i zapakowana wszystko w worek próżniowy wiec zajęło mi to połowę tego co normalnie;) wole żeby mąż zabierał do domu co niepotrzebne niż mu tłumaczyć żeby coś wziął z domu i gdzie to leży.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Uaaaa zniknął mi mega długi post....a tak się naprodukowalam!

Teraz tylko krótko odp.to co pamiętam
Malaga sweterek bardzo ładny,zdjęcie trochę nie wyraźne,ale nie wydaje mi się by coś mu brakowalo
Marta kolor skądś mi znany...:)
Wkrotce pokaze :) Baaardzo ładny :)
Moja waga...cóż trochę poniżej 10 kg,a było już 11. To dobra waga,ale teraz powinnam przybierać a nie chudnąć. Zobaczymy jak wyjdzie usg.

GroszekNo
@https://@youtu.@be@/uzA6hWrDPok@
Usuń małpki i wklej do przeglądarki,może wyjdzie

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Flawia dobry pomysł z tym workiem próżniowym. Nie pomyślałam o tym. Też wolę mieć ze sobą za dużo niż za mało. Więc upcham i rożek i kocyk. A szpital mam kilka kroków od mieszkania. To najbliższy sąsiadujący budynek. Mąż się śmiał że w razie czego to sobie pójdę i wezmę co potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Heltinne poka, poka ,
Daj znac jak wyjdzie USG. Dzisiaj pytalam lekarki o te wage to powiedziala zeby monitorowac,ale takie niewielkie spadki nie powinny byc problemem bo to moze byc np pusty/pelny pecherz albo czestsze wyproznianie spowodowane skurczonym zoladkiem. U mnie roznica to tylko 700 gram. ..
Motylka, ja mysle o malym bodziaku, typu 56/58 cm a na to wiekszy pajacyk np 62. Najwyzej stopki beda troche zwisac a rekawki sie podwinie.
Marta

Odnośnik do komentarza

Nat zlodliwcu jeden ;)ta dziewczyna nie wygląda zdrowo....a Miila wygląda cudnie i brzuszek ma mimo wszystko wiekszy

]Venachodzi Ci o taki naparstek
jaki używa się do prowadzenia kilku kolorow przy np.zakardach? Mam taki,ale on nie napina nici :(

Miszka Sea blue :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Marta pewnie ze pokaże, ale jeszcze nie dziś :) Dopiescic dzieło musze :)

Spadki wagi to nie dramat ale mam te samą wagę co ponad 2 mies temu,tak już kiedyś było i okazało się ze baby nie rośnie. .Mam stresa ze tym razem to samo się dzieje

Magda buciki na druty widzialam, ale nie trampki. Trzeba byłoby pokombinować ze wzorem

Pisałaś o meblach kuchennych. Ja miałam w PL BRW,były ok.
Mój kuzyn wybrał bodzio i przeklina ten dzień kiedy je kupił. Poradzić nic nie mogę,mam co prawda cudowne meble Aubo Toscana,ale w PL chyba niedostępne. ....a szkoda.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...