Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, nie pisałam, ale namiętnie czytałam ;-)
U mnie weekend masakryczny... W sobotę pobolewal mnie ząb, myślałam, że ustąpi, ale w nocy nic nie spalam, ból był tak silny, rano musiałam wziąć apap, bo nie dawałam juz rady. Niedziela i dzisiejsza noc tez okropnie- czyli dwie noce nieprzespane. Na szczęście byłam dzisiaj u dentysty, wsadzila mi lekarstwo i zobaczymy jak to będzie.
Kurcze co mi się z tymi zębami dzieje. Miałam mieć Jeszcze tylko dwie wizyty, żeby zakończyć to co miałam robione, ale teraz nie wiem jak to wyjdzie...
Z tego wszystkiego gdyby nie wy to nawet nie wiedzialabym kto wygrał ;-) ale oczywiście zagłosować byłam.

Iza tez byłam pewna, że juz rodzisz ;-)
Beata Tolka to chyba nie jakaś chudzinka co? Ponad trzy kilo to tak akurat- chyba, że się mylę?;-) znajoma wczoraj urodziła, w terminie, a mała ważyła tylko 2800;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Czekamy jak najdłużej dam radę. Może się uda do porodu, choć wątpię. Wolałabym już tego stresu małemu nie fundować, ale z drugiej strony tydzień przed wycięciem praktycznie nie mogłam normalnie jeśc to mi zaraz waga zleciała. Zobacze jak to będzie i zdecyduje co robić. Fajne to nie jest ale już co raz bliżej :) po ciąży powinno minąć bo to sie bodajże przez wysoki poziom estrogenów robi.

Odnośnik do komentarza

Ignesse odrosło Ci po wycięciu? Masakra! Po porodzie wycina się jeszcze raz czy samoczynnie się wchłania?
Iza to chyba zaczyna się... trzymam kciuki za Was
Beata jak głowa przestała Cię boleć, to na porodówkę się zbieraj :-)
Ja kładę się spać, coś mnie wieczorem brzuch pobolewa, wrzucę na ruszt nospe i do łóżka.
Dobrej nocy i czekam na dobre poranne wieści :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Nika jeżeli sa nie wielkie mogą sie wchłonąc, ale u mnie już teraz są tak duże, że będą do wycięcia, kwestia tylko kiedy. Jak wytrzymam do rozwiązania to fajnie, bo samo znieczulenie dają mi specjalne dla kobiet cieżarnych ale sama adrenalina jest dla małego średnio fajna.

Malinaa gratulacje, czemu tak wcześnie miałaś cc, coś się działo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...