Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja chyba 3 koloru nie potrzebuje bo sufit jest duzy i skos tez a sa biale a plus fototapeta. Mietowy z racji syna a roz taki jagodowy mocny bo corka ma taki ciemne podlogi i jasne meble. Szary u nas za chlodno by wygladal i za jasny jak na 3 lata dla dzieci;)))

Kurcze bylam dzisiaj u mamy bo wnusia musiala dac prezent ale za duzo siedzenia, co prawda lezalam tez a teraz miejsca nie moge znalezc.
Nie wiem czy to ciaza ale maz mnie wczoraj zartem wkurzyl, tak jak zawsze zaraz gadalismy szlismy spac w zgodzie tak teraz jak mnie wkurzy to sie po prostu klade spac i nie mam ochoty na dyskusje. To chyba ciaza, ze mam wszystko gdzies, oczywiscie corka pelna opieka inic nie traci na ciazy, ja do corki zawsze z usmiechem. Nie kloce sie przy corce a poza tym nie wrzeszczymy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne dziękuję!

Melly to chyba intuicyjnie, my, brzuchatki nie drążymy tematu, ja wiele rzeczy też odpuszczam i po prostu się kładę, choć odkąd jestem na tej luteinie, mam momenty słabości, płaczę i nie wiem o co mi chodzi, poza tym - oaza spokoju w stosunku do męża i naszych rozmów, aż się sama sobie dziwie, bo ja jestem nerwus :)

Odnośnik do komentarza

Hehe :) czyli nie tylko ja nam większego nerwa na mojego męża :) ostatnio miał do mnie żal że nie gotuje mu obiadów do pracy. A ja ogólnie zakupów nawet nie robiłam bo mi się nic nie chciało i miałam ogólnego dola i sama jadłam głównie jajecznice ( wiem nie zdrowe ale nic innego mi się nie chcialo). On poszedł do pracy a ja płakałam cały dzień va przemian z napadami wściekłości na niego... dopiero jak zjadłam tabliczkę czekolady to mi przeszło :) myślę że to hormony, bo normalnie bym mu powiedziała ze jak chce jeść domowe to może sobie sam ugotować i mi też a tak ma stołówkę w pracy:) no ale teraz zamawiam zakupy do domu i nie czekam na niego tylko ma przelewy robić :P
Mi się osobiście podobają ciemne meble i takie mamy prawie wszystkie w domu. Łóżeczko te ciemne kupujemy. Będzie stało na tle jasnej ściany wiec powinno być fajnie. Z kolei w pokoju gdzie śpimy mamy ściany 2 ciemny fioletowy i do tego pokoju kupujemy kosz Mojżesza jasny może nawet biały zobaczymy jeszcze ;) musze jakieś naklejki vs ścianę albo jakaś pozytywke nad kołyske znalesc. A wasze pomysły bardzo inspirujące :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

majtynka88 ja od poczatku grudnia boje sie nocy z poniedzialku na wtorek... Nigdy sie nie przejmowalam takim zbiegami okolicznosci, a w tej ciaży jak cos sie dzieje zlego, to wlasnie w nocy z poniedzialku na wtorek...

Przed chwila na obchodzie Pan doktor mi powiedzial, ze neonatolodzy po wstepnych badaniach sa zadowolneni ze stanu Oliwki. Tak sie ciesze:)
Dla naszych dzidziolków to rzeczywiście dobra wróżba.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Ja też zamawiam zakupy do domu, średnio 1-2 razy w tygodniu, a tak to mąż kupuje pieczywo i to co brakuje. Ja nie byłam w spożywczym ponad 2 tygodnie, ale mam kawałek + mam leżeć, więc noszenie pewnie też całkowicie odpada.

Secondtry tak się cieszę! daj nam znać jak dowiesz się czegoś nowego :) trzymam kciuki, żeby jutrzejsza noc była dla Ciebie spokojna, choć i u mnie poniedziałek wieczór 2 tyg. temu był niefajny (to wtedy byłam w szpitalu).

Odnośnik do komentarza

secondtry teraz juz moze byc tylko lepiej i tej mysli sie trzymajmy.
Super ze strony lekarza, ze przekazuje Wam takie informacje, napewno rozumie, jakie to dla Was wazne.

Ja bylam w spozywczym ostatni raz chyba w sierpniu. Maz robi wieksze zakupy, gdy jest w domu, zdarza mi sie wyslac dzieci, gdy brakuje mleka czy chleba.Do sklepu 1 km, dla mnie za daleko....Jest dobrze, gdy radze sobie z wejsciem po schodac... Poza tym noszenie zakupow odpada.
Bede nadrabiac spacerki juz pod koniec kwietnia :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila tapeta jest piekna, ale rzeczywiscie zbyt ciemno bylo by z ciemnym lozeczkiem. Ja jestem za jasna scianą, moze taka szarosc jak wasze lozko plus ciemne lozeczko i dodatki o ktorych piszes. Lampka jest superowa! Cotton ballsy tez mam w planach, tylko ja tym razem pojde chyba w praktyczną strone, jak najmniej rzeczy na ktorych osiada kurz...

Zakupy wlasnie zamowilam w tesco online, mąż ma latwiej, dokupuje tylko swieze mieska i wedliny oraz warzywa, reszta przyjezdza:)
W tesco jest promocja produktów lovella, w tym mleczko do prania 17,90 pln, z tego co pisalyscie to chyba dobra cena.

Dobranoc, do jutra, wreszcie mi sie oczy kleją:)

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Nat34 nie mogę otworzyć tego filmiku. Prubowalam znalesc na youtube ale nic nie wygląda ja ten film. Mogła byś dodać link albo napisać jak go znalesc ;)
ja dzisiejszego wieczoru po pooglądania waszych pomysłów na kącik dla dziecka sama zaczęłam szukać sposobów na zrobienie czegoś dla małej. Jutro ( jęli będę miała dobry dzień ) wybieram się do pasmanterii po materiały na literki imienia do powieszenia nad łóżeczkiem i może zrobię jakaś karuzele do zawieszenia u sufitu, myślałam o zwirzatkach ( moze czarno-biale kotki maskotki ) i pompony z tiulu. Jeszcze musze wymyslec jakiś sposób zawieszenia ich. Mówiłyscie o bambusowych patyczkach wiec chyba ich poszukam. Chciałam jakoś ten kącik urządzić żeby mała dobrze się tam czuła no i to straszna frajda dla mnie :) może mi to nie bardzo wychodzi ale uwielbiam takie ręczne robótki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny znalazłam przepis na fajną rzecz po porodzie naturalnym. Bierzemy duże wkładki nocne (lub inne które chcemy stosować po porodzie): rozkładamy i zostawiamy opakowanie (będzie potrzebne) nakładany na powierzchnię podpaski 2 łyżki wyciągu z oczaru wirgijskiego (https://www.zrobsobiekrem.pl/mobile/pl/p/Wyciag-z-oczaru-wirginijskiego/256) i 1 łyżkę żelu z aloe vera (http://www.babaria.pl/index.php?action=&downmenu=8&type=show_product&product=15)
Podpaski składamy i wkładamy do oryginalnego opakowania. Wszystko pakujemy do torebek do mrożenia żywności i wkładamy do zamrażalnika.
Do stosowania w domu po porodzie do zmniejszenia obrzęku, łagodzenia bólu i przyspieszenia gojenia. Przy siadaniu warto zabezpieczyć się przed ewentualnym zamoczeniem siadając na ręcznik, czy podkład.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Secondtry super budujące wieści, teraz już niczym się nie denerwuj i odpoczywaj :)
Miila też wybrałabym ciemne łóżeczko na tę jasną ścianę, z dodatkami, które chcesz będzie pięknie :D
Heltinne materiały ze strony, którą podesłałaś Miili mnie zmiażdżyły. Zakochałam się! Muszę nauczyć się szyć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Ależ Wam zazdroszczę malowania i urządzania pokoików dla maleństw. U Nas niestety to odpada. Wynajmujemy mieszkanie, które ma osobno sypialnię i salon z aneksem kuchennym. Zosia będzie spała na początek w kołysce obok łóżka. Mam nadzieję, że w przeciągu 2 lat uda nam się w końcu zbudować dom.

secondarysuper wieści. Dalej trzymam kciuki za Oliwkę. Jak będziesz coś wiedziała to daj znać.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było, ale czasem uda mi się podczytać po parę stron nocami jak nie umiem zasnąć, niestety całości nie nadrobię, a szkoda, bo w kwestii wyprawki jestem jeszcze w przysłowiowym lesie tj. nie mam nic, kompletnie nic poza parą skarpetek...

Na początek dużo, dużo zdrówka i cierpliwości leżącym i chorującym. Naprawdę współczuję, ale też pocieszam, że już bliżej niż dalej. Czas strasznie szybko leci.

A ja właśnie sobie w nocy uświadomiłam, że termin z usg (wielkanoc) wypada dokładnie za 10 tygodni i aż mnie zmroziło. To naprawdę już tak niewiele? Jednocześnie naprawdę już się nie mogę momentami doczekać małego szkraba. Zastanawiałam się ostatnio czy Mała może nas jeszcze zaskoczyć i zmienić się w ostatniej chwili w chłopaka :D

pozdrowionka i miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

kumi jak to sie mowi dla chcacego.... Ja jestem samoukiem. Co prawda od dawna nic nie uszylam ze wzgledu na reke, ale skoro znalazlam sposob na szydelkowanie i druty z tym moim niedowladem, to na szycie tez w koncu znajde. Przynajmniej prostych rzeczy, nie wymagajacych zbyt wielu manewrow przy maszynie.
A materialy sa rzeczywiscie rewelacyjne, a do tego opcja zamowienia tkaniny wg wlasnego pomyslu -genialne!
Masz maszyne/dostep do niej?

Melly zgadza sie, glownie szary z mieta. Farby kupuje tutaj, wiec jesli Ci powiem jotun lady to chyba zbyt wiele nie pomoge....
Biore jeszcze pod uwage wykorzystanie bialej, ktora mam i stworzenie wlasnych odcieni. Zobaczymy.

Vena dzieki :) dobry pomysl

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne niestety nie mam maszyny i zielonego pojęcia jak ją obsłużyć, u moich teściów jest, ale teściowa czasem coś na niej zszyje lub podwinie, tam raczej nie chcę się uczyć, bo po pierwsze nie sądzę, żeby była dobrą nauczycielką, a po drugie kosztowałoby mnie to za dużo nerwów, ale jak już dogramy sprawę z domem i go skończymy to na pewno znajdę tam miejsce na maszynę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

kumi od czego jest net, lepszego nauczyciela nie znajdziesz ;)
Uszycie czegos dla maluszka daje niesamowicie duzo satysfakcji, chocby to miala byc poszewka czy prosta przytulanka. Moje dziewiecioletnie dziecie do tej pory spi ze wszystkimi zabawkami uszytymi przez mame :) A te pierwsza darzy szczegolnym uczuciem, choc jest krzywa i ogolnie niedorobiona...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Flawia u mnie wygląda to podobnie acz jeszcze nie wyjęłam nawet z kartonu, mieszkamy jak w magazynie, żebyście widziały co się dzieje w salonie, karton od wózka, wózek, wanienka na stojaku złożona, karton z apteką, grr. Dzisiaj się biorę za porządki w sypialni, muszę z komody przerzucić naszą bieliznę do szafy i tam dać rzeczy małego.

Czy któraś z Was zamawiała coś z next? albo ma w planie? widzę, że tam da się zapłacić tylko kredytówką albo paypalem (nienawidzę ustrojstwa a k.kredytowej nie mam - chwała Bogu, bo kiedyś miałam), może byłaby szansa połączyć się do zamówienia? jako jedyni chyba mają białe pajace do spania, ech.

Odnośnik do komentarza

Biale pajace do spania sa w tesco po 3 pakowane. Ja z bialych tylko body a polspiochy kolor jakis. Calego bialego nie chce bo jak kazdy bierze na rece to zaraz ubranko szare.

Musze pokombinowac jeszcze z pokojem dzieci bo widzialam fototapete akwarium taka bajkowa na cala ścianę, plus jagodowy roz i moze maly kawalek niebieskiego zeby pod fototapete pasowalo i przecieny kawalek sciany.

Co do mietowego hmm zakochalam się. Tak jak kiedys w brazowym bo taki teraz mam\pokoj. Mietowy bedzie nasz pokoj i znajdziemy szare meble. Ale to za rok zeby dziecko\podroslo a nie znajde teraz kasy na dwa remonty.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Miila dobrze, że nie widzisz co się u mnie w domu dzieje, remonty trwają, wszystko w kartonach, za cholerę nie wiem co gdzie jest, mam nadzieję, że szybko to ogarną, bo chciałabym się pomału wypakować i powyrzucać niepotrzebne rzeczy :) Jeśli chodzi o nexta nie pomogę, wszystkie moje ciuchy z nexta pochodzą z sh :P

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...